Перейти до змісту

Почала прокапувати газова колонка. Підкажіть з ремонтом.


Рекомендовані повідомлення

Юнкерс, в експлуатації майже 12 років. З мідного теплообмінника починає трішки прокапувати.

Цікавить практичний досвід. Хтось собі запаював мідні теплообмінники? Скільки може прослужити після цього? Яку майстри дають гарантію?

Коротше кажучи, потрібно визначитись з доцільністю ремонту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мідні теплообмінники завжди запаювались і служили далі. Скільки? - залежить від багатьох чинників. І від місця дірки, і від стану обмінника (не факт же, що прохудився лише в одному місці! може вже ще декілька дірок на підході...), і від хімскладу води, і від правильної роботи колонки (неперегріву), і від /пряморукості/криворукості запаювальщика, врешті-решт.

Я собі запаював, в Юнкерсі, років три тому. Ще не капає.

Чи варто? Звичайно, що запаяти дешевше, ніж купити нового теплообмінника. Але щоб запаяти, потрібно добратись до місця течі, і зазвичай для цього потрібно повідривати якусь кількість ребер "радіатора". Назад вже їх не приклеїш. Отже вже менша площа приймає вогонь на трубу. Небагато, але...

Кожен вирішує собі сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 minutes ago, jack74 said:

 

Я собі запаював, в Юнкерсі, років три тому. Ще не капає.

Гарантію якусь дали?

скільки коштувало?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, jack74 said:

я сам собі запаював, в колонці Юнкерс.

:D

А я прочитав "в Юнкерсі" як в офіційному сервісному  центрі (Юнкерс-сервіс, чи як він там).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Маю проблему наступного плану. Колонка Bosch Therm 4000 O (вигляд, характеристики). Почав тяжко прокручуватись регулятор на вихід води. З чим може бути повязано і як лікувати?

Дякую

Therm_4000_O_RU.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо гумка, можливо закисло, можливо ... Розбирати і дивитись, ніхто ж не ектрасенси.

 

ПиСи: зовні один в один як Юнкерс J10/J11... Та й колонки є Junktrs-Bosh, тому, певно, це і є той же Юнкерс

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 8/23/2016 в 19:07, yu2007 сказал:

:D

А я прочитав "в Юнкерсі" як в офіційному сервісному  центрі (Юнкерс-сервіс, чи як він там).

це ж мідна трубка, припой в бухті(зручно при пропаюванні)бажано високотемпературний, паяльний жир брати такий щоб гарно лудив мідь, або флюс і вперед! можливо дрібною наждачкою зачистити місце пропаювання перед пайкою

далі нанести жир чи флюс і над камфоркою гарно прогріти місце де  утворився отвір та запаяти,  таким чином вдавалося спаювати трубки теплообмінника між собою ще на радянських колонках, коли ділянки довжиною 10-15 см. перетворювались в сито

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Sashapetrash сказано:

таким чином вдавалося спаювати трубки теплообмінника

молодець, тільки зара запитання про інше

5 годин тому, IronSun сказано:

Маю проблему наступного плану. Колонка Bosch Therm 4000 O (вигляд, характеристики). Почав тяжко прокручуватись регулятор на вихід води. З чим може бути повязано і як лікувати?

 

А те, про що ти коментуєш, було два роки тому ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

молодець, тільки зара запитання про інше

 

А те, про що ти коментуєш, було два роки тому ;) 

про інше це як? запаяти отвір в мідній трубі якась спеціальна технологія потрібна? чи тс про щось інше питає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Sashapetrash сказано:

про інше це як? запаяти отвір в мідній трубі якась спеціальна технологія потрібна? чи тс про щось інше питає

 

інше. це те, що на дати повідомлень дивитись треба. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, rl72 сказал:

 

інше. це те, що на дати повідомлень дивитись треба. :D

так щось не побачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Потрібно придбати газову колонку, в який магазин можна звернутися, щоб отримати хорошу консультацію, що краще купувати ітд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в магазині хорошу консультацію?! :) В магазині зацікавлені продати, а не ощасливити вас вічним приладом.

Можна почитати профільні теми, а взагалі, як на мене - яка вже там різниця. Це ж не космічний корабель. Імениті бренди давно почали ставити дешеві комплектухи, бо так вимагала конкуренція.

Я б обирав, наприклад, проаналізувавши ринок запасних частин. До якої доступніші (по ціні і наявності), таку й брав би. Але то мій підхід, бо я сам все ремонтую. 

А інший підхід - підбирати на яку більша гарантія і сервісне обслуговування (довше, дешевше і тут на місці)

А консультація в магазині - це завчені фрази, яких їх навчили "вумнічати" про той товар, який потрібно втюхати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, jack74 сказал:

А консультація в магазині - це завчені фрази, яких їх навчили "вумнічати" про той товар, який потрібно втюхати

а от я не хочу ставати експертом в колонках), це не моє)), я хочу просто купити і щоб була робоча, безпечна, і не шуміла.
з онлайн магазину замовляти не хочеться. піти в епіцентр - хз, в мене він викликає відразу.

а от написати на борді "завжди гарна ідея" © :D

подобається техніка GORENJE, погляд впав на GORENJE GWH 12 NFEAC

,але, як ти кажеш конкуренція і словенський бренд перетворюється в китайський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хз, я купував колонку якусь дешеву китайську на батарейках, то не потікла за 8 років, ще не чистилась ні разу, хоча газовик, що підключав, казав фігня китайська і в нього така потікла за рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...