Перейти до змісту

Опера 39.0 не хоче синхронізувати закладки і експрес панель


Oli

Рекомендовані повідомлення

в когось таке було?

 

на сайті опери в своєму профілі є, а на компютер чомусь не скидає..

 

 

я щось роблю не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох і зробили...  синхронізував

 

 

ще просить кодову фразу для синхронізації паролів, якої я не створював...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SunSeth

 

розібрався...  кодова фраза це самий перший пароль який був при реєстрації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки в мене пропадає значок синхронізації в верхньому правому кутку?

Заходжу в "меню" - "Вы вошли как ..." і значок з'являється, а через декілька секунд знову зникає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel так і задумано віднедавна. Значок з"являється тоді, коли виникають якісь проблеми із синхронізацією. А якщо проблем нема, то для чого йому місце на панелі займати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще в мене стоїть 36 версія і пише що це остання версія - 36.0.2130.80 - Используется обновленная версия Opera

А сьогодні ще щось з Флеш-програвачем стало і не можу через це відео в Опері проглядати - couldn't load plug in

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 hours ago, nickel said:

 

А ще в мене стоїть 36 версія і пише що це остання версія - 36.0.2130.80 - Используется обновленная версия Opera

 

Скачай нову з опера.ком

 

20 hours ago, nickel said:

А сьогодні ще щось з Флеш-програвачем стало і не можу через це відео в Опері проглядати - couldn't load plug in

перезапуск не допомагає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SunSeth сказал:

Скачай нову з опера.ком

Качаю і онлайн-інсталера і офлайн встановлюється чомусь 36. Можливо через вінду ХР

 

1 час назад, SunSeth сказал:

перезапуск не допомагає?

Не допоміг ні перезапуск, не перезагрузка, ні перевстановлення. Якась попа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Opera  зараз зроблена на ядрі Chromе,яка вже не підтримує ХР. Останні версія що підтримує дану систему 36 та

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SashaPN сказал:

Opera  зараз зроблена на ядрі Chromе,яка вже не підтримує ХР. Останні версія що підтримує дану систему 36 та

Якщо так, то фіг з нею. хай буде 36. Мені взагалі Опера подобалася лише до Хроміума, тобто 12 версія, а зараз на Хроміумі вони лише намагаються відтворити функціонал 12. 12 жерла процесор і тормозила, а 36 жере оперативку і тормозить, різниці не відчуваю. Але ж відео до вчорашнього вечора гралося нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу або переходити на Mozilla бо єдина що ще оновлюєтсья під ХР, або ставити сімку. На рахунок відео, мода зараз на HTML 5  тому від Flash відмовляються, відповідно і браузери заточують під таке 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, SashaPN сказал:

Раджу або переходити на Mozilla бо єдина що ще оновлюєтсья під ХР, або ставити сімку. На рахунок відео, мода зараз на HTML 5  тому від Flash відмовляються, відповідно і браузери заточують під таке 

Мозіла не подобається, хоча на роботі нею користуюся. Для він7 комп заслабий. Про ХТМЛ5 вкурсі, але не відтворюється саме флеш. З хтмл5 проблем немає (Ютуб працює).

Флеш не працює ні на чому, крім Мозіли. Вчора пробував на Опері, на Аваст СейфЗон, Інтернет Експлорері і Мозілі. Флеш стоїть PPAPI i NPAPI.

upd: 

Этот сайт не может обеспечить безопасное соединение

Сайт www.facebook.com отправил недействительный ответ.

 

Це вже починає кумарити. Зараз Фейсбук, часом Аліекспрес і Борда. Лікується оновленням сторінки з 137 разу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер і на роботі те саме (ХР + Опера, відео не грає), хоча весь тиждень проблем не було. Якісь "веерные отключения". Схоже це Гугл поступово рубає Флеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.09.2016 at 20:45, nickel сказано:

поступово рубає Флеш

я десь бачив гугл заявляв що взагалі перестане підтримувати флеш...  зараз знайду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel   знайшов

 

хитрий гугл,  вже рекламу на хтмл5 не заблокуєш просто так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Oli сказал:

@nickel   знайшов

 

хитрий гугл,  вже рекламу на хтмл5 не заблокуєш просто так...

Це не воно, бо:

"Согласно озвученному ранее плану, вместо Flash по умолчанию будут включена поддержка технологий HTML5, которые способны воспроизводить все актуальные версии основных популярных браузеров без установки дополнительных плагинов. В декабре, с выходом Chrome 55, современные веб-стандарты HTML5 будут применяться повсеместно, за исключением тех сайтов, для просмотра которых Flash необходим.

