Перейти до змісту

Оцініть форум


venommm

Рекомендовані повідомлення

Оцініть форум - http://www.talk.ho.ua

Відпишіть будьласка свої думки про цей проект: недоліки мене більше цікавлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

Мій ще візміть... Там більше інфо. А твій так. Новичок.

www.allforum.0pk.ru

А Це уже мій серйозний проект...

www.callduty.ucoz.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеш критики???

Цікаво, а що тут критикувати??? Надпис ТАЛК зверху чи розділи які ти зробив???.

Ти тільки установив vBulletin і все, ну ... ще скачав гарну темку. + в додачу ти поставив цевсе нахалявному хостингу щей НУЛЛену версію форума, доречі вона платна. Так що шукай іншийдвигун форума і бажано Українізуй(не забувай ми є Західною Україною). І ще, чому саме Булка(vBulletin) ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я звернувся за допомогою. Це моя перша практика в створенні форуму. Хостинг я скоро поміняю на платний, бо резону немає поки... А на рахунок мови - сайт орієнтований не тільки на українців, тому і російська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завантаж інші мовні пакети і хай кожен вибере собі що до вподоби.

Паверборд хостери як тільки побачать - одразу уб'ють, хоча булка не сильно йому уступає - можуть і це вбити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Это конечно мое ИМХО, но разделов ты понаделал слишком много... Для примера Анимация и Аниме, что мешало сделать ОДИН раздел Анимация и нем подраздел Анимэ, это было б логичней. Аналогично обьединить в один раздел книги по Философии, религии психологии и т.п. В Околокиношные беседы мона без зазрения совести обьединить Режисеров, Актеров и т.п. Поиск логичней опустить ниже в иерархии разделов, если конечно он не является основной целью форума. А так в принципе ниче. Читабельно. Токо белый банер на фоне остального выглядит как-то не ахти :_06: Мож его вниз страницы перемести?

З.Ы. И в догонку. Убила формулировка

Torrent

Многое из нашего сайта качается этой замечательной прогой.

Торент - это не прога, это протокол обмена данными.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в чом тут прикол? Я як знаю создаю сайти та форуми. Можеш поставити хоч свій форум на супердорогий і іультрамодний хостинг, скажу тобі головне - діло не в тому який модний форум. Туда може навіть ніхто й не зайти. Ось так кажу на власному досвіді. Я сайти розробляю по 3 роки вже як. І у мене є тільки один єдиний національний проект - STALKER my_portal. Проте там я поставив пакети україньською мовою, і при тому він стоїть на російському бескоштовному хостингу. ПРоте там є вже 80 чоловік. І головне повторюю. Головне - Реклама і розкрутка. Там буде туго. Ьо іноді хочеться не тільки друзів та рідних на сайті бачити. Наприклад амереканців, росіян, болгарів, турків і т.д...

Це все я кажу як опитний сайтостроїтель ІМХО..<_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все я кажу як опитний сайтостроїтель ІМХО..
А Це уже мій серйозний проект...

www.callduty.ucoz.ru

ПРоте там є вже 80 чоловік.

Головне - Реклама і розкрутка
національний проект - STALKER my_portal

biglaugh.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сайти розробляю по 3 роки вже як.... ПРоте там є вже 80 чоловік. І головне повторюю. Головне - Реклама і розкрутка.

Аж цілих 80 чоловік! Добре ж ти тямиш в рекламі і розкрутці :)

По темі: як на мене, то занадто багато розділів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скачати безкоштовний скрипт, поміняти картинки і назви - називаеться розробкою сайтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть, чоловік хоче отримати якісь рекомендації.

Я, наприклад, створював тему як оживити форум - маю настільки дохлий, що вже і руки опустив, сам не потягну.

А в цьому випадку чоловік просто неправильно задав питання і всі дружно обіSрали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну раз дошло до міряння 3.14-3.14сьок, то у мну найкращий показник -

Зарегистрировано пользователей: 37286
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закрили мій форум... З хостінгом конкретно на*бафся... Мож хто знає недорогий український хостінг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закрили мій форум... З хостінгом конкретно на*бафся... Мож хто знає недорогий український хостінг?

http://s-hosting.biz/hosting.php

пакет S-50 вартує 50 грн в рік

Якась одеська контора

Мої відгуки:

Маю там один еккаунт, більше не хочу і не буду.

В принципі все працює, але обслуговування - бидляче, тобто з тобою будуть говорити, як з лохом (в принципі в багатьох луцьких фірмах так і говорять з клієнтами, так шо комусь не привикати), плюс там все одна людина робить - її може не бути на місці і т.п..

Інший варіант:

Я зараз працюю з одним адміном, він має свій сервак, недорого і нормально. Якшо цікавить - напиши в ПМ, відпишу тобі його контакти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бери нормальный русский хостинг, мастерхост, питерхост отличные. Украинские хостеры просто убоги, тех поддрежка у большинства параша полная (сори за цензуру, наболело), цены как для их услуг просто астрономические (инфляция чтоли сказывается), за ту цену которую они ребуют за шаред, можно ВДСник взять.

Также есть много бесплатных русских и пиндоских хостеров, где ты можешь припарковать свой домен второго уровня и все остальные атрибуты платного хостера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вибрав хостінг на x-host.ua, взяв під сайт 200 метрів (199 грн/рік), зарегав доменне ім`я в зоні com (перший рік безкоштовно, далі - 77 грн/рік)!

Тепер у мене власний ТОРРЕНТ-ТРЕКЕР!!!!!

Прийшлось трішки попотіти над ним, але я вважаю що вийшло непогано.

Зацініть: TORRBA

P.S. Буду вдячний, якщо ті з вас, у кого трафік безлімітний і хто користується торрентами, викладуть щось на мій новонароджений голий трекер. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий сайт дійсно доволі таки таки нормально виглядає. Зараз будемо наповнювати інфою =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Доступ запрещен (403)

Доступ к запрошенной вами странице http://www.talk.ho.ua/ запрещен по административным причинам."

Лішпе зарий свій талант :) і займись чимось більш розумним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оушен, позволю не согласится насчет укр. хостеров. С хостпро я работаю уже не один год. Никаких нареканий ни на качество услуг ни на техподдержку никогда не возникало. Бывало такое, что звонил даже среди ночи и все вопросы решались. Да и цены очень приемлемые, правда домены я не у них регистрирую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лішпе зарий свій талант smile.gif і займись чимось більш розумним.

Учимось читати теми до кінця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...