Перейти до змісту

Приймуть на роботу "комп'ютерщика"


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Вимоги:

 

Переставляти вінди (вміння оптимізувати під слабі машинки - вітається). Ставити антивіруси.

Трохи знати апаратну частину (вміння самому діагностувати/замінити несправний модуль)

Базове розуміння функціонування мереж (на рівні тицьнути кабель в потрібне гніздо). Вміти настроїти Wi-Fi роутер по мануалу з Гугля. Вміння обжимати кабелі вітається.

Добре знати Ворд-Екцель. Power Point - вітається

Трошки знати 1C (на рівні принципу роботи)

Знати якийсь графічний редактор, векторний - вітається

Базова розуміння в вебі (знати, чим відрізняється хостинг від домену і не друшляти смикати начальство, щоб вчасно проплатило :) )

 

Типова робота енікейника "не бий лежачого" :) Безліч вільного часу, можна паралельно щось ваяти в вебі, чи адмінити сайтик, чи щось таке. Гамання в ігри в робочий час - не вітається. В приміщенні є столова з дешевими обідами. 

 

Освіта значення не має. Готові взяти заочника, чи навіть без освіти.

 

Режим роботи - з 8-ї до 17-ї.

 

Зарплата - 3200. Офіційна.

 

Місцезнаходження - Відродження. Контакт - ПП, дам телефон в разі чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, dj_design сказано:

а не простіше взяти "Людину на обслуговування"

+1

ПОхвально, що фірма готова працевлаштувати людину, але тут для фірми ряд мінусів.

- податки

- штатна одиниця

- робоче місце (комп)

- ЗП

Із плюсів це - перекрити мінуси.

Економія.  Крім того, по договору із фірмою (чи ФОП) можна зекономити. А витрати списати на витрати.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось якось мінусів мало: 

1) Людина яка робить за ЗП зацікавлена зробити так "щоб її не турбували".

2) Раз просять знання пакету MS Office і 1С то треба людина яка підкаже, допоможе колегам з цими продуктами, на місці.

 На фірмах як правило це тренінги і курси  а не адресна допомога конкретній людині, в конкретний час. 

 

Якщо компанія велика (більше 20 людей),  то така людина завжди потрібна на місці. 

 

10 годин тому, Zheny@ сказано:

Економія.  Крім того, по договору із фірмою (чи ФОП) можна зекономити. А витрати списати на витрати.

 

 Емс, а виплата зп це не витрати?))) 

 

 

Так чисто для загального розвитку хто ближче до обслуговування підрахуйте скільки вартуватиме такий режим: 

08:00   - 10хв  пережати 1 пачкорд (претерся) 

10:00   - 20хв додати 2х людей в виключення фільтра MAC на роутері (брат директора і його жінка :)  )

11:00   - 30 хв потрібно підключити проектор до ноута, і допомогти менеджерам запустити презентацію. Підключити пульта для слайдів (найти там дрова і тд) 

15:00  -  45 хв пояснити Маші і Каті як працює функція ВПР в Excel і зібрати з 3х таблиць 1 зведену бо "срочно нада " 

16:35  - 10 хв скинути бухгалтеру звіт по заправці картриджів... 

 

Так ряд задач нетривіальний  ... але я таких можу придумати ще 100 :), які раз від разу траплятимуться. Порахуйте вартість  послуг "виїздного спеціаліста" за отакий пакет  і помножте на 22 дні ... навряд вийдете на 3200 :) 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, LSD сказано:

 Емс, а виплата зп це не витрати?))) 

Договір з фірмою може становити 1650 грн на місяць, і по першому звонку все робити (В тому числі віддалено )

Якщо нада "пережати патчкорд / настроїти ексель і т.д." то приїхати

 

В мене в свій час було більше десятка фірм по всій області - справлявся.  І по телефону бабульці овер 50 розказував як дрова до принтера поставити.

І серед ночі віддалено переводив файлову 1С на DB2. Яка знаходилася в іншому районному центрі.

 

40 хвилин тому, LSD сказано:

Якщо компанія велика (більше 20 людей),  то така людина завжди потрібна на місці. 

Це не обговорюється.

 

Якщо фірмочка 10-20 чол. То посидіти там 1-2 місяці, а далі, там не буде що робити. Бо все працюватиме. Багато процесів можна автоматизувати. А частину просто моніторити з дому.

