Перейти до змісту

Де вигідніше купувати комп - в нас, чи за бугром?


Рекомендовані повідомлення

Зустрівся сьогодні зі своїм знайомим. Він показав мені таку конфігурацію компа:

IMG263-1208027820.jpg

Сказав, що в Німеччині він може купити цей комп за 400 євро. Я йому сказав не спішити, оскільки така ж конфігурація (а то й трошки краща) в нас може коштувати нічим не дорожче. Думаю, я його не обманув. Але щоб пересвідчитися - просив би когось, хто торгує залізом, намалювати ціну цієї конфігурації. Якщо мій знайомий передумає купувати комп в Дойчляндії з огляду на нормальну ціну тут - направлю його до когось із форумчан. Думаю, також купуватиметься і монітор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот подобная конфигурация...

даже можно сказать 1 в 1. и цена похожа...

а если учитывать гарантии и поддержку при покупке у нас, я делаю выбор в пользу украинского продавца :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купував свого компютера у ТОВ"РИМ 2000" пр.ПЕРЕМОГО 15

іхній прайс лист ось

ціни не дуже кусаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна конфігурації 350 Євро Кардрідера не рахуючи ( і монітора)

bartosevych RIM2000 the best. Конфігурацію саме звідти і склав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю точно, що в Києві порівняно з Луцьком можна зібрати дешевшу, але сильнішу машину, а раз так, то за бугром точно ще краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримую Shura на рахунок украінського продавця і гарантіі. Це е великий +

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО за кордоном варто купувати тільки легко-б/в техніку, а нову все ж в нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за бугром , як правило, компютери продаються з встановленою системою ,і вона також стоїть грошей , якщо відкинути її ціну ,то желізо буде дешевше , а ще взяти штоєр , то ще на процентів 20 дешевше ,но залишишся без гарантії . :) .так що не все так просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rock, у нас тоже можно купить готовый комп с линухом и гарантию для экономии взять не на весь агрегат целиком, а заводскую по компонентам. получится то же самое. или ты думаешь что немцы железо для своих компов из какого-то другого Китая завозят? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rock, у нас тоже можно купить готовый комп с линухом и гарантию для экономии взять не на весь агрегат целиком, а заводскую по компонентам. получится то же самое. или ты думаешь что немцы железо для своих компов из какого-то другого Китая завозят? :)

та ні , китайська комплектуха всьюди однакова, :) , я про те шо якість і ціна вийде приблизно однакова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конфігурація 1 в 1 по прайсам найбільших постачальників у Луцьк коштує дешевше на 50-60 євро.

До уваги брались тільки брендові комплектуючі(Asus і ко.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ппц, зайшов свою контору порекламувати, а тут вже за мене постарались вдячні клієнти. =)))))))

Тут справді купувати вигідніше, головне підходити до мене особисто і з пивом. =)))))

А якшо серйозно, то вважаю, що в нас, бо небагато бачив машин, які ніколи не виходили з ладу.

Сюди і підуть якраз зекономлені гроші, якщо вони будуть. І це в кращому випадку. =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну почитав я конфігурацію - нчо видатного не побачив. З запропонованого на ту ціну теж.

Й-Йо, зі своїм апгрейдом я лаханувся - траба було почекати 2-3 місяці (без компа), ато де б я ше найшов покупця на свою залізяку на такі бабки. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім, висновки зробив, знайомого поінформував. Думаю, на днях почну когось турбувати з проханням зліпити комп :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За бугром може і дешевше але не набагато але без гарантії з чорт зна якою комплектацією та й взагалі більше возитись з тою технікою через кордон переправляти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще взяти штоєр , то ще на процентів 20 дешевше ,но залишишся без гарантії . ;)
Якщо в нас купити на фірму, то повертається 20% ПДВ. І гарантія лишається...

2 All:

Притримуйтесь тематики топіка і конференції. Поки-що просто почистив топік, надалі буду банити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто зібрався економити гроші - шукає де дешевше, хто хоче по-нормальному - шукає, де наявне людське обслуговування.

Актуальною має бути відстань не від продавця до покупця, а відстань від місця експлуатації до людини чи сервіса, де залізяка буде обслуговуватись, бо хоч-не-хоч - профілактики й ремонти неминучі. Ціна при цьому - другорядне питання, хоча б тому що її порядок однаковий, що в нас що в німців, а 10-20% різниці в один чи інший бік - несуттєво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...