Перейти до змісту

Пограбували квартиру


turistik

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Тиждень тому злодії, відкривши обидва замки відмичками, пограбували мою квартиру. Діяли скоріш за все по наводці,тому що переважно завжди хтось був дома, а коли обоє з дружиною відлучилися на годинку в Solo  попити каву, прийшовши назад нижній замок відкрили як завжди ( був закритий на 3 оберти) а верхній взагалі заклинив і не відкривавався, довелося викликати службу аварійного відкриття замків. Ніколи б не подумав що сувальдні замкі метеликом в новобудовах так легко відкривають..Відкривши двері, застали такий жах. Вся квартира була як на сміттєзвалищі Брище. Викрали крупну суму грошей, техніку, особисті ноутбуки. Викликали міліцію, експертів, сказали в квартирі працював один , в перчатках, думаю були спільникі ( на шухері) і провожатий за нами. Дуже шкода що позабирали техніку моїх кліентів,так як займаюся ремонтом компютерної техніки, багато людей поприносили ноутбуки перевтсановити віндовс, поміняти матриці в ноутбуках і т д .Власне чому і пишу. Можливо на форумі комусь попадуться ці крадені речі, дуже прошу  зателефонувати за номером 0667137335, винагороду гарантую.

 

Ось короткий список КРАДЕНОГО:

 

1.Ноутбук Asus F5RL    (S/N:7BN0AS554434) ЗЛОДІЙ ЗАБРАВ РАЗОМ З СУМКОЮ ФІРМОВОЮ АСУС СІРОГО КОЛЬОРУ В ЯКІЙ БУЛИ МИШКА ТА ОСОБИСТІ ДОКУМЕНТИ.

2.Планшет Samsung GALAXY TAB 3 SM-T2100ZWASEK (S/N:RF2F50WTJJJ) Білого кольору .

3.Планшет Samcung Galaxy TAB 2  10.1 (S/N:RF2C7046YHW) В ЧЕХЛІ, Чорний, злодій вкрав разом з білим проводом до зарядки, зарядка теж біла, але без вилки під нашу розетку.

4. Планшет ТЕХЕТ ТМ-9741.заводський номер 1237003098, був викрадений в чорному чехлі.

5. Ноутбук Sony Vario з білою кришкою .  Вньому була розбита матриця та без жосткого диску. Люди мені принесли на ремонт...Був викрадений з чорною сумкою. Серійний номер шукають.

6. Планшет Bravis з білою задньою кришкою та розбитим тачскріном.. S/N шукають.

7. Дорогий годинник Bruno Calvani з чорним ремінцем..

 

Можливо десь це все вилізе, людей на борді багато і багато хто займається компютерною технікою як я. Буду дуже вдячний за допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь
2 хвилин тому, turistik сказано:

Ніколи б не подумав що сувальдні замкі метеликом в новобудовах так легко відкривають..

в вигляді оффтопу: в новобудовах відеоспостереження\консьєрж ніхт?

це сумно :(

 

якщо в квартирі "є що брати" - ставте на охорону, не думаю що багато зараз коштує....

на крайній випадок ІПкамеру щоб писала і слала повідомлення/картинки якщо рух відбувається

(сподіваюсь кабелі передачі даних в новобудовах сховані.....)

 

а  скокові двері і замки від забудовника - ще ті двері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Сухомлинського, чув, десь в січні орудували домушники. пару під'їздів обійшли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні  якраз цікавився, сказали є Державна служба охорони та приватна.В чому різниця не розумію..

 

 

Недай бог кому таке...

0-02-05-6e56682dec4f794bcd609ad7113ef24c83ed79ae83dd8e444f9f1654bb0e7a71_full.jpg

0-02-05-1a44d87ac13d2cb4d6d662e01016e164176ca147ec3214ad6bcb23866cf6a74e_full.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, turistik сказано:

Камери ще не встигли встановити нажаль. 

камери\консьєрж - наше все ....

 

нехай ця тема буде попередженням для нас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, turistik сказал:

Сьогодні  якраз цікавився, сказали є Державна служба охорони та приватна.В чому різниця не розумію..

 

Різниця певно в ціні. Користуюсь послугами ДСО понад 8 років, а може й 9. Задоволений. Рекомендую. Ціни адекватні. При підключенні в 2008 році вартувало 50 грн/місяць. Зараз 150 грн/місяць, і то ця ціна актуальна з Нового 2017-го року, до цього була 100 грн/місяць. Так що піднімають вони ціну не часто і не разом з скачками долара). Думаю 5 $ в місяць - не така вже й велика сума за спокій. Приїзджають до трьох хвилин. Живу на ДПЗ. Не раз перевірено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Юріч сказал:

 

Різниця певно в ціні. Користуюсь послугами ДСО понад 8 років, а може й 9. Задоволений. Рекомендую. Ціни адекватні. При підключенні в 2008 році вартувало 50 грн/місяць. Зараз 150 грн/місяць, і то ця ціна актуальна з Нового 2017-го року, до цього була 100 грн/місяць. Так що піднімають вони ціну не часто і не разом з скачками долара).

А за скільки хвилин вони приїзджають в разі спрацювання сигналізації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, turistik сказано:

А за скільки хвилин вони приїзджають в разі спрацювання сигналізації?

