Перейти до змісту

Котик сіамський


oksanas

Рекомендовані повідомлення

Віддамо у дуже хороші руки котика, приблизно 4 міс. Очки голубуваті, трішки косять, хоча на фото не сильно видно. Хороше, потребує ласки. Подаруйте живому створінню лагідний дім.

095 30 19 440;        093 638 0 775 

 SinazeAzfqI.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інвалід - це ви нову породу вивели ? забрали з двору бо хороші сусіди витравлюють кошенят. Не бачили ніколи як вони вмирають від отрути, бо думають здихати будуть ті, що їх травлять. 

Я бачу ви теж любитель тваринок, ви хоч знаєте, що таке тварина-інвалід і як з цим жити. інколи краще не написати , ніж бути таким "людяним". Сьогодні ж і "день безпритульних тварин".

Тож, додаю фото котика щеtMBnCjDnSlE.jpgPXtn4pxkpk4.jpgMwvNz-dZUe8.jpgiHewu01inXI.jpgHr1wiPDLnxE.jpg

4 годин тому, Zheny@ сказано:

Це не сіамський - це якийсь інвалід.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, oksanas сказано:

Я бачу ви теж любитель тваринок,

Так. І зараз шукаю додому сфінкса. Кота.

а справжній сіамський (Який у мене жив 15 років) виглядає ось так

 

2untitled(189).jpg

 

А те, що у вас - то не сіамець. ТО якийсь - неліквід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліквід-неліквід у вас за нього гроші просять? Чи ще чек додавати? Єдина користь з тої писанини що тема апається і в кота шанси зростають, на нових власників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

а справжній сіамський (Який у мене жив 15 років) виглядає ось так

Настоящая сиамская кошка совсем не так выглядит (голова и уши - не такие, шерсть - не такая, да и хвост, которого не видно, тоже  не такой) ;)

А на фото - скорее всего тайская или, что менее вероятно, балинезийская (впрочем, скорее первая).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

82549929.jpg

1 година тому, EleKtrik сказано:

Ліквід-неліквід у вас за нього гроші просять?

Не люблю коли вводять в оману.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі про породу тварини говорять її документи.  Навіть якщо чисто зовні тварина породиста, а документів нема,  вона вважається безпородною.  А ТС молодець,  робить добру справу.  Бажаю якнайшвидше знайти котику нову сім'ю) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, case_l сказано:

@oksanas Він що живе у клітці із кормом? Схоже на знущання над твариною...

Я ж написала, що в нас у дворі методично витравлюють кошенят(оце я думаю "знущання", ще й з фатальним наслідком), і цього ледве зловили і хочемо пристроїти у хороші руки, а те, що у кліточці - то щоб свої не чіпали і він там заспокоюється, і сидить він там не завжди, як видно з першої фотографії і не з кормом а з наповнювачем на провсяк випадок. І до того ж ми його вже полюбили, але залишити не маємо можливості. Якщо не вдасться пристроїти через інтернет, понесемо на базар, але завжди даємо свій телефон, якщо щось - шоб не викидали, а передзвонили, і котшеня не потрапило на вулицю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Zheny@ сказано:

Так. І зараз шукаю додому сфінкса. Кота.

а справжній сіамський (Який у мене жив 15 років) виглядає ось так

 

2untitled(189).jpg

 

А те, що у вас - то не сіамець. ТО якийсь - неліквід.

У мами жив такий самий котик лише не 15 років, а 19, але якщо ви шукаєте у рубриці "віддам даром" сфінксів, і ображаєте інших, це не говорить про вас як про любителя тварин. Повірте, інші теж мають право на життя,  і навіть самі безпородні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...