Перейти до змісту

Скарга на продавця з м'ясного відділу. Старий ринок


Anders

Рекомендовані повідомлення

Пішов сьогодні на старий ринок аби купити індиче філе. Обійшовши весь м'ясний відділ, знайшов філе тільки в одному місці. Саме там купувати не дуже хотілося, оскільки колись та сама продавщиця обрахувала мене, проте сьогодні вибору особливо не було. Отже зважила вона мені кусок філе вагою 1,77кг  по 88 грн і нарахувала 159грн. Я заплатив і відразу вийняв телефон аби перерахувати і нарахував 155,76грн і кажу продавщиці, що вона неправильно порахувала. Продавщиця запропонувала переважити. Я поставив на вагу і вона говорить, що 1,78кг по 88грн це буде 156,64грн. Я кажу, що по-перше я бачу на вазі 1,77кг, а не 1,78кг, а по друге хай би навіть було 1,78кг, то все рівно ніяк не виходить 159грн. Далі я запитався в якоїсь жіночки, що збиралася в неї купувати щось, скільки показує на вазі і та сказала 1,77кг. Продавщиця скривилася і далі почалася пісня, що в неї  зламана вага і неправильно показує зі сторони покупця, що вона може помилилася і т.д. Потім питається: скільки повернути грошей. Я сказав, що 3 грн. Вона віддала їх і я пішов. Здається сума невелика і для мене нічого не варта, але коли  кожного покупця обдурити на 2-3 грн, то за день вийде непогана сума. А за місяць, чи за рік... Тому й пішов на принцип. 

Координати цієї точки: старий ринок, м'ясний відділ, перше місце на вході з молочного в м'ясний відділ зі сторони парковки (відразу в проході). Вона там торгує курятиною та індичатиною. Купувати там не раджу, оскільки обдурює постійно. Або відразу перераховуйте та вимагайте вернути решту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а набрати по телефону і сказати що вага неправильно показує важко? кому воно тут на форумі потрібно....

 

724826   726233    [email protected]  Управління у справах захисту прав споживачів

 або онлайн форма  http://www.0332.ua/p/zahyst

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oli сказано:

а набрати по телефону і сказати що вага неправильно показує важко? кому воно тут на форумі потрібно....

 

Вага показує правильно - вдома пізніше переважував. А що і кому потрібно на форумі вирішувати не Вам. Якщо безпосередньо Вам не потрібно - гортайте далі. Розділ *Книга скарг* і ця тема зокрема створені аби попереджувати про недобросовісних продавців. Така собі антиреклама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж базар ... обважити, недокласти, намішати дешевого з дорогим,- тож їх хліб.

Може у Вас ще й не індик, а просто велика курка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 14.08.2016 at 08:42, LSD сказал:

Це ж базар ... обважити, недокласти, намішати дешевого з дорогим,- тож їх хліб.

Може у Вас ще й не індик, а просто велика курка :)

Згоден. Після останнього відвідування, у самого виробилася алергія на продавців варшавки та й старого ринку.

Нещодавна ситуація. Пішов купувати спортивний костюм. Ціна в продавця 1200 грн. Я кажу типу в Мегаспорті Nike по знижці (колеція минулого року 1400), думаю можливо трохи уступить чоловік. І тут почалося. 

- Кругом підробки, магазини ваші то фуфло. Тайвань і китай і там і тут. А в мене на 200 грн дешевше.

Я йому відповідаю, що там гарантію на 2 міс. дають. Типу можливо і ти дасиш. Ну короче почув в свою сторону його 

 побажання в напрямку мого подальшого руху і ще велику кількість приємностей.

І так робить переважна більшість.

Це його заробіток, але воно не цінує клієнтів. Мичить, бичить і фиркає. Короче реалії бізнесу по українськи.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...