Перейти до змісту

Розшукую перукаря)


Dorothy

Рекомендовані повідомлення

Звертаюсь з наступним проханням.  Напишу коротко. Розшукую майстра Альону з салону "Pin up", що на вул. Степана Бандери. На жаль, вона звільнилась, а контактного номеру телефону у мене нема. В салоні, звісно, такою інформацією не поділяться :) Прохання читачів і дописувачів борди скинути контакти, якщо такі у вас є. 

Особливі прикмети: невисокого росту, волосся русяве довге, симпатична. :)

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, romaxa11 said:

 

По опису сьогодні бачив в кількох місцях.)

 

Деякі підходять під опис по запиту Pin up, а деякі не зовсім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Dorothy сказано:

Ох вже ця борда :)

А що заважає піти в салон і запитати?

З чого така впевненість, що номер не дадуть?

 

постійні клієнти то є постійні клієнти. Я б (для прикладу) на колегу також образився, якби він не дав моєму постійному клієнту мій номер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що, важко піти до іншого перукаря? проблему не бачю!

в світі все з часом міняється, як би ми того не хотіли

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Sashapetrash сказано:

а що, важко піти до іншого перукаря?

 

Хех! піти не тяжко,навіть зовсім не тяжко,але знайти свого перукаря,такого який забабахає так як тобі саме підходить і подобається, ото є все таки інколи проблема.Класно якщо для вас це зовсім не проблема:) чесно.

Колись так само думав

44 хвилин тому, Sashapetrash сказано:

 проблему не бачю!

 

 

я колись стригся в однієї дівчини років так  5 і  взагалі не парився,але коли вона поїхала десь на заробітки і з кінцями,тоді і зрозумів, що свого перукаря треба ще пошукати, реально десь більше року шукав хто мене буде класно балванити,саме головне щоб мені подобалося, ну бо хтось довго,хтось криво,то якісь зайняті вєчно,то по суботам, неділям не пряцюють ну і т.д.Добре що знайшов,я не модник,ой,далеко не модник,і вродь то є мєлоч,але хочеться таким не паритися,як би там усе не змінювалося:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Sashapetrash для того, щоб знайти "свого" майстра потрібен час. Експерименти над волоссям мені не потрібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yura-patriot теж живу по цій схемі: декілька років ходжу до свого перукаря, і коли не виходить більше, то деякий час шукаю нового "свого" перукаря, і знову ходжу декілька років

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

постійні клієнти то є постійні клієнти. Я б (для прикладу) на колегу також образився, якби він не дав моєму постійному клієнту мій номер.

а я б образився, якби дав. що заважає тобі дати своєму постійному клієнту свій номер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Sashapetrash сказано:

а що, важко піти до іншого перукаря?

криворукість іншого перукаря.

Коли перукарка, в якої стригся кілька років пішла у декрет - стало важко знайти такого ,який би все розумів з половини слова.

"свій" перукар, це коли прийшов, привітався, сів у крісло, і більше ні слова не кажеш про те, що потрібно робити.

І встаєш із крісла із тим результатом, який хтів.

Іншими словами, це зветься професіоналізм. А до нього звикаєш.

 

4 хвилин тому, Basil сказано:

що заважає тобі дати своєму постійному клієнту свій номер?

Зазвичай у  дівчат візитки лежать просто на столах.

Але не зовсім зрозумілі, там лише ім'я. Можуть вкрай не правильно зрозуміти... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Basil сказано:

а я б образився, якби дав. що заважає тобі дати своєму постійному клієнту свій номер?

А я якби йшов з роботи то попередив би колишніх колег,як будуть питати мене то давайте мій номер з мене пляшка),ну або якби не хотів, то сказав би, мій номер не давати бо я тіпа десь виїхав ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

Зазвичай у  дівчат візитки лежать просто на столах.

Але не зовсім зрозумілі, там лише ім'я. Можуть вкрай не правильно зрозуміти... 

та ладно тобі. Хто там неправильно зрозуміє? В нас вся країна джентельменів і іншої иліти:D:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Zheny@ сказано:

"свій" перукар, це коли прийшов, привітався, сів у крісло, і більше ні слова не кажеш про те, що потрібно робити.

І встаєш із крісла із тим результатом, який хтів.

 

 

Ооо да! саме так.

А ще, я зараз просто балдєю,від того що дзвоню до перукаря,до "свого" і домовляюся на якусь там годину,і знаю що прийду і ніяких там черг, за останніх разів 5-7 все чітко,наприклад на 15год,значить я знаю що прийду і не в 15.10,не в 15.20,а саме о 15год.я сяду і в 15.15 я вийду))ну може там +/- 5хвилин.

 От і за таке я завжди даю на 5 грн. більше,завжди!,бо мені не жалко залишити на тіпа чай за її професіоналізм,а їй дуже приємно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну експеременти над внутрішніми органами, оце біда коли попадеш до горе лікарів, а з волоссям гадаю ради дати можна, ну хіба попадеш ну зовсім до криворуких рагулів, під кайфом, випившого чи просто неадеквата

що тут шукати!? хіба важко запамятати як тебе стригли до того і дати напрямок новому перукарю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Sashapetrash не сперечатимусь з Вами. Кожен має право обирати те, що вважає за потрібне. До речі, у салоні відповіли, що номера телефону  у них нема. Чого й варто було очікувати). Лишається сподіватись на всесильність борди).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Dorothy сказано:

у салоні відповіли, що номера телефону  у них нема. 

С3,14зділи.

Потрібно було сказати, що ви з міліції ,і якщо не дадуть номер, це буде умисне перешкоджання слідству. :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 08.12.2016 at 10:52, Dorothy сказал:

підніму... а раптом)

ти не робила попередньої домовленостіі ? Ходила без запису? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Roma Fur Записувалась у адміністратора. 

Я не так давно у неї обслуговувалась.  З попереднім майстром також не пощастило - раптово кардинально змінила професію)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...