Перейти до змісту

Настройка звуку


Seva

Рекомендовані повідомлення

Поставив я собі "Вісту Ультімейт", але в мене не грають колонкі всі, грають тількі дві, а має бути 5.1. Драйвер скачав SoundMAX під Вісту. Але всеодно не хочуть грати. :)

Звук в мене Analog Devices AD1988B nVIDIA nForce 570 SLI (MCP55P)

Можливо хтось підскаже в чому може бути проблема, або де можна скачати нормальний софт під ОС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оп-ля в когось звук, а в мене принтер (мережевий)... Відчуваю що віста в мене ще максимум до обіду протримається :) Фтопку... рано ще її ставити.

А в тебе в налаштуваннях звукової вказано, що ти маєш колонки 5.1 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив я собі "Вісту Ультімейт", але в мене не грають колонкі всі, грають тількі дві, а має бути 5.1. Драйвер скачав SoundMAX під Вісту. Але всеодно не хочуть грати. :D

Звук в мене Analog Devices AD1988B nVIDIA nForce 570 SLI (MCP55P)

Можливо хтось підскаже в чому може бути проблема, або де можна скачати нормальний софт під ОС.

Через панель управління або іконку SoundMAX в треї заходим сюди і міняєм.

post-791-1208336389.jpg

ну і ще зверни увагу на правильність підключення колонок до звукової карти

ЗІ. вісту не буду ставить взагалі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Віста стоїть вже дуже довго і не на одному компі. Проблем немає взагалі, ні зі звуком, ні з мережевими принтерами.

А взагалі це проблема софтова, а не залізна, тому переношу топік в "Софт"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайома купила комп - була предустановлена віста.... зніс це убожество і поставив ХР. Фтопку вісту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайома купила комп - була предустановлена віста.... зніс це убожество і поставив ХР. Фтопку вісту.
так говорять всі, кому лінь розбиратись з чимось новим. Фтопку машини, давайте їздити на конях.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В вісті немає нічого новго, а тратити час на розбір перехованого старого безглуздо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив я собі "Вісту Ультімейт", але в мене не грають колонкі всі, грають тількі дві, а має бути 5.1. Драйвер скачав SoundMAX під Вісту. Але всеодно не хочуть грати. :)

Звук в мене Analog Devices AD1988B nVIDIA nForce 570 SLI (MCP55P)

Можливо хтось підскаже в чому може бути проблема, або де можна скачати нормальний софт під ОС.

Через панель управління або іконку SoundMAX в треї заходим сюди і міняєм.

post-791-1208336389.jpg

ну і ще зверни увагу на правильність підключення колонок до звукової карти

ЗІ. вісту не буду ставить взагалі...

Так в тому і проблема що іконки SoundMAX немає...а через панель керування в мене стоїть 5,1...коли навіть "проверку" роблю то грають всі. Може хтось має прогу SoundMAX для Вісти, нормальну )))

2Plum

Дякую що переніс тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...