Ну і якщо не будуть жатися на кусок кабеля чи планку памяті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мала робота - мала зарплата, все закономірно. Станете "незамінною людиною" (наприклад навчитеся адмінити 1С) - думаю вам підкинуть, (як заспіваєте "я хачу больше", собі дорожче, нічого нового под Луной :) ) Поки рівень знань і вмінь - на рівні допитливого школяра, зарплата - відповідна.

 

З приводу людини на обслуговування - читайте заголовок теми. Треба щоб сиділа, бухгалтерія там, +випадки: часом начальству треба підготувати текст і відправити на імейл, роздрукувати картінку і таке інше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Harddriver сказано:

навчитеся адмінити 1С

Ха-ха!  Навчиться і втіче на 3200+ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, dj_design сказано:

якщо люди не знають як апостроф поставити, чи почту відправити, то які вони тоді "користувачі ПК" ?

тоді треба людей посилати на курси, а людина потім звільняється - посилаємо нову на курси і так до безкінечності, або беремо одну людину за 3200

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз топікстартер нас пошле всіх :)

В теорії, адмін має перевіряти рівень знакнь кожного хто приходить на роботу.

Якщо канає - то працює, якщо ні (але у своїй сфері він спєц) тоді курси простенькі.

Бо ходити до бабульок і міняти шрифт в Ворді і натискати кнопочку "відсортувати" , це вже занадто. Хоча за посадою, вона це зобов'язана вміти і без мене!

А в обов'язки адміна не входить навчання персоналу.

 

 

1 година тому, alexvvv сказано:

тоді треба людей посилати на курси, а людина потім звільняється - посилаємо нову на курси і так до безкінечності,

Якщо це серйозні курси, і коштують вони 4-5 значне число, то такого працівника тримають, та й працівник тримається.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю практично  всі компанії в яких в офісному штаті більше 10-15 людей працюють в режимі: "компютерщік" для простеньких задач і підтримки роботи, а для впровадження проектних рішень сторонні компанії.  Реально - обслуговування це офіси до 10 людей ... Ну або обслуговування в межах приміщення, для орендаторів.

 

Вважаю подібні вакансії непоганим початком кар'єри в ІТ.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, LSD сказал:

Я думаю практично  всі компанії в яких в офісному штаті більше 10-15 людей працюють в режимі: "компютерщік" для простеньких задач і підтримки роботи, а для впровадження проектних рішень сторонні компанії.  Реально - обслуговування це офіси до 10 людей ... Ну або обслуговування в межах приміщення, для орендаторів.

 

Вважаю подібні вакансії непоганим початком кар'єри в ІТ.  

Ага, тільки платять маловато. Хіба якийсь студент піде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, LSD сказано:

Я думаю практично  всі компанії в яких в офісному штаті більше 10-15 людей працюють в режимі: "компютерщік" для простеньких задач і підтримки роботи,

50/50

В однієї половини приходить син / племінник / друг  головбух-ши / шефа / чийсь ще.

В іншої половини є хтось з Центру зайнятості, або "по виклику" якийсь хлопчина мужчина.

Є ще відсоток, хто наймає по договору  фірму, одразу, чи після того, як обпеклися на "роботі" синів-племінників.

 

Пам'ятаю я ситуацію, коли приїхав у один районний центр, поставив сервак із 1С. Налаштував все.

Поїхав. За тиждень-два телефонують, що не працює!  Їду. Приїхав і офігєл. Головбухша привела свого сусіда який "шарить"! нахрєна? Хз.

То він і рейд фізично в серваку розібрав, вінти повідключав і ще щось наробив. на питання чого поліз туди - внятно ніхто не відповів.

На фіналі: сиджу півдня переставляю сервер, налаштовую з нуля. 

В "покарання" виставили рахунок (повторно) за налаштування сервака. 

 

27 хвилин тому, seolutsk сказано:

Ага, тільки платять маловато. Хіба якийсь студент піде.

Студент?

В держструктурах (типу пенсійний) є адміни, які сидять на мінімалці. 1650 грн. І сидять там цілий день. І роботи хватає і мозок виносять.

То піти на 3200 і мати ще час для перепродати компа чи переставити вінду ще комусь - саме то!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

50/50

В однієї половини приходить син / племінник / друг  головбух-ши / шефа / чийсь ще.

В іншої половини є хтось з Центру зайнятості, або "по виклику" якийсь хлопчина мужчина.

Є ще відсоток, хто наймає по договору  фірму, одразу, чи після того, як обпеклися на "роботі" синів-племінників.

 

Пам'ятаю я ситуацію, коли приїхав у один районний центр, поставив сервак із 1С. Налаштував все.

