Перейти до змісту

Потрібна допомога (терміново) Проблема з установкою принтера


Aleks_lutsk

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт ! Поставив на свій робочий комп прінтер. Все працювало, але час від часу по локальній мережі перенаправлялись документи до мене.. Я вирішив в свойствах прінтера надати права доступу( ну щось там таке, чи обмежити). І все, перестав працювати. Навіть правильно не встановлюється. Папку Spool чистив, перевірив службу. Включення відключення компонентів windows ставив галочку - помилка.  Видаляв, ставив ще раз. Результат нульовий.

12112.jpg

1а.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивись права на вкладці "Безопасность", для папки spool, імовірно заборонили собі туди писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Lisovic сказал:

Подивись права на вкладці "Безопасность", для папки spool, імовірно заборонили собі туди писати.

Скріншот можна ! БО щось неможу знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я повиставляв все так як на домашньому ПК. Всі галочки все. Тютя в тютю. Непрацюює. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пуск , вкладка виполніть, Команда (RUNDLL32 PRINTUI.DLL,PrintUIEntry /s) ось яка байда показує.

o.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після того як я з робочого компа, я здер налаштування , вкладки безпеки сервера друку. Проблема частково зникла.  Почали працювати вкладки, добавити устройство, і таке все.. Починає встановлюватись принтер але ось така помилка.(Не существует обработчик печати). Робив ось це нічого не помогло. Дайте щось ще.:sm142:

wwwww.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Aleks_lutsk сказано:

Дайте щось ще.:sm142:

в тебе сімка без аеро, чи сервак 2008?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти дето намудрував з правами безпеки на папки спулера, передивись ще раз права на всіх папках в spool, і вистав права по аналогії з іншим комп'ютером де працює друк. І якщо власник папки відрізняється то теж поміняй на такого ж як і на робочій машині.

Ще перевір права на розділ реєстру [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Print

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура !:sm142: Все працює ! Перекинув налаштування (права доступу) папки spool з робочого компа.:101010:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...