Перейти до змісту

Порадьте майстра по ремонту ТВ


oleroy

Рекомендовані повідомлення

Маю два телевізори, плазма philips і lsd. Потребують ремонту, привезу до майстра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, oleroy сказал:

Маю два телевізори, плазма philips і lsd. Потребують ремонту, привезу до майстра

Район Львівської, вул Гірна, Степан. телефон десь в записнику був, якщо треба пошукаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи є сенс ремонтувати плазму? Вона споживає понад міру, і ефект старіння присутній.Як у кінескопах. А ремонт Вам я думаю стане від 500 грн. якщо не більше. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возив до https://board.lutsk.ua/profile/9830-vitaliy2010/ вул Гірна 43 роботою задоволений (не довгий ремонт і помірна ціна);)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, sirgo сказал:

А чи є сенс ремонтувати плазму? Вона споживає понад міру, і ефект старіння присутній.Як у кінескопах. А ремонт Вам я думаю стане від 500 грн. якщо не більше. ІМХО

Плазма 42 дюйми, і картинка дуже навіть непогана. Думаю варто поремонтувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27 марта 2017 г. at 21:35, Dtox сказал:

Возив до https://board.lutsk.ua/profile/9830-vitaliy2010/ вул Гірна 43 роботою задоволений (не довгий ремонт і помірна ціна);)

Майстер Віталік, реально тямить, відразу попередньо назвав причину поломки, за 3 години зробив.

Респект і уважуха!

РЕКОМЕНДУЮ
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.03.2017 at 20:52, sirgo сказано:

А чи є сенс ремонтувати плазму? Вона споживає понад міру, і ефект старіння присутній.Як у кінескопах. А ремонт Вам я думаю стане від 500 грн. якщо не більше. ІМХО

Так і ціна плазми не 500-1000 як елт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що картинка хороша це добре звичайно. 

А потужність споживання в 42, ват 300 мабуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...