Поїхав. За тиждень-два телефонують, що не працює!  Їду. Приїхав і офігєл. Головбухша привела свого сусіда який "шарить"! нахрєна? Хз.

То він і рейд фізично в серваку розібрав, вінти повідключав і ще щось наробив. на питання чого поліз туди - внятно ніхто не відповів.

На фіналі: сиджу півдня переставляю сервер, налаштовую з нуля. 

В "покарання" виставили рахунок (повторно) за налаштування сервака. 

 

Студент?

В держструктурах (типу пенсійний) є адміни, які сидять на мінімалці. 1650 грн. І сидять там цілий день. І роботи хватає і мозок виносять.

То піти на 3200 і мати ще час для перепродати компа чи переставити вінду ще комусь - саме то!

 

Ну за 1с сервак і те, що виставили рахунок за те, що рукі-крюкі то жесть жестяйша. На рахунок адмінів в держструктурах - зараз таких з/п в пенсійному немає, 2500 на руки - да, але не менше. Пів року-рік назад таке було - да, зараз підняли. Ну і 3200 з стартпоста на скільки я розумію, то це грязними.

Реально, маючи сімю, я б на таку з/п не пішов. Зараз один раз в магазин зходити - це 500 мінімум, це якщо ще й по мінімуму брати. А враховуючи, що з 3200 ще й за хату треба заплатити, то про те, щоб щось одітись купити, то дуже проблематично. Я вже мовчу про якийсь відпочинок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, seolutsk сказано:

Ну за 1с сервак і те, що виставили рахунок за те, що рукі-крюкі то жесть жестяйша.

а як навчити людей не робити хєрні?

15 хвилин тому, seolutsk сказано:

На рахунок адмінів в держструктурах - зараз таких з/п в пенсійному немає, 2500 на руки - да, але не менше.

і цілий день винос мозку! 

 

15 хвилин тому, seolutsk сказано:

Ну і 3200 з стартпоста на скільки я розумію, то це грязними.

Я поняв, що на руки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже десь описував. Роботодавцю все одно як Ви живете і як Вам тяжко чи можливо. Вони дають попит на робітника створюючи вакансію. Якщо протягом певного часу він не буде задоволений пропозицією, я думаю роботодавець обдумає цінову політику .... 

Життєва аналогія  
 

Це як рибалка. Ви маєте 3 види наживки ( з відповідною собівартістю 1,3,10 грн за штучку).  Ви закидаєте вудку з наживкою за 1грн.  виловлюєте рибину, але якщо довго тримати наживка розмокає і просто губиться. Потім за 3грн. виловлюєте трохи більшу рибину, і наживка не розмокає.  Потім 10грн. у вас одразу клює то велика то мала щось виловлюєте ... 

Половивши деякий час Ви бачите що ловити на наживку по 10 практично невигідно, а якщо трошки підлаштуватися то і на ту що 1грн можна наловити так щоб Вам вистачило ... Звичайно по 3теж гарний варіант але витратніше ... а рибу яка незїдається Вам доводиться  викидати. 

Сховати
 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже сподіваюсь, що поки завсєгдатаї форуму розводять холівари, хтось уже працює на цій вакансії :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, phantom сказано:

Дуже сподіваюсь, що поки завсєгдатаї форуму розводять холівари, хтось уже працює на цій вакансії :)

Ми теж.

Адже для чого цю тему постійно ап-аємо? ;)

Все для майбутнього камрада!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Harddriver сказано:

Неактуально, закривайте наф :)

вже знайшли людину?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Harddriver сказано:

Неактуально, закривайте наф :)

чого так зразу "наф"

 

нормальна тема перше повідомлення,

все гарно розписано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@alexvvv  можна сказати так. Навіть дві. Прохання закрити. Для обговорення ринку праці IT можна створити й іншу тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Harddriver said:

@alexvvv  можна сказати так. Навіть дві. Прохання закрити. Для обговорення ринку праці IT можна створити й іншу тему.

Тарапіцца нінада :-) 

Най би ще день-два тема повисіла, знайшли б не 2х, а 22х кандидатів як мінімум.

Чи телефон вже червоний від дзвінків? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Harddriver сказано:

@alexvvv  можна сказати так. Навіть дві. Прохання закрити. Для обговорення ринку праці IT можна створити й іншу тему.

ну от, що і треба було довести спеціалістам, що така посада має право на життя ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як все гарно починалось... Тільки тільки холлівар загорівся =) Ну найшли так найшли)) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, за недоотримане задоволення, нема нервів на холівари, работу работать нада :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...