Перейти до змісту

Гідроізоляція ями вигрібної


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

зваяв я ямку.. з цегли, перепаленої. 2 відсіки. один з бетонованим дном.
http://prntscr.com/dc2zpc
Питання: чи варто стінки відсіків штукатурити/ покривати смолою чи іншими гідроізолятором?
Чим покривати краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажіть яка мета гідроізоляції? Щоб ка***шки не втикли? Чи у вас високий рівень поверхневих вод?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Coding сказано:

скажіть яка мета гідроізоляції? Щоб ка***шки не втикли? Чи у вас високий рівень поверхневих вод?

вода глибоко) За гавн оі не думав щось))
Начитався що агресивне середовище всякої побутової хімії погано впливає на цеглу.. типу псується вона швидше.. Не хочеться щоб за пару років це все почало сипатись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю який у вас на неї бюджет, але я би не радивби робити гідроізоляцію.. люди дірки в стінах роблять щоби вола сходила....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Coding сказано:

не знаю який у вас на неї бюджет, але я би не радивби робити гідроізоляцію.. люди дірки в стінах роблять щоби вола сходила....

гідроізоляція саме відсіку з бетонованим дном.. там вона буде стояти постійно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Anders сказано:

Які у вас внутрішні розміри кожної частини ями?

 десь 160х120х150

робоча частина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нашо там та ізоляція взагалі?! Понавидумували теоретики дурні різної, аби з людей гроші будь-на що виманюати! В нас дві ями, які мурувалися з дірками взагалі, щоб частина рідини в грунт йшла (да, аяяй які злосні нищівники екології!). Одній ямі 10 років, а старішій років 50 точно! І там і там - звичайна цегла (в молодшій перепал, а перша ше до мого народження робилась, тому не знаю яка :)), і нічого їм не зробилося досі!

Не заморачуйся дурньою і не закопуй гроші в гівно грунт ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

першу яму роблять герметичну, тому що без рідини бактерії не зможуть робити своє діло

та ще багато залежить від грунтів, якщо глина - то в першій ямі, робити дно, немає смислу. а стінки самі замулятся.

у мене перепал - уже кілька років стоїть нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колодязів варто було зробити два окремих, а не через перегородку. І для для другого  (що з отворами в стінах) варто було викопати яму більшу, а колодязь не мурувати біля самих стін, відступити сантиметрів 20-50. Цей проміжок варто було засипати боєм або щебнем. Так збільшується площа всмоктування і більше зможе поглинатися в грунт. Гідроізоляція першої ями не потрібна. За півроку стінки затягнуться жировою плівкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 година тому, Anders сказано:

Колодязів варто було зробити два окремих, а не через перегородку. І для для другого  (що з отворами в стінах) варто було викопати яму більшу, а колодязь не мурувати біля самих стін, відступити сантиметрів 20-50. Цей проміжок варто було засипати боєм або щебнем. Так збільшується площа всмоктування і більше зможе поглинатися в грунт. Гідроізоляція першої ями не потрібна. За півроку стінки затягнуться жировою плівкою.

варто було. та вже пізно. Так як робив таке перший раз. робив по найоптимальнішому варіанту, що знайшов в інеті.
Грунт- суглинок.

Впринципі вода всмоктується не погано.. не пісок та все ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Добре все в тебе зроблено. Я собі робив дві ями, перша як загальна а наступна за нею як допоміжна. Між ними труба 100ка з дірками насверленими та обсипана щебнем. Користуюсь вже 3й рік і допоміжна яма ще пуста. Бактерії кидаю завжди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.12.2016 at 19:58, Alto®WoLF сказано:

 Бактерії кидаю завжди

Розкажіть що за "звірі" і як себе поводять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Coding сказано:

Розкажіть що за "звірі" і як себе поводять?

ну тебе ж в гуглі не забанили, правда :)

Типу наш вітчизняний - "Водограй". Є й купа інших, для них що в "Епіцентрі", що в "Новій Лінії", що в "непам'ятаюякназивається_на Рівненській перед "МЕтро", відведені окремі "стенди".

Це бактерії, які живуть в рідкому середовищі (в тверді какі доведеться лити воду :)) і жруть ваші ВАШІ какі :) 

Але від того вони швидко дохнуть і тобі треба щотижня (якщо слідувати ІНСТРУКЦЇ!) купувати нових.

 

А взагалі, хороша тА яма, котрій не потрібні ні бактерії, ні викачування (так! Є такі!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
WoLF" userid="1453"] Добре все в тебе зроблено. Я собі робив дві ями, перша як загальна а наступна за нею як допоміжна. Між ними труба 100ка з дірками насверленими та обсипана щебнем. Користуюсь вже 3й рік і допоміжна яма ще пуста. Бактерії кидаю завжди

А які розміри ям?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все залежить від того які грунти, на який висоті грунтові води. Собі у диаметрі робив десь 1.80 і у глибину від зливного рівня труби 2-ва метри, бажано робити круглу. Мурувалася з перепаляної цегли ( її навіть тяжко навпіл розбити ) як скло майже, от і простоїть вона у тому середовищі багато часу. І як я вище згадував + добавив такуж саму яму до загальної як допоміжну. Але зараз існує безліч варіантів що до каналізації, є готові бетонні конструкції.... але ж там мабудь і вартість відразу відчутна від тої роботи що зробив я собі звичним способом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок бактрерій... так можна кидати можна й некидати, кожний робить то все на свій розсуд. Перших два роки заливав " ДрРобік " вона розрахована на 2-4 куба ями + використання на разовій заливці 1-н рік. Минулого літа заглядав у яму :-) так там просто вода стоїть.... какунаси походу потонули або їх бактерї ліквідували :-))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...