Перейти до змісту

Ода детсву модерофф


Гість Zibers

Рекомендовані повідомлення

Па жизне пересекався с бальштнством модероф цього форума : веломаняки - Зевс і ДіФото, Железко-програмінг - Мікс і Шкодер вроде нормальні люди :0024:

З Плюмом кантактів не мав. З астальними вроде тоже тьорок не праісхаділо, а... В.анус чото попутав разок.

Вроде ж культурний человек блін, образований, малость увльокшийся ганджиком і металом :) і тут

праблем :)

Модер Габріель - ну заберіте права у етого ребьонка...оно достало мене в темі "Філософія", тре пости, іще ваняє на маю релігію (сатанізмо-атеізмо-верою ф богоф древніх і знающих що ето прішельци :) ), філасофію жізні і ваще, слово протів Бога і усьо, дасвіданія.

По пальцам клавой дам еслі ещо раз учудить Єто учкуду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ адна перепіска з аднім із р'яних "членоф" защіщающого хрістіянскій міф

Я тебе не розумію.Чи ти дибіл,чи притворюєшся?З тобою люди культурно розмовляють,а ти своєю тупою олбанською мовою грубиш. Ти пойми,що можна і по гриві получити незалежно від релігійних переконань.Трошки сліди за базаром.Ти ж навіть не знаєш тих людей в чий адрес кидаєш образливі репліки.На кнопки легко в інеті нажимати,а потім гамно розгрібати, яке наробив, не дуже приємно.Так що ти подумай і зроби так,щоб ми не пересікались. Удачі!

1. Дибіл - ображаеш, предява на рофном месте.

2. Інет, средство Абщенія для разних язікоф

3. На счот гриви.. чото погрожуєш, ілі как ?

4. На счот базара - сліду за сваїми нажатіями клавіш :0024:

5. Гавно розгрібать, сорі німая прафесія, тобі видніше :)

6. Пересекатись ? Опять погрози :), хочеш пересектись ілі как ? Ну нікак ніпайму :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крестовый поход зиберса против ветряных мельниц ? :0024:

Я не понял зачем против всех сразу ? :)

Или ты опять курнул ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ето не ветряні а :0024: мельнеци :)

А в натурі, достаф , блін, даже матюка неможу чи якусь образу вигадать... сек....а ! фанатічного "Паладіна хрістіянства" рицаря Габрієлля (дайте кружку еля). - тіпа святмат Гаврііля + афатарка с животним ніпанятним і невіданим нарісовано-вибитими мастерами Шумера і Вавілона :)

Атмачіваєт пріколи по поваду маєго "пісанія", "стіля абщенія", і т.д. - єто не модер, я тряпко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зіберс давай но знами з костею в заплив.

П.С.

На фініші єслі догоним то втопим і на його могилі напишуть замордований українськими націоналістами :-)

І взагалі витріть цей флуд чи що :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Зеберс рулить! :)

Тра заїхать дурі у тебе взять, чи шо? :)

А то шота скушна. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Zibers тему говорить. Виходить на форумі хто прав більше має, той завжди правий і може всіх обсирати і принижувати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zibers тему говорить. Виходить на форумі хто прав більше має, той завжди правий і може всіх обсирати і принижувати!!!

Можеш поплакать собі в хобот :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нєнєнєєєє!!!

не видаляйте тему!! мене ще з-під столу не витягнули...

а модери нагліють інколи. каг ні пріскорбна, но енто факт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ведіть себе чемно - і буде вам щастя.

Я, для прикладу, ні з ким намагаюся не сварити і не конфліктувати.

Заділи гідність - вліпи "-" та скаргу модеру.. Якщо ж на твою думку не правий модер - пиши адміну.. для того вони тут і є.

і ніяких проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

модеры - это власть, наместники богов на форуме. боги, разумеется, админы. и те, и другие должны быть твердыми характером, невозмутимыми и достаточно наглыми, иначе народ (юзеры) начнет бунтовать, причем чем меньше у юзера ума, тем громче он пытается гавкнуть и бОльшую кучу наложить отличившись среди братьев по уму. человек на форуме ничем не отличается от оного в реальной жизни - на уговоры не ведется, культурой не отличается, пока пиз$%лей не выпишешь -- и не шелохнется даже. если кто-то считает, что при наличии натурального культурного пи$%еца в реальной жизни, на борде должна быть тишь да гладь с демократией, то сильно ошибается -- для получения такого результата надо конкретно почистить наши ряды на основании осмысленности сообщений. и не факт, что кто-то из "культурных старожилов" останется жив. тоже ведь люди, иногда побредить хочется и побуянить тоже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...