Перейти до змісту

Пограбування авто


Marshall

Рекомендовані повідомлення

Минулого тетверга зловмисники на авто форд транзит хеленого кольору держ.номер 8055ВНО та чері амулет бежевого кольору держ.номер АС2169АК

 відкрили сканером авто та викрали ноутбук dell xps (i7/ 8gb/ ssd 120gb) та навігатор becker.

Якщо комусь принесуть на продаж - дайте знати.

Від поліції поки ніяких новин, будьте обережні.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба в таких випадках по гарячих слідх план перехват організовувати за допомогою таксистів (бажано знайомих, вони як треба в радіоефірі зашифрують щоб не злякати зловмисникі), якщо автомобілі в місті десь пересуваються то таксисти вмить повідомлять їх місце перебування, з досвіду інфа ))) а зараз... на "діло" може номера липові вішали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пограбування це коли б Ви перебували в авто і на Вас направили пістолет, сказали віддати, що їм потрібно, а те, що Ви описали це - крадіжка. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SunSeth сказано:

Пограбування це коли б Ви перебували в авто і на Вас направили пістолет, сказали віддати, що їм потрібно, а те, що Ви описали це - крадіжка. 

не,

якщо направити пістолет то вже розбій

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо з'явилась така тема, то і я напишу. В ніч з 23 на 24 жовтня обікрали мою машину. Викрали магнітолу SHUTTLE SDMN - 7050 (зйомна панель, пульт залишились у мене), набор рожкових ключів та деякі дрібниці. Домкрат залишили. Намагались зняти аккумулятор. Якщо комусь принисуть дану магнітолу без зйомної пенелі але з фішкою з перекушиними проводами на запчастини, прошу дати знати. Надії на поліцію нема ніякої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.10.2016 at 13:02, Marshall сказал:

 

 

 

1 час назад, igariok сказал:

 

добре було би вказувати місця злочину щоб визначити самі кримінальні райони міста. та і пору доби приблизно.

 

а ще, це вже до адмінів, пропозиція не звертати особливу увагу і не судити тих дописувачів у ЦІЙ темі за матюки, якщо сума збитку перевищує розмір 2 мінімальних заробітних плат станом на 1 січня року крадіжки, якщо час дописування не більше 1 тижня з дня скоєння  злочину.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене в березні 2015 року на Балці на Трафіку довгому молдінги позривали, викликав поліцію-обмазали пудрою всю машину і на тому. Через тиждень з того ж мого бусіка протитуманки скрутили, одні провода торчали. телефонував до слідчого, що виїжджав на першу крадіжку щоб повідомити про другу, мол, може це ті самі, відбитки звірити.....вобщем по голосу зрозумів, що насмішив я його. 

Все знімалось вкрай делікатно, без осколків пластмас, в протитуманках проводки не обірвані, відстібнули фішечки.

 

До чого власне веду, треба зняти у братовому пассаті б5 молдінг лівий задній для покраски, може, люди, які спіціалізуються як це цивілізованіше зробити підкажуть.......можна і в приват писати, конфіденційність гарантую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Такер сказал:

 

добре було би вказувати місця злочину щоб визначити самі кримінальні райони міста. та і пору доби приблизно.

Проспект Грушевського біля магазину "Салют"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10/26/2016 at 6:02 PM, Такер said:

 

добре було би вказувати місця злочину щоб визначити самі кримінальні райони міста. та і пору доби приблизно.

 

пр.Волі 21 (навпроти МТС) 13-20

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...