Перейти до змісту

Подарунки сиротам до Миколая


difoto

Рекомендовані повідомлення

Є в мене знайомий, який щороку на Миколая робить маленьку, але дуже важливу справу - "трусить" друзів і знайомих і робить подарунки діткам з дитячик будинків, інтернатів, тощо.
Передаю його слова без купюр:
"- В Луцьку і околицях все і так буде забито благодійними фондами всякими... піарщікі йо%№;ні! А в Любомльському районі є інтернат, (селище Головне). Там і сироти, і ... різні діти є. (має на увазі діток з відхиленнями). Ті всі благодійники дарують або гроші, які невідомо хто сп*№дить, або якусь чепуху. Хочеться тим діткам тупо дати пряніків з цукерками, шоб вони їх тупо зжерли і мали хоч якісь емоції та спогади про Миколая, а не "ремонт у класі". Ти прикидаєш, як тим діткам отримати лічно в руки пакет цукерок або іграшку якусь?!!! І ніхто то все не роздірібанить! Без фоток, без журналюг, просто відвезти і віддати дітям... Ти в тємі?"
Вже є люди, які дають пряніків на 500 грн, дехто пару ящиків іграшок... А я от вас питаю - МИ в темі? Хто приймає таке - ставте плюс в коментарях. Або пишіть чим можете взяти участь - може в когось є вихід на Рошен 1f642.png:)))) а може хтось іграшками займається, чи ще шось.
Летс гоу! До числа 10-го маєм приблизно знати, на що розраховуєм.

Отже, друзі - хто бажає допомогти дітям-сиротам Головненської спецшколи:
Матеріально - солодкі набори (але безкоштовно, бо по супер-пупер ціні ми вже знайшли), цукерки, пряніки, солодощі, іграшки(бажано нові або мінімальне б/в, для дітей від 5 років) дзвоніть мені 0993070083. 
Узгодим, приїдем(або скажу куди підвезти, якщо маєте можливість), заберем, сфоткаємось на пам'ять!
Фінансово - карта Приват 5167985500013511 Сандалов Дмитро
ОБОВ'ЯЗКОВО!!! повідомляєм мені у будь-який спосіб про зарахування (карта волонтерська, на неї також збирається на всякі корисні штуки бійцям)
Фінансовий та фотозвіт - після Миколая. Директор школи Наталія Іванівна вже повідомлена - нас чекають! Хто бажає поспілкуватись з нею особисто - в приват дам номер.
Починаєм творити добро!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, difoto сказано:

Отже, друзі - хто бажає допомогти дітям-сиротам Головненської спецшколи:

А може хай вони листи напишуть ?

 

Як це було кілька років поспіль із онкохворими дітками в обл. лікарні?

ще є 2,5 тижні.

1-2 дні на лист

і матимем 2 тижні на покупки того, що вони хочуть.

Ясно, що про iPhone-и там мова не йтиме.  Може Якісь конкретні іграшки хочуть, чи щось подібне.

Тупо на солодке можна скинутися. Чи фрукти там якісь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ Відправив 80 грн(скільки на картці було).Дякую Вам і вашому другові за добре діло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

А може хай вони листи напишуть ?

Я займаюсь волонтерством і збором коштів вже три роки, Женя, давай я тобі нічого не буду казати просто тому, що я реаліст. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Микола,народився на Миколая.від мене частинка коштів на подарунки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, sobchuk30k сказано:

Я Микола,народився на Миколая.від мене частинка коштів на подарунки.

Сама задумка теж від Миколи! :) Так шо для вас то полюбому! Ще один Микола сьогодні передає пакет цукерок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий вечір! 
Є така штука: баскетбольне кільце, що кріпиться до стіни. М*яч втрачено :(
І маленький насос до, наприклад, футбольного чи волейбольного м*яча.

Треба? Напиши мені, Ді!

bask 1.jpg

bask 2.jpg

Nasos.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Woman7 сказано:

Треба? Напиши мені, Ді!

Треба! Напишу! ;)

 

15 годин тому, mykola сказано:

Можу запропонувати новий баскетбольний м"яч.

Вєщь!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

З'їздили Миколайчики в Головненську школу до діток з вадами та сиріт. 
Дякую всім друзям та причетним, особливо - холдингу ПАККО за фрукти. Це було круто! 
Спочатку нас зустріли концертом та виставою. І маленькі глядачі співали у залі з таким самим натхненням, що й маленькі актори на сцені. 
Потім були подарунки... І ці оченята дивляться і питають: "Це... все мені?" А подарунки вийшли такими великими, що й дійсно виникало таке питання.
- Так, тобі, сонечко! - І тобі! І тобі також!!!
А потім ми дивились на вишиті картини, які створили вихованці школи і просто мовчали... 
"Нам привозили гуманітарну допомогу, ми розпускали кофти на нитки та діти вишивали ці картини..."
І ще - крім кабінетів математики, української мови-літератури та інформатики (де є ноутбуки і яку діти дуже люблять!) мене поразила кімната соціального виховання, з плитою, пралкою, холодильником та столом, де діти навчаються готуванню їжі, пранню , та (УВАГА!) пеленанню діток.
А ще Головненська школа опалює себе вугіллям, має своє хазяйство з свинями і мріє про теплицю, де дітки будуть самі вирощувати огірки, петрушку та томати.
Я дякую Коля Сурма за організацію цього свята для діток, а також всім, хто приклав до того зусилля. Творити добро - це так круто, що ви собі й не уявляєте!
А тепер - фотки!

Всім причетним бордівцям - величезна подяка!!!

Окремо - для @lanima  - ти попала саме в точку!!! Дівчата там навчаються швейній справі, подивись на картини, що вони творять! Від заст. директора школи тобі окрема подяка за подарунки!

6.jpg

5.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дівчата матимуть тепер ще одну забавку на довгі зимові вечори))

на мою думку подарунки мають приносити користь.

не всі мене зрозуміють, та я вважаю неправильним дарувати сиротам дорогі подарунки типу телефонів, планшетів, ноутів тільки тому що вони сироти.

а як же ті діти, що мають маму тата, але живуть бідно?і батьки при всьому бажанні не можуть купити. їм теж хочеться. хто їм подарує? вони не винні, що їхні батьки не можуть дати їм бажане.

психологи вже давно говорять про так званий синдром сироти. коли людина вважає весь світ зобов'язаним їй тільки тому що вона сирота.

я з цим колись стикнулася особисто. подзвонила жіночка. каже ви допомагаєте сиротам? кажу так. а кому потрібно? вона каже мені. при подальшій розмові вияснилося, що вона пенсіонерка, цілком здорова, працює ще санітаркою, бо дома скучно сидіти. і разом з тим ходить по різних благодійних організаціях випрошує допомогу, бо вона сирота. на моє зауваження, що вона і сама могла б допомогти дітлахам в інтернаті сказала, що я бездушна істота( то вільний переклад, бо там трохи грубше було))(

дитина яка живе в інтернаті, звикла що весь світ крутиться навколо неї. їй готують, перуть, прибирають. дарують дорогі подарунки, бо вона сирота. з таким світоглядом вона йде в доросле життя. а воно, як відомо, штука жостока.

тому я дуже рада, що в головному теж це розуміють. і стараються, щоб діти засвоїли, що потім кругом них ніхто бігати не буде і відповідальність за їхнє життя буде на них самих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...