Перейти до змісту

MICROSOFT.WINDOWS.XP.SP3


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

Випробовував, на SP3 всі програми в 2-3 рази швидше працюють, це навіть на око видно ^_^.

Windows XP SP3 includes all previously released updates for the operating system, in addition to a small number of new updates. Windows XP SP3 will not significantly change the Windows XP experience.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут http://philka.ru/comment.php?comment.news.3173

люди пишуть що цей образ не є оригінальним образом sp3, а є самопальною зборкою за допомогою nLite. В оригінал із SP2 був інтегрований SP3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав і я Release Notes і зробив висновок, аналогічний, що й Zed:

Неактуально для тех кто регулярно обновляется, как я и думал
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочете ставити – не ставте. Я вас не примушую. Для мене не важливо яка це версія, фінальна чи зібрана. Аби стабільно працювала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та справа не у версії, а у тому, що якогось приросту швидкості роботи компа смішно чекати від набору хотфіксів і апдейтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вже ставив собі SP3, скажіть:

як у нього з драйверами: чи нормально бачить тюнери, телефони і тп. ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вже ставив собі SP3, скажіть:

як у нього з драйверами: чи нормально бачить тюнери, телефони і тп. ?

драйвери які були такі й залишились , а так як писав SunSeth вище

,,....що якогось приросту швидкості роботи компа смішно чекати від набору хотфіксів і апдейтів."

і так воно і є,Мелько мягкі випустили СП-3 , аби каристувачі відстали , хотіли сп3 , тепер маєте , і все більше не буде,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставил на три машины - глюков пока не вижу :)

Флэшки, мп3, сканнеры и принтера видит ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MS знайшов в СП3 пару глюків, тому на вінапдейті його поки нема, чекайте, коли пофіксять - викладуть, а я поки не поспішаю ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

встановив. не працює тема оформлення у стилі Вісти, глючить фріСМС, довше вимикається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З приводу стилів. Щоб теми нормально працювали, потрібно файл UXTHEME.DLL замінити на пропатчений. Я перед тим як записував ОС на диск, замінив UXTHEME.DL_. і все з стилями ОК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні... точніше вчора встанов СП3 за доп. вінапдейта. Поки ніяких багів не помітно, зате зникли старі дрібні глюки вінди.

З приводу стилів, то хотів поставити щось нове, але у списку доступних тем відображаються лише старі Він XP та під стандартну вінду... Може загвоздка в тому самому UXTHEME.DLL?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй вручну запустити якусь з встановлених тем файлом з розширенням .theme. Якщо UXTHEME.DLL не пропатчений, то тема не буде відображатися. Щоб перевірити, можеш встановити прикріплений стиль SDF Vista 7.5. Встанови його в C:\WINDOWS\Resources\Themes\, та запусти SDF Vista 7.5.theme. Якщо не запрацює, качай той патч, що виклав SunSeth.

SDF_Vista7.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за пораду!

Спочатку нічого звісно не працювало. Після того як пропатчив, то вказана тема почала вручну запускатись. Але в списку доступних тем її все одно немає, чи так і має бути що запуск тільки вручну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

UXTheme Multi-Patcher v6.0

There isn't much changes in this release besides adding Windows XP Service Pack 3 support since previous ones did a great job on supported operating system already. The size of this patcher is pretty large because I encountered a lot of problems in previous version (smaller file size) that doesn't patch it right because some machines already got patched and UXTheme Multi-Patcher caused uxtheme.dll malfunction due-to different patching patterns. Better safe than sorry, right?

Sadly, there won't be anymore development for this project since both Windows XP and Windows Server 2003 has reached ending line of development. However, There might be similar product like "UXTheme Vista Patcher" :)

Changes in version 6.0

-Added Windows XP Service Pack 3 build 5512 (official) support

-Fixed clicking "Cancel" button but works like "Patch" button.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...