Перейти до змісту

Шукаю підсобного робітника на "фассади"


Серега89

Рекомендовані повідомлення

З.П. для початку 200гр. в день. Робочий графік - Пн.-Пт., субота по бажанню. З 8:00 до 18:00 +/-.

Основне завдання замішати та піднести розчин (клей, шпаклівку), піднести пінопласт, уборка території. +навчання подальших процесів, відповідно ріст з.п.

Обіди без всяких 100грам, посідеть поп..деть. Будуни, опохмели- дискваліфікація:D. Робота - є робота....

Бажано, мінімальний досвід роботи, впевнено працювати на висоті 3-5м., прямі руки, лінь також не вітається.

Звязок:

0996429828

0954844637

В темі, або п.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже крута оплата для такої роботи, на рівні мінімалки, та ще й по риштовках лазити. Ви це серйозно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По риштовках ніхто спочатку лазити не буде, а далі , при начанні, так.

Ви вважаете, що працювати грущиком за 2500- 3000 крутіше?... Мінімалка в нас час не показник

Заробітна плата вказана з першого дня роботи, точна з.п. буде визначатися у робочому процесі. Якщо людина буде шукати спосіб зашаритись, того я не вмію, того я не хочу і тп, то "зачем платить больше"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Серега89 сказано:

Якщо людина буде шукати спосіб зашаритись, того я не вмію, того я не хочу і тп, то "зачем платить больше"

 

 Якщо людина так буде себе поводити, то копняка в жопу і хай йде з Богом, але це не аргумент, що грузчики стільки-то отримують, всякий трудящий достоєн пропитания. Ще роки два тому ми кликали підсобників на 250-300 грн, в залежності від об'єму роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропитания- поняття відносне, одному і тих 3000 в місяць вистачає з головою і не планує нічого міняти, іншому і 10000 дай а він все ниє, що все говно, жрать нема шо...

У кожного є вибір, і нікого я тут не змушую іти працювати за 200гр. Кому скільки платити це рішення індивідуальне, ви 250, ми 200. Через (припустимо) 2 роки той підсобник у вас працює за 400 на день у нас за 500... Сперичатися тут можна довго, як по зарплаті так і по обємі роботи на цю платню (можна 400 платити на день, і при цьому так заганяти підсобника що він на слідуючий день рук не зможе підняти і т.д.і т.п.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підсобник може в нічну зміну розгружати фуру з цементом, а може в денну подавати пінопласт, тому все відносно.

4400/міс не дуже багато, але отримувати стільки без яких небудь знань/вмінь - це цілком нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, host1303 said:

Підсобник може в нічну зміну розгружати фуру з цементом, а може в денну подавати пінопласт, тому все відносно.

4400/міс не дуже багато, але отримувати стільки без яких небудь знань/вмінь - це цілком нормально

 

тю, так це ж легше, чим вишукувати запчастини в базах даних англійською мовою )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, yu2007 сказано:

звичайно легше:

25 хвилин тому, host1303 сказано:

без яких небудь знань/вмінь

англійська, комп'ютер, будова авто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Легше, не спорю, але можна глянути і з іншого боку...

Яку зарплату буде отримувати цей шукач, пропрацювавши, скажімо, 5 років....?і

Та і будову авто знати там по ходу не на початковому рівні потрібно, для прикладу:

спробуйте знайти  - ричаг управління клапана системи підкачки на мерс 124, та щей по забугрових каталогах :).

Скрізь є свої + та -, Вибір кожному робити свій.

В суддів вон тож робота вродь не пильна, прийшов хляпнув пару раз молотком по столі на день а зарплата то огого... а столяру скільки тра гепати на такі гроші ?:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Серега89

В суддів робота шкідливіша для здоров'я, страждають нерви, серце, совість. А столяру що - знай собі махай молотком і спи спокійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...