Перейти до змісту

Допоможіть вибрати Mediaplayer


Larsx5

Рекомендовані повідомлення

Власники Android TV боксів,  що можете порадити?

Добре було б почути ваш відгук.

Бюджет 1500 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю beelink mini m8s ii, Для Full HD телевізора саме то, тільки один мінус у приставки з прийомом Wifi. Я одразу підключив її до нету кабелем Ethernet.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувався Duna h1, inext 3d kid, inext tv, tv2. Мені більше подобається dune (то не андроід) по простоті функціоналу, менше глюків на блюрей образах по сітці. В Inext більше додатків так як це андроід. Проте толку з них не бачу, ..так погратись. Всі програють фул хд. інекст довго запускає жорсткий диск в стакані, хоча зовнішні компактні диски швидко.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, Larsx5 сказал:

Власники Android TV боксів,  що можете порадити?

Добре було б почути ваш відгук.

Бюджет 1500 грн

Перепробував декілька різних китайських тв боксів і в результаті собі купив Nexus Player :) (один раз спробував Android TV від гугла і захотілось собі таким користуватись), але то за межами вашого бюджету.

Зараз актуальні приставки на S905X і вище процесорі або Rockchip 3386 і вище. Це моделі T95N, T95X, X96, Mini M8S II. Rockchip забезпечує краще продуктивність, але і гріється дужче.

Є декілька Mini M8S II у наявності якщо цікавить (за хорошу ціну).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може підсказати по поводу  MAG-250, зацікавився від Airbites? Ціна вроді нічого, як він буде працювати через   Wi-Fi?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю Mini M8S+

wi-fi сигнал часом тупить, ютуб довго стартує, хоча потім, ніби "розігрівшись", пускає відео без затримок. Через кабель спробувати можливості нема, поробив  ремонт і тягнути соплю нема бажання.

 

а з іншим всім задоволений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, Liontiger said:

MAG-250, зацікавився від Airbites?

mag 250 не погана, але морально застаріла, єдиним виключення буде надання інтернет телебачення вашим провайдером, але по конкретному не знайшов списку каналів,

а так після закриття екс.юа втратилось багато сенсу, браузер в ній зовсім тупить, ютуб також частенько глючить, є форкплеєр, 

так як маю і андроїд приставку і маг, то скажу, що андроїд більш функціональний, у мене досить стабільний Beelink MiniMXIII по шнурку, зараз є тільки новіша версія цієї приставки, маг зручніший по юзабіліті, для старших людей, ну і в принципі з пульта клац і канали (якщо їх купили або ж надає провайдер) можна клацати як на тв, швидко і просто, але без тв контенту, брати не варто.

і ще, до мага клаву можна не брати, до андроїда краще клаву і миш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При такому бюджеті дивитись тре в сторону RPi 2/3 + OpenELEC/LibreELEC (правда без андроїда, але з KODI).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Basil тільки якщо є iptv від провайдера, і то думаю нема сенсу брати плюс, досить старішої версії, врахуйте, що йде вона без wi-fi модуля, його ще треба докупляти, ну або ж по шнурку підключати ( якщо комусь цікаво, можу попитати знайомого, може він свою aurahd продасть )

є андроїд приставки з композитним виходом, порадити щось конкретне не можу, але варто перечитати 4pda http://4pda.ru/forum/index.php?showforum=640

ось кілька варіантів, по працездатності не знаю, просто те що знайшов зразу з AV виходом

http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_443591.html

http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_434477.html

http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_282314.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23 January 2017 at 9:11 AM, LaMeRiLKiN said:

Маю Mini M8S+

wi-fi сигнал часом тупить, ютуб довго стартує, хоча потім, ніби "розігрівшись", пускає відео без затримок. Через кабель спробувати можливості нема, поробив  ремонт і тягнути соплю нема бажання.

 

а з іншим всім задоволений

 

За 10$ вирішив цю проблему. Замовив на алі wi-fi репітер з роз'ємом ethernet, вставив його за телевізором в 220В, а вітою парою з'єднав приставку з репітером.

 

Тепер ютуб і онлайн кінотеатри шуршать як має бути. Видно, є проблеми з wi-fi модулями у китайських плеєрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, r3T5 сказано:

При такому бюджеті дивитись тре в сторону RPi 2/3 + OpenELEC/LibreELEC (правда без андроїда, але з KODI).

@r3T5 Перепрошую, трохи незрозуміло, це мені повідомлення?

Що це за звір такий, можна конкретні моделі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Revolver сказано:

якщо комусь цікаво, можу попитати знайомого, може він свою aurahd продасть

@Revolver це версія не "плюс"? а на "попробувати" можна взяти домовитись?

 

@All: Візьму в оренду на 1 місяць (до 1.03) щось дюне, аури, маг250 або подібне.

Пропозиції прошу в приват.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...