Перейти до змісту

Яку камінну топку вибрати? Потрібна порада реальних користувачів.


nayerskeyak

Рекомендовані повідомлення

Хочу встановити в будинку камінну топку. Прошу поради людей, які практично користуються такими речами. Завчасно дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись возив з польщі ці топки! то сама краща фірма КРАТКІ польської фірми! А от вже по потужності з водним контуром чи ні то вже треба щоб фахівець радив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок KRATKI питання без відсутності досвіду еклуатації неоднозначне. Деякі продавці не продають їх посилаючись ніби то на повну ненадійність. Хоча тут же виникає питання: а для чогось їх ж роблять. Але по ціні вона сама оптимальна.

 

Саме з цих причин поради "фахівців" тимчасово поставив на паузу.

 

Уточню своє питання: площа 200м.кв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це радять ті продавці які не можуть знайти постачальника на КРАТКІ! чоловіче я був в них в Радомі і знаю що це за фірма і який у них каталог(асортимент) вона торгує по всій Європі!  Це мега виробник! А на рахунок ненадійність перше в житті таке чую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про асортимент погоджуюсь. Це можна сказати єдиний виробник, з тих які можна знайти на наших сайтах, який робить повітряну топку на 25 КВт. Такої заявленої потужності в інших виробників не знаходив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для "часом опалення")

Якщо серйозно: щоб можна було і попалити до більш - менш серйозних морозів. Планую провести повітропроводи. Ті, що до 3-х метрів, - без вентилятора. Далі - з вентилятором (зробити повітропороводи, а вентилятори - в перспективі доставити). Чому "до більш-менш серйзних морозів" - щоб не підкидати постійно дрова. Коли морози - тоді вже інше джерело тепла в теплі підлоги і батареї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кратки на свої вироби ліпить етикетку - 5 років гарантії, по факту- два роки інтенсивного паління - вигнута задня стінка і димок з щілин при розтопці. (читав на профільних форумах) - неповірив))  власний вирок - чавунна буржуйка з вічно закопченим склом. доречи була зюзя 16 кіловат. Часом попалити , піджарити сало/шашлик звичайно підійде, для опалення і власного спокою йотул 570.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут характеристика JOTUL i570:

http://topkamin.com.ua/jotul_2011_kamtop_i570.html Заявлена потужність:

минимальная 3 кВт;
номинальная 14 кВт;
максимальная 20 кВт.

Ок. Я теж не буквально сприймаю заявлену потужність КРАТКІ АМЕЛІЯ 26 КВт. Але....... Розміри топки своє як кажуть беруть. (чи дають)..Однако... Як казав Кіса... Там ціна за 2000 Євро...

 

А що скажете про Dovre 2180 cbs ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dovre хвалять,але  мені несподобався зовні)))  а ціна...   я теж хотів зекономити)) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))) Це в кожного свої смаки))) А що з потужністю? 14 і 25 є ж різниця?

 

Доречі.... ну а така штука як піролізні топки ЖАРКО? не зустрічали? http://zharko.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Підніму тему, маю бажання встановити в будинку піч-камін щось типу цього, з можливість підключення в існуючу систему опалення. Хто що може порадити по цьому питанні, або надати контакти фахівців в цій галузі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...
В 13.07.2016 в 23:24, nayerskeyak сказал:

Хочу встановити в будинку камінну топку. Прошу поради людей, які практично користуються такими речами. Завчасно дякую!

 

Можу Вам порекомендувати хороший магазин- https://www.vash-komyn.com. Сам купляв там топку Nordflam. У них є всі необхідні матеріали, і димоходи і все інше. Отже, зробив я собі камінний короб, (робив майстер) з нього розводку трубами по горищі на 3 кімнати. Прекрасно гріє. А найтепліше в самій кімнаті де камін. Не жалкую навіть що дорогувато вийшло. Якщо цікавлять деталі пишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Stepa сказано:

Якщо цікавлять деталі пишіть.

Звичайно цікавлять, скільки зараз за спам платять?

P.S. Ой, пардон, не за спам, а за крауд-маркетинг ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...