Як коли, може бути і за 1хвилину,а може 3-4хвилини,все залежить де на момент спрацювання сигналки знаходиться наряд,в договорі здається вказано до 5хвилин,але ставити охранку з підключенням на ДСО полюбе потрібно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте будь ласка номер телефону, куди телефонувати, хочу пошвидше встановити, бо жінка з дому боїться вийти після того всього..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, turistik сказал:

А за скільки хвилин вони приїзджають в разі спрацювання сигналізації?

 

Вже писав в іншій темі, скопіюю сюди:

"

Для інформації. Я живу на ДПЗ (певно знаєте, бо не раз говорив), квартира під охороною ДСО, коли спрацьовує сигналізація, вони меньше ніж за 3 хвилини під під'їздом. Працюють чітко і корректно. Колись були на морі, спрацювала сигналка чи перестала працювати (не пам'ятаю), приїхали з собакою і пару годин один з них сидів під квартирою, поки теща з села не приїхала..."

 

Тел. 0332726215; 0503785829

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Юріч сказал:

 

Вже писав в іншій темі, скопіюю сюди:

"

Для інформації. Я живу на ДПЗ (певно знаєте, бо не раз говорив), квартира під охороною ДСО, коли спрацьовує сигналізація, вони меньше ніж за 3 хвилини під під'їздом. Працюють чітко і корректно. Колись були на морі, спрацювала сигналка чи перестала працювати (не пам'ятаю), приїхали з собакою і пару годин один з них сидів під квартирою, поки теща з села не приїхала..."

 

Тел. 0332726215; 0503785829

Мега дякую!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, turistik сказано:

хочу пошвидше встановити, бо жінка з дому боїться вийти після того всього..

 Коли будете домовлятися,то обов'язково нехай вам зроблять функцію "залишаюся вдома" можна будучи в квартирі ставити на охорону вхідні двері, якщо страшно самій дружині наприклад ввчері або вночі,це не дорожче,просто нехай так вам налаштують і абонплата така сама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А потрібно щось купувати і встановлювати? Чи 150 грн в міс і вони самі ставлять все своє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Student91 сказано:

А потрібно щось купувати і встановлювати? Чи 150 грн в міс і вони самі ставлять все своє?

:D Якби.Спочатку потрібно купити і встановити саму охоронну систему (прилад,датчики на рух і на відкриття) кароч провести монтаж того всього у квартирі,а потім підписується договір і ти платиш 150 рубасєй раз на місяць і тебе охороняють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, turistik сказано:

Сьогодні  якраз цікавився, сказали є Державна служба охорони та приватна.В чому різниця не розумію..

Недай бог кому таке...

Співчуваю. Розумію і дружину, що боїться.

3,5 роки тому в мене квартиру також пограбували, срачу наробили, значно більше, ніж у Вас, правда в мене вони цілу ніч орудували, оскільки вичислили, що я поїхав з дружиною на вихідні в село.

Після цього ми відразу орендували вже іншу квартиру.

На поліцію/міліцію сенсу надіятися немає, оскільки за 3,5 роки до мене звернувся тільки один слідчий, який підняв той "вісяк" і намагався щось зробити, проте ніякого результату до цих пір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А потрібно щось купувати і встановлювати? Чи 150 грн в міс і вони самі ставлять все своє?

Можуть і самі поставити, за небезплатно звичайно. А 150 грн. це вартість послуги охорони.
Приватна охорона має приізжати на спрацювання в межах 3 хв.

П.с. можна й самому поставити сигналку, визов буде йти на власну мобілку, плюс ревун, який звуком в 110децибел відлякає. Маю одну таку на продаж
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

@yura-patriot а чьо це ти не зізнаєшся, що встановлюєш такі сигналки? А?

Ой,да шо там признаватися,я так зрозумів,що людині треба вже,а я не можу наразі обіцяти термінове виконання ,от і мовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Student91 сказал:

А потрібно щось купувати і встановлювати? Чи 150 грн в міс і вони самі ставлять все своє?

 

Ой потрібно)). Коли я встановлював в 2008-му, то відвалив немало на той час, щось біля 3-4 штук гривень. Це датчики на вхідні двері, на чотири вікна (включаючи вихід на лоджію), потім чотири датчика ( три кімнати і кухня) потрійної дії (рух, звук, стук), блок управління з акумулятором, пульт управління, кабелі, робота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 
Ой потрібно)). Коли я встановлював в 2008-му, то відвалив немало на той час, щось біля 3-4 штук гривень. Це датчики на вхідні двері, на чотири вікна (включаючи вихід на лоджію), потім чотири датчика ( три кімнати і кухня) потрійної дії (рух, звук, стук), блок управління з акумулятором, пульт управління, кабелі, робота.

Зараз такого плану (по кількості датчиків) система потягне 10кілогривень і вище
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@turistik в мене в будинку сусіда теж пограбували, знали що і як...

 

40-й 3поверх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yura-patriot , цікавить таке питання: якщо немає стаціонарного телефону, ДжіЕсЕм канал може бути в якості основного? ДСО підключить на охорону? Що використовуватиметься в якості резервного каналу? Езернет? Чи другий канал не потрібен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yura-patriot , цікавить таке питання: якщо немає стаціонарного телефону, ДжіЕсЕм канал може бути в якості основного? ДСО підключить на охорону? Що використовуватиметься в якості резервного каналу? Езернет? Чи другий канал не потрібен?

Наявність стаціонарного не обовязкова. Як езернету. Охоронка має джсм на 2 сімки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...