Перейти до змісту

Ubermensh вже близько ,близько


Nokian

Рекомендовані повідомлення

http://newsyou.info/ilon-mask-prezentuet-iskusstvennyj-intellekt-vstroennyj-v-mozg-cheloveka

 Походу ми на порозі грандіозного шухера стрибка

Тепер будьхто ,маючи гроші на шнурок, може стати стократ розумнішим, не гаючи часу на марудне навчання.

Прості школи виконуватимуть щось схожк на курси дресирування для собак.

Терміново треба вчити дітей не знанням, а як навчитись вчитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше в ,,зашитих,,  буде система розпізнавання  та обміну по блютузу, або НФК.

Як у літаків ,,свій-чужий,,

Для всіх вона буде невидима.

Або видима, але недоступна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Азімов при всій повазі навіть не міг уявити,як швидко зявляться машини, здатні мислити самостійно.

і зі страхітливою швидкістю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну, навіть розшифрувати протокол передачі по нервам кінцівок  для протезів не можуть дотепер. А тут - в мозок лізти, там - купа блоків, зв"язаних між собою відростками - аксонами і дендритами, що пронизують його з одного кінця в інший. 

Одною лімбічною системою не обійдешся, купу дірок треба буде сверлити :)

Ні, я не хочу сказати, що це неможливо, всі великі відкриття починались з божевільної мрії, просто зробити щось подібне в найближчий час  - нереально. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я читав книжку про Маска. Він геній, але  з ним не все так просто. Він любить трішки перебільшувати степінь виконання проекту. Можливо для піару, можливо для збільшення інвестицій. Короче час в людства ще є, а Нокіан хай вирішує сам як в чергу на шнурок записатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Нокіана немає часу, він контент на торентах підшукує для загрузки. Підшукає, загрузить і буде позаконкуренцією. Ми всі будемо гордитись, що колись Нокіан писав тут пости, заривався до усрачки, до ріденького поносу. Тільки Нокіан читати того не буде. Він стане людино Всесвіту і скоріш за все його відправлять в космос на якусь комету зустрітись з інопланетянами і разом з ммедведчуком, кучмою представляти інтереси людства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...