Перейти до змісту

Боротьба з браконьєрством


AgentSmith13

Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Їм п*дець - до мене вже телефонували ажно з Києва... Звичайний емейл інколи камінь точить, так що огого...

Твої слова та Богові б у вуха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Я теж рибак і розумію автора.

Молодець! 

Рахую що проти браконьєрів треба боротись всім- щоб просто боялись.

Ввести кримінальну відповідальність за електровудку та бомбу- і на 1 раз штраф за сітку, а на 2гий кримінал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літом,минулого року був на оз.Нобель,з колєгами.випадково мотором зачепили сітку.на буксирі притягнули лодку з сіткою.на березі порізали і спалили.місцевий сидів в камишах і випасав,а вночі ще з двома лушпаями припливли на моторці на розборки.в човні мали 2 рушниці,хотіли нас постріяти.було нас 8-ро на трьох авто,то не ризикнули.пів ночі поїли їх,аби вгомонилися.довести щось було не реально.вони вважають що праві,що це їхнє озеро.що це ми понаєхалі,а вони мають повне право так "рибачити".

Тс повага.бажаю довести почате до кінця.

image-0-02-05-d225b8c83b042a2c1d95cbac78e0c6d69461fdcb6af0e4e41686f0d9b839fbe5-V.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, по нашим доблесним ЗМІ - Волинські Новини, ВолиньПост, Волинська Правда, Рівне Вечірнє, ЗІК рівненський, Все Рівне, Волинь24 - реакція на лист з текстом статті і фото - ПОКИ ЩО (може, реабілітуються ще...) -  "болт, замотаний в газету". Не соромно, панове журналісти? Чи то "не ваш формат" написати про кричущий факт браконьєрства, підтверджений купою свідків та фото, та безпрецедентну бездіяльність органів, що мали б на таке реагувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Доречі, по нашим доблесним ЗМІ - Волинські Новини, ВолиньПост, Волинська Правда, Рівне Вечірнє, ЗІК рівненський, Все Рівне, Волинь24 - реакція на лист з текстом статті і фото - ПОКИ ЩО (може, реабілітуються ще...) -  "болт, замотаний в газету". Не соромно, панове журналісти? Чи то "не ваш формат" написати про кричущий факт браконьєрства, підтверджений купою свідків та фото, та безпрецедентну бездіяльність органів, що мали б на таке реагувати?

усім змі  - по*ігу )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, zigorko сказал:

вони вважають що праві,що це їхнє озеро.що це ми понаєхалі,а вони мають повне право так "рибачити"

от про це я і говорив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, zigorko сказано:

Літом,минулого року був на оз.Нобель,з колєгами.випадково мотором зачепили сітку.на буксирі притягнули лодку з сіткою.на березі порізали і спалили.місцевий сидів в камишах і випасав,а вночі ще з двома лушпаями припливли на моторці на розборки.в човні мали 2 рушниці,хотіли нас постріяти.було нас 8-ро на трьох авто,то не ризикнули.пів ночі поїли їх,аби вгомонилися.довести щось було не реально.вони вважають що праві,що це їхнє озеро.що це ми понаєхалі,а вони мають повне право так "рибачити".

Тс повага.бажаю довести почате до кінця.

 

Їх треба було замотати в сітку і втопити в озері. І ніхто нічого не запідозрить.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попередній результат "рейду" - човнів вже немає, ніхто сіті не ставить! Маленька, але перемога, панове! Вчора там протягом дня було тихо-тихо. Так би мовити, РЕЙД - вбиває комах, що повзають браконьєрять! Ну, і "совдепівський" плакатик "в тему" (соррі за рос. мову):

antibrak.jpg

P.S. Завтра взнаю, перетелефонувавши в рівненську рибінспекцію, чи хоч зловили те падло, чи таки попередили...

Ну, і в Винничука класний вірш є, назвою підходящий під тему - "Убий під*раса!"...

А взагалі, настав час то вирішити законом, раз і назавжди - зловили з сіткою - дикий штраф і мінус авто, зловили з електрикою - тюрма!

sitkam_pizdec.gif

 

"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого поганого не хочу казати, але коли реально комусь не  відріжуть яєла за браконьєрство в прямому ефірі, то мало що поміняється. В нас менталітет такий. Особисто готовий підтримати будь-яку незаконну акцію проти браконьєрів. Бо легально з ними боротися нам ще напевно рано....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 @AgentSmith13 нажаль сьогодні сіті стояли, що правда не по кругу в 3 оберти, а просто по прямій на течії. Я вже було грішним ділом подумав шо може то не сітка а так якісь бутилкі, але ввечері на тоталі прочитав комент одного спінінгіста шо то таки сітка, і мужики які живодьорили на моїй фотографії її потім піднімали, на протести спінінгіста сказали шо то не їхня, рибу вони заберуть а сітку чужу поріжуть, але потім, на його заклики порізати вже не приставали. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Dars сказано:

Особисто готовий підтримати будь-яку незаконну акцію проти браконьєрів. Бо легально з ними боротися нам ще напевно рано....

