Перейти до змісту

Луцькі новини


Witiok

Рекомендовані повідомлення

Сайт мені сподобався! Проект цікавий, тому бажаю успіхів у подальшому розвитку!

На рахунок мови, то скажу краще буде реалізувати двомовність сайту у варіанті "Укр/Eng".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь
Сайт классний, засновники явно мають журналістський "нюх" і талант. Особливе спасибі за те, що нема форуму - "должен остаться только 1" (с) :blink:

"Відгуки" на статті цілком компенсують його відсутність, кста. :D

Реєстрація для відгуків імхо тож непотрібна - більш прогрессивніше поставити картинку з "гнутими" циферками - тесь Тьюрінга здається, ну і не більше 1 пост/хв з 1 ІР - імхо достатньо.

Дякую за хороший відгук!

Форуму там нема і не буде. Нема абсолютно ніякого змісту плодити однаковий формат, крім того ввязуватися в конкуренцію з популярним боардом просто безглуздо

Прислухався до слушної поради - коментувати вже можна без реєстрації. Правда, для коментування сайт перевіряє знання математики :))

Доробляю RSS ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В блозі м. Луцьк на mail.ru бачила рекламу сайту, сказано, реєстрація по запрошеннях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В блозі м. Луцьк на mail.ru бачила рекламу сайту, сказано, реєстрація по запрошеннях.

Реєстрація по запрошеннях - то тіки тимчасовий захід, поки сайт проходить тестування

Відкрию тоді, як виправлю основні глюки, а то ж невдобно якось...

Пишіть в ПМ куди вислати запрошення, то я вишлю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую вже отримала запрошення на Мой Мир :D Чи то не від вас часом?

:)

Так, Людмила, це від мене. Буду радий отримати пропозиції, недоліки, глюки по цьому сервісу!

Радий бачити Вас в команді тестувальників!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі! Це бомба!

Нарешті наша синьока Волинь доросла до першої соціальної мережі. Приємно! Цим треба гордитись і, головне, розвивати її.

Тепер кожен користувач може стати творцем інформаційного простору області, а не стороннім спостерігачем... обличчя кожного буде обличчям області (тільки без фанатизму).

Цього літа чисельність інтернет користувачів з Волинської області досягне 20 тисяч!

Зачьот розробникам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"соціальна мережа" Луцька/Волині.. - славнозвісні "однокласники" - теж розроблялися із почуттів допомогти людям, а тепер:?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"соціальна мережа" Луцька/Волині.. - славнозвісні "однокласники" - теж розроблялися із почуттів допомогти людям, а тепер:?

Та ні, "соціальна мережа" Луцька/Волині" не зовсім підходить для опису мого проекту.

Цей проект є соціальним, звичайно, але не мережею!

Основне, шо я хочу зробити - це реалізувати соціальний контент, коли сайт наповнюється новинами, та іншим контентом, і наповнення модерується соціумом, тобто самомодеруюча система.

Елементи самомодерації - це оцінювання контенту користувачами, а також (це ще в реалізації) функції типу "Bury" - "Схоронити", а також інші штучки по цій суті. Тобто там можна читати, ставити оцінку, вести свій контент - Чутки (контент для всіх), Блог (свій індивідуальний контент).

Реалізовувати основні інструменти побудови соціалки, а це введення статистичних даних біографії, і автопошук схожих елементів біографії по всій базі, я не хочу, поскільки соціальні мережі після піку підуть вниз по синусоїді. Такий наплив відкритих статистичних даних ще обернеться проти них же. Те шо ми бачимо зара - поки "цвєточки"...

Йду покурю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, за пірамідою людських потреб (по-моєму за Маслоу), людина, наївшись-напившись, сховавшись од вітру-до вітру, :) прагне якоїсь спільності з іншими ТАКИМИ САМИМИ. Хтось сім'ю створює, хтось в партію йде, в секту, ГО, на форумі живе і тд. і т.п. Так сталось, що особина, розвиваючись дойшла і до інтернету, порилась в залізі і дотягнулась до соціальних проектів... побачила, що це добре і далі пізнає світ... хтось спілкується так - :D , хтось отак - :) , іншим ;) "укрпочта" допомагає спілкуватись чи інші засоби і про інтренет вони не чули. Хто цурається людей і спілкування, той втрачає світ навколо себе. не варто гребувати й "однокласниками" :P ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та от маю ділєму - сайт ше сирий, тре тестувать. Якшо відкрию всім - мене люди ж зїдять з потрохами за глюки і нєдодєлки...

