Перейти до змісту

Продам Ryobi Ecusima Vi 1000


EleKtrik

Рекомендовані повідомлення

Власне- гонка озброєнь. Тому продам котуху, була на трьох рибалках, хотілка 650грн. Коробка+ запасна шпуля.

IMG_20170307_173926475.jpg

IMG_20170307_173921778.jpg

IMG_20170307_173918059.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, EleKtrik сказано:

Нанофіл

Вибачаюсь за оффтоп, як він в користуванні, набагато краще за моножилку (розтяг, пам`ять, бороди) і чим гірше за плетінку в двох словах =)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що не так з катухою, якщо не секрет, чому продаєте майже нову ? Я може б взяв, бажання присутнє, але такої не мав в експлуатації, тому закрадаються сумніви... :)

Скажіть для яких цілей вона добре підходить, а які не дуже ? 

ЗІ. я рибачу не тільки на спін, але й на мирну рибку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, SergLutsk сказано:

Скажіть для яких цілей вона добре підходить, а які не дуже ? 

ЗІ. я рибачу не тільки на спін, але й на мирну рибку.

 

На спін УЛ бюджетна катуха супер, також ставив на поплавочок на болонку половити верховодку, в 3000 розмірі стояла на фідері. Багато хто цю катушку називає народною. Є незначні нюанси (для прикладу заводський мінімальний люфт розкладної ручки), але загалом ціна-якість нормальна і зносостійкість файна - в гарного господаря прослужить не 1 сезон. +ціну ТС поставив дуже приємну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за нюанси ? Ну спіна УЛ в мене немає, як і приманок і навиків такої ловлі, то що виходить, хіба що на болонку згодиться ? Це трохи зажирно звичайно на поплавчанку ставити катушки за таку ціну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо є дві дайви ревроси, ексейджа замовив, ну і хтю ультегру. Мало забув, є ще така в 2к+ реза в 1,5к.

Нюансів ніхт. Є можливість прийти, взяти в руки і покрутити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, veter сказано:

Вибачаюсь за оффтоп, як він в користуванні, набагато краще за моножилку (розтяг, пам`ять, бороди) і чим гірше за плетінку в двох словах =)?

За моно краще, за плетінку гірше, це моє імхо...Перепробував всі градації до 0.1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, EleKtrik сказано:

Бо є дві дайви ревроси, ексейджа замовив, ну і хтю ультегру. Мало забув, є ще така в 2к+ реза в 1,5к.

Нюансів ніхт. Є можливість прийти, взяти в руки і покрутити...

Були ультегри в 2500 і 5000 розмірі троха великуваті - але то всеодно жир, поїхали підкорювати Чернігів і Дніпро, а тепер шкодую, бо продав за копійки, а зараз купити то треба викласти нормальну котлету ((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...