Перейти до змісту

Вибори президента США 2016-20..


Nokian

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 459
  • Створено
  • Остання відповідь
Опубліковано

Ющенку намалювали українські дослідники гінекологічне дерево по якому він нащадок якогось гетьмана, а французи Байдена зробили нащадком Мономаха хоч і далеким. Кожен заробляє по своєму.:)

Опубліковано
8 минут назад, jurgen007 сказал:

Ющенку намалювали українські дослідники гінекологічне дерево по якому він нащадок якогось гетьмана, а французи Байдена зробили нащадком Мономаха хоч і далеким. Кожен заробляє по своєму.:)

А наш Зе походить з аристократів чи буржуазії ? Що кажуть дослідники )))

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...
Опубліковано

5 березня на сайті Atlantic Council з’явився документ,який містить чітке формулювання політики США по відношенню до України.

 Що там такого цікавого хоче нам втулити госдєп?
 

Спойлер

«Сполучені Штати рішуче підтримують Україну у її прагненнях дати відсіч Росії на її сході та перетворити країну так, щоб вона була країною з ринковою системою з захищеними правами власності та справедливими судами. Забезпечення миру та стабільності в Європі є ключовим інтересом США. Закінчення війни під проводом Росії в Україні та побачити Україну, яка вийшла за межі своєї олігархічної системи – це взаємозв’язані цілі. Україна повинна виграти на обох цих фронтах, щоб досягти успіху як сучасна, демократична європейська країна.

Успіх України у боротьбі з агресією Кремля відповідає національним інтересам США як мінімум із трьох причин: війна Росії йде проти Заходу, а не лише проти України; майбутнє міжнародного порядку, заснованого на встановлених правилах, залежить від відходу Росії з України; також США мають моральне зобов’язання підтримувати боротьбу України за незалежність та демократію у широкому сенсі».


  Що очікують США від влади в Україні?

Спойлер

Створення незалежної судової системи (пріоритетне завдання). Вища рада юстиції та Вища кваліфікаційна комісія суддів мають бути реформовані, судді, які себе скомпрометували, мають бути звільнені, на їхнє місце мають бути призначені незалежні та чесні судді. Міжнародні експерти мають обов’язково брати участь у процесі відбору суддів, для того щоб гарантувати чесність цього процесу.

 -Мають бути притягнуті до відповідальності найбільш корумповані фігури, які підривають реформи в Україні.

При цьому США зі свого боку повинні таки домогтись екстрадиції з Австрії Фірташа та енергійно вести розслідування справ у США, у яких фігурує Коломойський.

- Має бути реформований Офіс генерального прокурора України.

- Має бути забезпечена незалежність НАБУ та відновлені його можливості. Має бути забезпечено призначення незалежного нового антикорупційного прокурора.

 -Має бути ліквідований економічний департамент СБУ, яка не повинна займатись економічною та організованою злочинністю, а має зосередитись на контррозвідці.

 -Державні службовці повинні призначатись прозоро та виключно на підставі їхньої компетентності, а не на підставі лояльності, як це робиться зараз.

 -Реформа судової та прокурорської системи в Україні буде сприяти значним корпоративним інвестиціям американських компаній в українську економіку, а уряд США зможе заохочувати Американську міжнародну фінансову корпорацію розвитку та Експортно-імпортний банк США повністю взаємодіяти з американськими компаніями в Україні.

 -Повернутись до продовження реформи усієї галузі охорони здоров’я. Медичні заклади та лікарі повинні отримувати гроші у повній відповідності з наданими ними послугами (так, як це передбачено концепцією реформи, яку проводила Уляна Супрун), коли гроші слідують за пацієнтом. Практика, коли гроші отримують головні лікарі та їхні політичні покровителі, є корупційною і є джерелом корупції.

 -Має бути реформована уся фармацевтична галузь, при цьому слід керуватись рекомендаціями ВООЗ та UNICEF. Пандемія Covid-19 не може використовуватись як причина відсутності реформ у цій галузі.

 -Має бути лібералізований та стати конкурентним енергетичний ринок. Неприпустимим є контроль над цінами на газовому ринку, до якого повернулась Україна. Він суперечить реформам енергетичного сектору та антикорупційним реформам. Ціни мають бути виключно ринкові, а держава має забезпечити відповідні субсидії для вразливих верств населення.

 -Повинна бути забезпечена повна прозорість того, хто є власниками основних медіа в Україні, особливо телевізійних. Усі телеканали, які працюють в інтересах кремля, мають бути заборонені. Заходи, які було застосовано щодо каналів, підконтрольних Медведчуку, мають бути вжиті і стосовно каналів, підконтрольних Фірташу та іншим.

 -Має бути забезпечена повна незалежність Національного банку України, а його керівник має бути настільки ж незалежним, як і його попередники.

 Повинні бути прийняті антимонопольні закони, які обмежать вплив олігархів на українську економіку та політичну систему.

      То ж зрозуміло чому ОПЗЖ і Слуги так піняться,що США втручаються в політику України.

 

А що пропонують США зі своєї сторони?

Спойлер

- призначити спецпредставника США по Україні;

 -долучення США до нормандського формату, або організація переговорів у форматі підписантів Будапештського меморандуму;

 -наполягати на тому, що ніяких виборів на окупованих територіях не може бути до повного виводу звідти російських військ та їхніх поплічників та передачі Україні контролю над її державним кордоном. Як компроміс, -США можуть погодитись на повний вивід російських військ із розміщенням миротворчого контингенту, під контролем якого буде тимчасово знаходитись кордон;

 -посилювати санкції, роблячи їх більш чутливими та болісними для Росії за кожну її чергову злоякісну дію;

 -досягти домовленості між Білим Домом та Конгресом про збільшення удвічі, до $500 мільйонів на рік, військової допомоги США Україні;

 -надання Україні статусу головного союзника США, який не є членом НАТО;

 -постійна розширена присутність НАТО у Чорному морі;

 -розміщення на постійній основі американських військових в Україні під дахом військового тренувального центру, який має бути розміщений неподалік від окупованих територій;

 -надання Україні плану дій щодо членства в НАТО;

 -застереження Росії про постановку питання про поширення статті 5 договору НАТО на країни, які готуються стати членами НАТО.

      

  

Опубліковано
46 хвилин тому, zaHARE сказано:

Що там такого цікавого хоче нам втулити госдєп?

це не госдеп хоче, це йому пропонують

Опубліковано
1 hour ago, zaHARE said:

5 березня на сайті Atlantic Council з’явився документ,який містить чітке формулювання політики США по відношенню до України.

чітке формулювання

політики

Spoiler

13531357416579.gif

 

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...