Мені його відкрити і хочеця, і колеця!!! :(

Дуже не хочеця шоб новороджене вбили, бо воно ше не файне...

Які думки і пропозиції в спільноти?

Краще зачекати.. Суто моя суб"єктивна думка. Можливо це тому, що я по-життю вимогливий і критичний, та все ж недоліків троха там є. Всё шо нахожу - показую і підказую)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RSS вроді є, повинно працювати

Обновився трохи сайтег, трохи стало прікольніше

Any idea?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавлено рейтингування користувачів і ще деякі фішки...

Чекаємс відгуків -_-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи варто автору сайта тупо дублювати 1 в 1 новини з "Волинської правди" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи варто автору сайта тупо дублювати 1 в 1 новини з "Волинської правди" ?

Наразі такий ефект має місце, бо всі сили направлені на налаштування і тестування сайту. Хоча ми розміщаємо новини не тільки з Волинської правди, а й сайтів міської ради, обласної ради, зіку, та інших джерел. Просто зараз тільки нарощуємо потік новин, не все ще так получається, як хотілося б

Взагалі стоїть задача відображати всі луцькі новини зі всіх можливих джерел, звичайно ж із вказанням адреси джерела.

Дякую за влучне зауваження :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

leviks, таким тестуванням (тобто дублюванням "Волинської правди") ви можете відлякнути потенційних відвідувачів сайту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно через тиждень плануємо відкрити сайт для загального доступу, всі його можливості і вільну реєстрацію ...

В честь цього пропонується провести конкурс... чи народ проти?)) які в кого ідеї, пропозиції, зауваженя?

цікаве відношення до того яким би хотіли бачити цей конкурс Ви..

ну і звісно за які призи, в межах розумного, прийняли б участь у цьому конкурсі.. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це добре, я ось прочитав, що плануєте і модерацію користувачами вам "+1". Помітив, що ніхто щось не додає чуток на сайт. Може провести конкурс: хто за 7 днів запостить найбільше новин із україномовних сайтів (щоб не було сліпого клікання по банерам МаркетГіду і копіпейсту -необхідно залишати посилання), то отримає приз. Скажімо проїзний квиток на тролейбус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Скажімо проїзний квиток на тролейбус.

Думаю, що проїздний - то буде закруто!

Взагалі то я налаштований на якісь призи типу DVD-плейера за перше місце, флешки 2Г за друге, 1Г за третє... Тобто по призах - шось наче таке...

От які цікаві змагання провести я не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

leviks, а де RSS з сайту зникли ?

Як зникли?

Там до біса каналів, просто я зробив їх через FeedBurner

Наприклад,

Всі новини: http://prosto.lutsk.ua/news/all/feed

Тільки Луцькі: http://prosto.lutsk.ua/news/lutsk/feed

Тільки Українські: http://prosto.lutsk.ua/news/ukraine/feed

Тільки світ: http://prosto.lutsk.ua/news/world/feed

Блоги (поки напряму): http://prosto.lutsk.ua/blog/feed

Чутки: http://prosto.lutsk.ua/sluh/all/feed

Може дійсно не працюють, то маякніть, бо в мене в рідері ці канали вроді нормально працюють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Браво Віктор ! Проект дійсно цікавий. Бажаю творчих успіхів та процвітання. Відкриється реєстрація ввійду в число прихильників ресурсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Браво Віктор ! Проект дійсно цікавий. Бажаю творчих успіхів та процвітання. Відкриється реєстрація ввійду в число прихильників ресурсу.

Дякую Тарасе, дуже приємно отримати від тебе такий хороший відгук ;)

До кінця тижне плануємо відкритися, то ж буду радий бачити в числі прихильників ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...