Перейти до змісту

18 Травня 2008 року - ВЕЛОДЕНЬ!!!


Рекомендовані повідомлення

Луцькому міському голові

Шибі Б.П.

Повідомлення

Керуючись ст. 39 Конституції України ініціативна група велосипедистів м.Луцька повідомляє Вас про те, що 18 травня 2008 року відбудеться велопробіг вулицями міста у рамках акції «Всеукраїнський Велодень» під гаслами:

«Європейському місту- європейський транспорт!»

«Велодоріжки – у план розвитку міста!»

«Велосипедному транспорту – безпечні дороги!»

«Зробим місто чистішим ! На роботу – на велосипеді!»

«Потурбуйтесь про молодь! Велостоянки біля навчальних закладів!»

«Приваблюйте покупців – велостоянки біля супермаркетів!»

Маршрут велопробігу: Театральний майдан- Соборності – Відродження – Київська площа.

Час проведення: 10:00-11:00

Орієнтовна кількість учасників: 200 чоловік

При проведенні заходу будуть використані транспоранти.

Гарантуємо проведення заходу з дотриманням громадського порядку, безпеки життю та здоров’ю громадян.

Відповідальний за проведення:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Всю мою жизнь через А писалось :ninja:

Что-то учителя путают...

По теме: может в "Повідомленні" попросить обеспечить (по возможности) машины сопровождения, чтобы всё это выглядело ещё серьёзнее и зрелищнее?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При проведенні заходу будуть використані транспоранти.

Может, "Під час проведення заходу будуть використані транспаранти" ?

Вообще меня трохи дыбает "будуть використані", но и "будуть використовуватись" смотрится не лучше.

Может так - "Під час проведення заходу планується використання транспарантів" ?

Кстати, а согласовывать то, что на них будет написано, не нужно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в російській мові так....але в українській....

"ТранспОрант"

Лекс, ты меня удивляешь :angry:

Я же уже давал ссылку!

Special for you :ninja:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТРАНСПАРАНТ, -а, ч. 1. Прозора тканина (папір) із гаслами або з певним зображенням, натягнута на раму та освітлена ззаду. // Взагалі натягнута на раму або прикріплена до держаків тканина (чи папір) із текстом чи з певним зображенням. 2. Аркуш компактного світлого паперу з чіткими чорними лініями, який підкладають під нелінований прозорий папір, щоб написані на ньому рядки були рівні.

Взято тута!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здесь тоже? (введи в поиске транспарант)

И здесь?

Что скажешь? Это - великий заговор? :ninja:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я взнаю за кульки, відпишусь

значіцца так, дякуючи dim0n, є інфа за кульки:

спочатку треба замовити макет для нанесення зображення (по нашому шаблону) - це орієнтовно 75 грн

далі йде замовлення кульок, партіями по 100 шт. тобто мінімум теж 100 шт. ціна одного буде десь 1,70-1,80. можливо dim0n витрусить з них ще трохи знижку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайте аську dimOn'a , подходит.

чуть пагодь. зараз ще вирішуєм за балон з гелієм та спеціального хлопчика для організації роботи цього балону. сам розумієш, отримати просто 200 кульок в коробці нам нафік треба - хто їх дуть буде, і плюс треба саме гелій а не повітря, бо тікі тоді є сенс ці кульки до велосипедів чіпляти. мож хто з форумчан має таку техніку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

80505637511

тут надувають кульки гелієм.але за гроші.. дзвоніть може домовитесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Векторний/растровий макет на кульки збацаєм забезплатно, якщо треба. альбо в київлян запросити - вних точно є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух я вже бачу це дійство! :)

Ти собі того навіть і не уявляєш....

Вчора велосипедистів було десь 10-15 чол.... і пам’ятаєш, що там робилось?

А на Велодні їх будуть десятки.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

эээ... дома на велотренажере разве шо :)

:) не, я не про те :)

проїзд жиж буде групою - дк може групою спробувати проїхатись наприклад пізно ввечері. Лосі, то вміють їхати в групі, а от більшість народу таку поїздку можуть спробувати вперше на велодні. а звідси конфузи, падіння і інші "радості".

ЗІ Група ж не буде розтягуватись по всьому маршруту, знач треба буде їхати компактно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Велодні буду, футболку замовила :) Дійство трохи уявляю, але дивитись зі сторони і брати в цьому участь - різні речі, може будуть якісь поради для першачків, то давайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 keepo

будет пять лосей-регулировщиков плюс (я надеюсь) машина ГАИ. Откровенных дятлов, выезжающих на встречную буду банить перманентно выбиванием из седла. Как впрочем и "лосей", уходящих вперед от основной группы. Отстающие будут перепоручены Лексу - "девачки работаем, @ля!" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будет пять лосей-регулировщиков

Огласите весь список пжалста:) Нет, я догадываюсь кто, но все же интересно узнать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приймаємо ставкі :) - Лекс, Мартенз, Андрюха, Вовчик, Таня - еті стопудово лосі ... (без обід :) ), я пока лосішко (падрастающій лось :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...