Перейти до змісту

Проблема з встановленням Windows на ssd диск


la20

Рекомендовані повідомлення

Мав таку проблему. Справа в ЮСБ 3.0. Дрова не помагали, але був роз’єм ЮСБ 2.0, з якого з флешки все чудово встановилось.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь
1 хвилина тому, tys4a сказано:

Мав таку проблему. Справа в ЮСБ 3.0. Дрова не помагали, але був роз’єм ЮСБ 2.0, з якого з флешки все чудово встановилось.

 

в моєму випадку юсб 2 не катить. таке враження що всі юсб вирубаються під час встановлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, la20 сказано:

берем вінт (ссд в моєму випадку) з компа А і запускаємо встановлення вінди на компі Б

після першої ж перезагрузки комп б тушиться і вінт кидається на комп а і запускається

все правильно пишу :)  ?

 

Так. Тільки не забудь відключити ВСІ вінти інші з того компа (Б)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, la20 сказано:

в моєму випадку юсб 2 не катить. таке враження що всі юсб вирубаються під час встановлення

Правильно, вирубаються, бо віндовс 7 робили, коли usb3 не існувало в природі, хоча на цій платі є 4 x USB 2.0

 

пробуй ще утиліту:

Windows 7* USB 3.0 Creator Utility

https://downloadcenter.intel.com/download/25476/Windows-7-USB-3-0-Creator-Utility

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, alexvvv сказано:

пробуй ще утиліту:

Windows 7* USB 3.0 Creator Utility

а такого я не чув ще.

Завше вистачало флешки і дисків.  Візьму на озброєння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Zheny@ сказано:

а такого я не чув ще.

Завше вистачало флешки і дисків.  Візьму на озброєння.

лише насторожує, що

Цитувати

NOTE:This application ONLY works on Windows 8.1 and later.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, alexvvv сказано:

лише насторожує, що

 

я це прочитав. але спробую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, la20 сказано:

я це прочитав. але спробую.

мій  варіант не підійшов? ЧИ н пробував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

мій  варіант не підійшов? ЧИ н пробував?

не пробував. впадло розбирати компа ще одного. завтра візьму ДВД САТА і спробую через ДВД

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, la20 сказано:

впадло розбирати компа ще одного

зняти бокову кришку і від'днати 1-2-3 дротика?

Ну, батєнька, ви й лінивий.  Вже б давн опоставили б вінду й забули б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще більше ніж впадло мені стрьомно щоб той ССД не загнувся. річ дорога зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, la20 сказано:

ще більше ніж впадло мені стрьомно щоб той ССД не загнувся. річ дорога зараз.

це не вінт. Не загнеться. Його хіба молотком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Робимо бутову флешку (простіше всього Windows USB/DVD  https://www.microsoft.com/ru-ru/download/windows-usb-dvd-download-tool

в ній є можливість вибрати образ дистрибутива (любий, від 7-ки до 10-ки) ... в подальшому, достатньо просто видалити файли на флешці (не форматувати) і знову розпакувати образ .. флешка залишиться загрузочною ... якщо форматнути - довдеться робити знову .... точно так само можна скористатись утилітою Media Creation Tool, зробити загрузочну 10-ку .. грохнути все з флешки і розпакувати образ 7-ки ...

 

2. скинути настройки БИОС в дефолт ..

 

3. на сайті виробника стянути драйвера до USB 3.0, скинути їх на флешку (бажано іншу, форматовану в ФАТ32, інакше не побачить .. драйвер вибрати під систему яку ставити і розпакувати на флешці)..

 

4. коли попросить драйвер - відкрити пошук і вказати на флешку .. драйвера підтягне і можна ставити дальше ...

 

 

а взагалі, таке враження що до того в системі був включений рейд .. тоді потрібно вбити всі розділи на вінту (підключити до іншого компа і просто видалити всі розділи, або зробити erase в MHDD .. або іншу утиліту якщо це для SSD....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене флешка ще зайнята Windows 7* USB 3.0 Creator Utility  там пише до 15 хв. вже пройшло більше 35хв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, dj_design сказано:

3. на сайті виробника стянути драйвера до USB 3.0, скинути їх на флешку (бажано іншу, форматовану в ФАТ32, інакше не побачить .. драйвер вибрати під систему яку ставити і розпакувати на флешці)..

А як вінда побачить флешку на порті до якого немає драйвера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, la20 сказано:

в мене флешка ще зайнята Windows 7* USB 3.0 Creator Utility  там пише до 15 хв. вже пройшло більше 35хв

воно перепаковує установочні фали - має бути довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, vaz75 сказано:

Скористайся утилітою WinToFlash і все стане (пруф на проблему).

бачив я той комент. скачав прогу. вона почала стільки хєрні доставляти. всі мої вкладки в мозілі грохнула. зніс відразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, alexvvv сказал:

А як вінда побачить флешку на порті до якого немає драйвера?

тьфу блін .. переплутав з вінтом ... на днях сервер ставив і не бачило вінт після рейда .. саме таке вікно .. закинув драйвера на рейд і поставив ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, la20 сказал:

бачив я той комент. скачав прогу. вона почала стільки хєрні доставляти. всі мої вкладки в мозілі грохнула. зніс відразу.

Чаво? Щось ти не то ставиш. Нічого вона не доставляє. Я нею постійно користуюся. Жодного збою не було.

Тільки що спробував звідси, все без питань стало і працює. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо флешку з драйверами не бачить, то самий простий і перевірений спосіб це інтегрувати ці драйвера в дистрибутив, в вінді починаючи з віндовс7 є своя тулзня для цього dism називається. Правда прийдеться трохи з командною строкою подружитись.

Інструкція тут https://win66.ru/windows/53-integration-of-drivers-into-the-windows-distribution

Але дуже рекомендую крім юсб драйвера інтегрувати ще й сата, бо може бути знов затик. Крім install.wim драйвера треба ще і у boot.wim запихнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене така сама материнська плата Asus H110M-K ,SSD також кінгстон ,плюс HDD ,

На SSD ставив 10 ,на HDD 7 ,щось ніяких проблем не замічав , там більше всього щось з настройками в біосі

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отже я її добив :), я реально в шоці так дико все ставити

Прога яку давав Алєкс (та що ап ту фіфтін мінітс). маслала вона мабуть годин з 5. вирубили

прога які писав Ваз75, результат аналогічний давай драйвер.

всунув я двд і пішло все як в старі добрі часи. Розбив вінт, вибрав на який розділ ставити вінду. поставив. не працює нічого ні лан ні юсб ні звук. йопта я вже не пам'ятаю коли я взагалі ставив дрова на інші компи завжди вінда сама підганяла.

Щасливий. зібрав почав ставити проги. блін другий диск не активний. активував все працювало до першої перезагрузки. як я зозумів коли активував диск Д то його система визначила системним по ходу. Знов не грузиться. але переставив все і працює комп.

давно я так не мудохався просто з встановленням вінди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, la20 сказано:

давно я так не мудохався просто з встановленням вінди :)

Вітаю! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...