Перейти до змісту

оформление техпаспорта


Shura

Рекомендовані повідомлення

я просто не в курсе, машины в семье никогда не было.

просветите будущего автовладельца:

вписывают ли в техпаспорт более одного человека, как владельца авто? (или там указывается кто имеет право управления?)

и можно ли в техпаспорт вписывать людей, которые еще не имеют водительского удостоверения?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вписують власника авто, а також людей які мають право на керування.

Людей, які немають водійських прав, також можна вписати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, якщо не помиляюсь, є один нюанс: вписують лише людей які носять таке саме прізвище як і власник авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, якщо не помиляюсь, є один нюанс: вписують лише людей які носять таке саме прізвище як і власник авто.

точно нет...

помиляешся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не обов"язково.

В мене в сім"ї зараз взагалі власник авто мама, а вона навіть водійських прав немає. Я і тато просто вписані в пункті на право керування автівкою, а вписували мене коли я ще водійських прав немав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ha3ik, но у вас фамилии одинаковые? ;)

все, если оно так, тогда вообще чудесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На3ік правий маю авто але в тех паспорт вписаний я мій друг. І обидва маемо

право на керування автомобілем і правом продажу.Незалежно один від одного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З недавнього часу (ще до нового року) власник у авто в техпаспорті тільки ОДИН. Ніякого права керування тепер не вписують ні сину, ні жінці, нікому.... Треба тільки доручення виписувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З недавнього часу (ще до нового року) власник у авто в техпаспорті тільки ОДИН. Ніякого права керування тепер не вписують ні сину, ні жінці, нікому.... Треба тільки доручення виписувати.

п-здешь.. :) моя жена после нового года получала т.паспорт, вписала туда своего брата...(и не с одинаковой, как у нее сейчас ;) фамилией)..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну оскільки все в нашій державі підкоряється невідомим законам, то я не здивуюся що вже можно це робити. До НГ 100% не можно було вписати когось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі легше виписати в ДАІ талон на тимчасове право керування певним авто, а ніж писати доручення. Так виходитьь набагато дешевше і можна вроді аж на 3роки зразу. Так шо якщо не вийде вписати в техпаспорт - попробуйте такий варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
З недавнього часу (ще до нового року) власник у авто в техпаспорті тільки ОДИН. Ніякого права керування тепер не вписують ні сину, ні жінці, нікому.... Треба тільки доручення виписувати.

Тижні 3 назад друг придбав бусік і вписав в техпаспорт свою дружину на право керування, без ніяких проблем і обходів закону.

Ще в старі техпаспорти вписували теж без проблем, брата вписували років 8 назад!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Могу подогнать дельный совет, если впишешь например батю, а у него стаж лет 30-40, то сраховка будит на порядок дешевле )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

B|gMF, но если в момент ДТП за рулем будешь ты, а батя в это время дома будет смотреть телевизор, то страховая всеми силами постарается признать тебя нарушителем договора страхования со всеми вытекающими. прежде чем давать "дельные" советы, внимательно читай договор страхования.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Могу подогнать дельный совет, если впишешь например батю, а у него стаж лет 30-40, то сраховка будит на порядок дешевле )

а если вписать дедушку - страховая доплатит? :)

в моем случае в техпаспорт будут вписаны двое, которые на сегодня вообще водительских прав не имеют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п. 6. "Правил державної реєстрації та обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів та мотоколясок" затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. N 1388

Транспортні засоби реєструються за юридичними та фізичними особами. Транспортний засіб, що належить декільком фізичним або юридичним особам (співвласникам), право власності яких на цей засіб підтверджується одним з визначених пунктом 8 цих Правил документом, за письмовою згодою співвласників, справжність підписів яких засвідчено нотаріусом, реєструються за одним із них. У графі "Особливі відмітки" свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (технічного паспорта) щодо іншого співвласника може бути зроблено запис:

"________________________________________________________  має право керувати (експлуатувати) та є  співвласником".

          (прізвище, ім'я, по батькові або  найменування юридичної особи)

За письмовою заявою власника транспортного засобу - фізичної особи про надання права керування цим транспортним засобом іншій фізичній особі (за умови пред'явлення документів, що посвідчують особу власника та цю особу) підрозділом ДАІ видається тимчасовий реєстраційний талон на термін, зазначений у заяві. При цьому в графі "особливі відмітки" тимчасового реєстраційного талона робиться запис "Дійсний до _______ за наявності свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу /технічного паспорта/ серія ____ N ________". Заява подається власником транспортного засобу особисто або уповноваженою ним особою.

Зазначені в абзацах першому і другому цього пункту записи скріплюються підписом посадової особи і печаткою реєстраційно-екзаменаційного підрозділу Державтоінспекції МВС (далі - підрозділ ДАІ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...