Перейти до змісту

Клеєвий пістолет, де купити ціни?


Oli

Рекомендовані повідомлення

200 ват це мабуть для великих об'ємів (роботи), якщо мені по дому вистачає 20 ватного китайця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я - невеликий електрик, але, думаю, необхідну потужність пристроїв визначають не стільки об'ємами роботи, скільки її швидкістю та якістю. Пилосос, для прикладу.

За хорошу річ, яка повинна в домашньому хазяйстві прослужити мінімум пятірку-десятку років, особисто мені не шкода 200 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, MaestroA сказал:

В Епіцентрі таких не має. На базарі в магазинах по Кравчука (за Слоном в сторону Там-Таму) знайшов тільки в одному магазині. Ціна - 250 грн., блістер з дірками і дуже вже зачовганий. На ряді, що паралельний вул. Карпенка-Карого та за цим рядом: в одній точці - 298 грн., а в двох знайшов по 200 грн., де і купив. Стержні 11,2 мм по 8 грн. прозорий і в іншому магазині 11 грн. за один чорний.

 

А что за пистолет. Как называется? Из носа капает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, gen552 сказано:

А что за пистолет. Как называется? Из носа капает?

Модель дивіться на попередній сторінці.

Ще не тестив. Планую за декілька годин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, понятно. А то я понял, мол типа Вы не нашли ту модель и купили другую. Тоже думаю брать по мощнее. Дело тут не только в объеме, а размере изделия. Если нужно склеить большой участок, очень важно быстро нанести клей. Ну и конечно же дешевый аппарат - знак "качества".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один з найкращих клейових пістолетів - Steinel Gluematic 5000. А може й найкращий. Правда зараз купити його складно. Ну й ціна відповідна. Зате клей плавиться дуже швидко, є можливість зміни насадок з різною довжиною. та діаметром клейового сопла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, MaestroA сказал:

Я - невеликий електрик, але, думаю, необхідну потужність пристроїв визначають не стільки об'ємами роботи, скільки її швидкістю та якістю. Пилосос, для прикладу.

За хорошу річ, яка повинна в домашньому хазяйстві прослужити мінімум пятірку-десятку років, особисто мені не шкода 200 грн.

Якраз в цих пістолетах потужність впливає на можливі об'єми роботи. Якщо 200 ватним можна спокійно промазати метровий шов, то мій 20 ватний на метровому шві охолоне і не зможе розігріти подати клей в потрібному об'ємі. Поки нагріється щоб домазати, то початок вже охолоне і перестане липнути. Температура нагрівання в них однакова, а от на малих об'ємах різниця не відчується між китайцем і "фірмОю". І таки да, майже 5 років китаєць вже відпахав,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ехххх народ :)

на пістолі пише 20/200W

тобто він, скажем так, фулл ренж, плавить одинаково гарно дешманські стержні типу intertool, а також професійні stenley, які чахлим китайцям будуть явно не по зубах.

9-10 баксів (1-2 рази на пиво сходити) це смішні гроші за адекватний інструмент, люксове співвідношення ціна/якість. для довідки, зелений побутовий Bosch PKP 18 E в разів так чотири дорожчий, і не факт що на стільки ліпший ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ніхто ж не сперечається, що дорожчим пістолем працювати буде швидше, комфортніше і приємніше, і пістоль прослужить довше і т.д. і т.п. Фактично я про це і написав в самому верхньому пості, тільки не зрозумів ніхто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Порадьте клейовий пістолет для 7 мм стержнів.

Вимоги безпечність і надійність. То для дитини, творити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Basil

дивись щоб сопло було захищене, дитина може попектися,  зазвичай сопло ховають в силікон.

 

і глянь всередині чи добре закріпленний кабель, якщо сильніше смикнути можна вирвати нагрівальний елемент... і замкне провода.

 

 

1427110490_kak-sdelat-3d-ruchku-iz-kleev

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...