Перейти до змісту

Оренда тепловізора


Amor

Рекомендовані повідомлення

Хочу поцікавитись чи в Луцку хтось надає в оренду тепловізор чи можливо послуги перевірки будинку?

Запитувались по фірмах - ціни космічні за такі послуги. Можливо хтось стикався з таким?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0958532779 не знаю чи актуально.колись їздив бус по місту з рекламою.за 100 грн,мені перевірили 2-ох кімнатну квартиру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, sobchuk30k сказал:

0958532779 не знаю чи актуально.колись їздив бус по місту з рекламою.за 100 грн,мені перевірили 2-ох кімнатну квартиру.

 

Дякую. Завтра зателефоную, попитаю за ціни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Такер сказал:

 мишей ловити?

 

А до чого тут миші?

 

2 минуты назад, kayot сказал:

На борді energoaydut

 

Дякую, написав йому в ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайомий В Черкасах так миші шукав, які раптово завелися. так перевіряв чи багато там їх))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Такер сказал:

знайомий В Черкасах так миші шукав, які раптово завелися. так перевіряв чи багато там їх))

 

Просто потрібно перевірити кімнати на втрату тепла. Якщо сидіти то чути як дує вітерець, хоча ніби все герметично

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж  цікавило б, якби ціни адекватні. 

Бачив об'яву на OLX в Луцьку.  Питав ціни, по приватному будинку. Відповіли що просто подивитись це 300 грн. +/-.

На запитання чи після огляду дадуть якісь фото. щоб на майбутнє бачити проблему. Сказали що це вже звіт, і ціна від 700 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось може дати контакти фахівця з хорошим тепловізором для перевірки будинку приблизно в 300м.кв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Профессиона́л said:

хтось може дати контакти фахівця з хорошим тепловізором для перевірки будинку приблизно в 300м.кв?

 

вище писали,  @energoaydut

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...