Перейти до змісту

Де зробити фото і оформити страховку на візу?


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

Де оперативно, недорого зробити документальне фото на візу та оформити страховку на візу?

Хто знає які ціни на ці послуги у фотостудіях біля Собору і по Волі (біля 4 Гімназії). Колись казали є фотостудія на 40-му. Хто знає де вона? Взагалі які є варіанти. Потрібно терміново на завтра

У якій страховій краще (ціни, надійність власне страхової компанії) оформити поліс для візи. Яка ціна страховки?

Хто проходив цю процедуру, відгукніться
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все завжди роблю над візовим центром зліва на 2м поверсі.

 

Фото 50 грн, 4хв. Страховка на шенген 360/180 днів 180 грн здається. Все швидко та зручно.

 

Надійність страхової це штука спірна. Кого не візьми не факт що потім щось відшкодують.( там принцип такий: все платиш збираєш чеки, потім подаєш на відшкодування).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля посольства, все на місці. Цін не знаю, але робиться  все швидко. Ну принаймні при мені було швидко.

 

2 годин тому, Zalepok44 сказано:

Надійність страхової це штука спірна

Це так. Мені дали страховку де чорним по білому  написано, що я не можу бути застрахований. Ось такий парадокс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Мені дали страховку де чорним по білому  написано, що я не можу бути застрахований. Ось такий парадокс.

Шикарно
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото у візовому центрі - 50 грн. Напевно там робити найоптимальніше. Зроблене у них точно пройде. У мене вже вдруге фото зроблене в салоні у візовому центрі забракували. Довелося переробляти саме у візовому центрі.

Послуги візового центру, кому цікаво, 555 грн.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...