Перейти до змісту

Что скажите о ноутбуках Acer?


Рекомендовані повідомлення

Какую бы оценку дали этому ноутбуку? Стоит тратить на него 10 000 грн.? Или есть что получше, понадежнее. Для офисных работ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, яка саме модель Вас цікавить, то напишу що знаю. У сина нетбук Acer, здається D 270, куплений з рук, у нього вже років три. Навчання, потім тягав на роботу, офісні програии тягнув (з складних FineReader), відео брав все для програвання, "пережив" ХР, 7, тепер Linux.  Не перегрівається, рацює без претензій, якщо придиратися, то динаміки могли б бути більше орієнтовані на споживача. Не знаю як з багатозадачністю, бо більше двох процесів не було потреби запускати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б краще взяв якогось Lenovo ThinkPad, можливо, навіть б/в. Acer'ам не дуже довіряю, хоча це краще, ніж НР.

Можете глянути ось тут, чоловік продає і нові, і б/в з Штатів, я собі брав нового Т450, дуже задоволений.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальные ноуты. Тут зависит попадешь ли на брак, хотя это к любой компании относится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю Acer Aspire 5740g. Задоволений. На мої задачі хватає. Дітвора соває повним ходом. Асер як асер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

2 часа назад, gen552 сказал:

Какую бы оценку дали этому ноутбуку?

 

Якому "этому" ? як виробнику? - твердий середнячок, не епл (про нові моделі мова не йде вони всі гівно, ІМХО) ну і не богуянг з якогось підвалу. Якщо судити про моделі то треба конкретики більше, а так це обговорення буде ніачом

 

З.І. асер 5315 ... 02,12,16 стукнуло 9 років з дня покупки. Активно використовувався протягом всього часу в усі юсб порти. Живий на 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, sanbOK сказано:

к виробнику? - твердий середнячок,

А як щодо e-machines ?? ;)

та ж кантора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уточню

На сегодняшний день Acer Group принадлежит четыре бренда — собственно сам Acer, а также Packard Bell, Gateway и eMachines

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Zheny@ сказал:

А як щодо e-machines ?? ;)

та ж кантора.

 

давай не будем про пічальки говорити перед новим роком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Deemon сказано:

eMachines - зазвичай бюджетне лайно

Ну, але своє вони відходжують. не гірше Асусів чи Ха-Пе-шок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запорожець і Мерс дві хороші машини, різниця лиш в кількості дефектних на 1000. :D 

Мала соває китай-планшет то вже 3 тач-скла побила, а він сцука працює! Телехфон китайський за пів року  у дитини в в коцках, але теж рве не складні ігри! А ось 1 сусідка планшета асуса 2-чі в ремонт носила, інша до якосгось брендніка не може тача купити.

 

Сам соваю Acer, правда телефон, на 3 сімки, якби не МТК6582 і все що з ним пов"язане то був би суперський телефон!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...