До конца года браузер Google будет отображать Flash-контент только на десяти самых популярных сайтах: YouTube.com, Facebook.com, Yahoo.com, VK.com, Live.com, Yandex.ru, OK.ru, Twitch.tv, Amazon.com и Mail.ru. Компания будет поддерживать актуальность белого списка на протяжении года, после чего полностью от него откажется.

На других сайтах, если Flash необходим для отображения контента, Chrome спросит у пользователя, следует ли ему включить плагин Adobe. В случае согласия браузер автоматически обновит веб-страницу с включенным Flash и запомнит эту настройку."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, сьогодні зарелізилась 40 версія з безкоштовним VPN та іншими плюшками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони там в Гуглях якісь бахнуті: відео на Ютубі в перші години відтворюється на флеші, і лише потім переходить на хтмл5. Вже декілька разів помічав, що свіжі лінки з Борди на Ютуб в мене не відкриваються, а через декілька годин грають як і має бути.

Може то дійсно перейти на іншу ОС. Що порадите з таким залізом?

 Системна плата:
      Тип ЦП                                            DualCore Intel Pentium E2180, 2017 MHz (10 x 202)
      Системна плата                                    Asus P5KPL-AM/PS  (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)
      Чiпсет системної плати                            Intel Bearlake G31
      Системна пам'ять                                  2048 Мб  (DDR2-800 DDR2 SDRAM)
      DIMM1: Patriot Memory                             1 Гб DDR2-800 DDR2 SDRAM  (5-5-5-16 @ 400 МГЦ)  (4-4-4-11 @ 266 МГЦ)  (3-3-3-8 @ 200 МГЦ)
      DIMM3: Aeneon AET760UD00-25DS91Z                  1 Гб DDR2-800 DDR2 SDRAM  (5-5-5-18 @ 400 МГЦ)  (4-4-4-12 @ 266 МГЦ)  (3-3-3-9 @ 200 МГЦ)
      Тип BIOS                                          AMI (04/06/09)
    Дисплей:
      Вiдеоадаптер                                      Radeon X1650 Series Secondary  (512 Мб)
      Вiдеоадаптер                                      Radeon X1650 Series  (512 Мб)
      3D-акселератор                                    ATI Radeon X1650 Pro (RV535)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Докинув оперативки і перейшов на Він 7. Ніби все добре крім гугл карт в режимі "перегляд вулиць", там суцільний квадрат малевича. Все працює я кудись там переміщаюсь, повертаюсь але бачу квадрат малевича. Шозанах?

2016-10-21_22-09-07.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інколи проходить така фіча: якщо хочу переглянути вулицю. то натискаю внизу-зправа "сообщить о проблеме". Так от там я можу бачити вулиці, інколи сірий екран, але інколи можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel а спробуй погратись із апаратним прискоренням. 

Трохи оффтопу: недавно спробував Vivaldi... З Вікіпедії, щоб не пояснювати своїми словами:

Після того, як один із засновників Opera Software Йон Стефенсон фон Течнер 30 червня 2011 року через розбіжності з радою директорів і менеджментом покинув компанію[1], ним була створена компанія Vivaldi Technologies[2], котра зайнялася розробкою власного браузера.

Vivaldi покликаний задовольнити потреби користувачів, яким потрібно більше, ніж просто браузер[3]. Ряд функцій, таких як бічна панель, режим показу картинок на веб-сторінці, нотатки, візуальні вкладки, кошик із закритими вкладками та багато інших, було перенесено з останньої версії браузера Opera 12, зробленого на рушії Presto. Зовнішній вигляд браузера Vivaldi також нагадує Opera 12.

У майбутньому в браузері повинна з'явитися синхронізація файлів користувача, інтегрований поштовий клієнт, підтримка розширень і багато іншого[4].

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, SunSeth сказал:

@nickel а спробуй погратись із апаратним прискоренням. 

Спробував погратися як описано в цій статті. Дійшов до 4 пункту до " натискання на кнопку «Змінити параметри» " а в мене ця кнопка неактивна

 

Цитата

Трохи оффтопу: недавно спробував Vivaldi... З Вікіпедії, щоб не пояснювати своїми словами:

Застарий я вже браузера міняти та й ніби нарешті нова Опера стала більш-менш влаштовувати після переходу на Хроміум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, nickel said:

Спробував погратися як описано в цій статті. Дійшов до 4 пункту до " натискання на кнопку «Змінити параметри» " а в мене ця кнопка неактивна

Я мав на увазі в Опері, а не у Віндовс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...