Перейти до змісту

Чому Ви не відвідуєте матчі ФК "Волинь" ?


paksivatova

Рекомендовані повідомлення

25 минут назад, yura-patriot сказал:

PS:хто не любить футбол,знайде тисячу причин не йти на стадіон,хто любить йому ніщо не заважає

Це мабуть і є основна причина такої відвідуваності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому люди не ходять на кіно в якомусь задрипаному клубі в селі, а в Портсіті ходять?

Для шоу потрібні ТАЛАНОВИТі, або хоча б грамотні, як виконавці, так і організатори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Nokian сказал:

Чому люди не ходять на кіно в якомусь задрипаному клубі в селі, а в Портсіті ходять?

Для шоу потрібні ТАЛАНОВИТі, або хоча б грамотні, як виконавці, так і організатори.

 

може через то,що в задрипаному селі кіна не показують ?!

якщо в клуб на танці ходять - то і в кіно ходили б

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ходив і буду ходити. Завжди приємно бачити всіх знайомих, які так чи іначе  завжди вірні команді, Авнгарду, придурку Кварцу))), ФК Волинь.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вболівальник з 26-річним стажем, але чим старшим стаєш, тим більше розумієш, футбол для українця (як і для росіян, до речі) це не його вид спорту. Не вміємо ми в нього грати і все. За винятком одиничних випадків, у нас так і не було якісних футболістів. Москалі хоч хокей вміли грати ( зараз, схоже, теж розучилися). Ми ж можемо лише щось в індивідуальному спорті досягти і то не часто. На жаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В восточной Европе другой футбольный менталитет. Наши команды пытаются все время играть комбинационно, а, например, в Испании, к этому ещё и добавляется попытка за счет индивидуальных действий обострить ситуацию. Именно из-за более разнообразных действий, в которых сочетается командная игра с индивидуальным мастерством, западные клубы и сборные и достигают успеха. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раніше: - а бачив яку заваров діагональ видав?

             - а яку банку рац в девятку поклав!

зараз:   - а мілевський вчора цілу ніч у клубняку завісав.

             - а шовковський нову круту тачку купив

 

... такий хокей нам не вперся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...