 

Погано те, що в нашій дерожаві дасиш якось гавну по морді- тебе потім затаскають більше ніж того браконьєра чи гопніка -наріка-алкаша....Треба чи тихенько "мочіть" або абсолютно не світитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, san4ez1 сказано:

Погано те, що в нашій дерожаві дасиш якось гавну по морді- тебе потім затаскають більше ніж того браконьєра чи гопніка -наріка-алкаша....Треба чи тихенько "мочіть" або абсолютно не світитись...

 

Я за групу "чорних єгерів". Якщо така колись з'явиться. Я тільки не можу збагнути, серед мєсних що немає справжніх рибаків? В нас в селі був випадок коли зловили мєсних мажорів-електриків. Заставили купити два мішка малька, і запустити в водойму. Все звичайно прикривав мойор міліції, бо ще їм трохи наваляли.А чого не найдеться чесного копа-рибака який "скористається" б своїм службовим становищем, і зробити декілька рейдів по всіх Хріниках? Зловлять одного-другого на горе рибалці, накажуть не відходячи від каси, слухи підуть, боятися точно почнуть. Не всі але думаю більшість.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Zevs_Isver сказано:

щось мені це нагадує з боротьбу з буханням за кермом....

Схоже на перший погляд, але в цьому питанні все набагато печальніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, veter сказано:

Схоже на перший погляд, але в цьому питанні все набагато печальніше

на на обидва погляди схоже....

 

спочатку всі кричать - "браконьерству ніхт" - а потім по 150  і  давай кошмарити всім чим є......

 

ну а коли підключаються падатківци\прокурори\судді - то капець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Zevs_Isver сказано:

на на обидва погляди схоже...

Для початку цікавить Ваш риболовний стаж. Так просто для себе. Мій - близько 25 років, а тому із упевненістю можу стверджувати, що тенденцію росту бранкньєрських промислів спостерігаю не із чуток і інтернетресурсів. З сіток доводилось випутувати не лише риб, але і горобців, шпаків і навіть чайку, які банально запутувались у бракознаряддях залишених на гілках дерев та кущів.

 

Кожен рибалка, який себе хоч трішки поважає не буде після по 150 брачити. За всіх розписуватись не буду, оскільки суджу по собі (алкоголь не вживаю принципово, тому можливо і дурні думки в голову не приходять). Мої знайомі після 150 кошмарять всім підяряд - джигом, твічем, мікрухою і т.п., але переважно після цього шкодують (обриви, обломи), оскільки нормальні риболовні знаряддя і їх ремонт зараз доволі пристойно коштують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Набережному місцеві браконьєри залишають свої човни біля берега. Треба вистежити їх і вночі спалити або порубати човен, вже кілька тижнів не буде займатись х.йнею.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Тарас23 сказано:

В Набережному місцеві браконьєри залишають свої човни біля берега. Треба вистежити їх і вночі спалити або порубати човен, вже кілька тижнів не буде займатись х.йнею.

 

Варіант, але потрібно зважати, що це чуже майно і не факт, що кожен човен належить саме бракам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, veter сказал:

Варіант, але потрібно зважати, що це чуже майно і не факт, що кожен човен належить саме бракам.

Думаю, що нормальний рибалка, який любить свого човна, забирає його на зиму просмолити, полакувати і таке інше. Батько мій завжди так робив. А брак ніхт не забирає, бо сіті ставити тра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, siv.lutsk сказано:

Думаю, що нормальний рибалка, який любить свого човна, забирає його на зиму просмолити, полакувати і таке інше. Батько мій завжди так робив. А брак ніхт не забирає, бо сіті ставити тра.

Ніби логічно, але з особистого досвіду знаю принаймні двох аборигенів Хрінницького водосховища, які човни на березі тримають прикутими ланцюгами цілий рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

тему з браками також затронули, молодці хлопці, і зариблюють і повітря подають, красавци!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, veter сказано:

Варіант, але потрібно зважати, що це чуже майно і не факт, що кожен човен належить саме бракам.

Факт, я його не раз бачив на цьому човні і в нього є ключ від замка. 
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...