Перейти до змісту

Потрібна послуга ветеринара


Такер

Рекомендовані повідомлення

потрібна послуга ветеринара. знаю, що було кілька старіших тем але потрібногоне знайшов. У нашого джунгарського хомяка лопнуло око і запеклася кров і ще трохи припухло. я його тримав в руках, а він вирватись хотів, вскочив між пальців і напевно за сильно напрягся, було багато крові але видно, що оклигує. 

цікавить спеціаліст але якомога ближче до району Лучеськ бо відкладати часу немає, і на роботі завтра треба весь день бути. завезти та привести часу піде багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Такер сказано:

потрібна послуга ветеринара. знаю, що було кілька старіших тем але потрібного не знайшов. ..

Не знайшов потрібного ...? ветеринара чи теми?

Порадьте толкового ветеринара

Швидка допомога для тварин

Порекомендуйте ветеринара "на дім"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

д

21 минуту назад, jack74 сказал:

Не знайшов потрібного ...? ветеринара чи теми?

дякую, ти дуже допомагаєш моєму хом"яку. мені вкрай треба показати лікарю тварину але фізично витратити більше пів години на це затра не зможу, на роботу ветеринара викликати не зможу. тому питаю чи є щось близько, щоб завезти і забрати десь пізніше.

потратився з часом то потраться ще зі змістом тих тем, щоб переглянути чи є там те, що я шукаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є дуже класний лікар Сергій, біля Тарантели на 33му, клініка називається Айболіт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скористався послугами ветеринара на Степана Бандери, дякую всім хто допомагав цьому пірату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...