Перейти до змісту

Пусті квартири з відключеними комунікаціями


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Для всіх, хто хоче утеплювати чимось зсередини - гляньте на цегляні димарі, бажано без інкапсуляції. Це наочний матеріал того, що буде з зовнішніми стінами вашого будинку. На викладених моделях sergkots це дуже гарно видно. Якщо пінопласт ззовні, то 0 градусів буде всередині пінопласту, якщо пінопласт всередині, то 0 буде теж в пінопласті, але всередині примішення, тобто стіна постійно замерзає-розмерзаєця повністю. Ну і при розморозці є риторичне питання - "куди піде волога з внутрішньої поверхні стіни": 1. у простір між пінопластом і стіною; 2 - на вулицю через 50см цегляної кладки ;)

 

Цитувати

Без утеплень (без зовнішнього і внутрішнього) і я рахую що з нормальною вентиляцією (нічим не заставлена) літом прохолодно, комфортно, а зимою була дуже холодна і навіть мокріла інколи. Вирішили покласти 5 см шар пінопласту зсередини. Результат таки був: стіна суха завжди

це довело, що пінопласт таки не вельми добре пропускає вологу:) Оскільки стіна після таких маніпуляцій почала мокріти постійно - ви відсікли те тепло, яке частково її прогрівало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 114
  • Створено
  • Остання відповідь
В 09.07.2016 at 11:24, keepo сказал:

...

це довело, що пінопласт таки не вельми добре пропускає вологу:) Оскільки стіна після таких маніпуляцій почала мокріти постійно - ви відсікли те тепло, яке частково її прогрівало.

А поясніть но ще, бо я щось не зрозуміла

1. Я писала, що стіна зимою інколи мокріла коли не була утеплена ні ззовні, ні з вулиці.  

2. Після утеплення з середини - ніколи не мокріла

Тобто, з Ваших слів, виходить що без утеплень, вона прогрівалась (і я кажу що мокріла), а коли утеплили зсередини, то відсікли тепло і все-одно мокріє :) ? Ми про одне і те ж саме говоримо, чи це мені щось не доходить?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, natalka) сказал:

2. Після утеплення з середини - ніколи не мокріла

 

Ви можете просто не бачити, що робиться всередині між утеплювачем і стіною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, adebt сказал:

 

Ви можете просто не бачити, що робиться всередині між утеплювачем і стіною.

 

Це припущення, про це не знає ще ніхто ;)

Мені цікаво почути що мав на увазі  keepo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, natalka) сказал:

 

Це припущення, про це не знає ще ніхто ;)

Мені цікаво почути що мав на увазі  keepo

 

Ага, утеплення Шредінгера )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, natalka) сказано:

А поясніть но ще, бо я щось не зрозуміла

1. Я писала, що стіна зимою інколи мокріла коли не була утеплена ні ззовні, ні з вулиці.  

2. Після утеплення з середини - ніколи не мокріла

Тобто, з Ваших слів, виходить що без утеплень, вона прогрівалась (і я кажу що мокріла), а коли утеплили зсередини, то відсікли тепло і все-одно мокріє :) ? Ми про одне і те ж саме говоримо, чи це мені щось не доходить?

 

Мокріла стіна при великих морозах, підсихала, коли тепла з кімнати вистачало, щоб ту вологу випарувати і прогріти саму стіну. Це якщо там не заливало дощем або ще чимось напряму.

Пінопласт ізолював тепло, яке просушувало стіну, тому якщо його зараз демонтувати ви скоріше всього будете неприємно здивовані.

 

Чисто з практики: часто вистачає закрити доступ до таких стін простою шафою і за сезон в проміжку шафа-стіна уже буде пліснява. Що буде за пінопластом страшно навіть уявляти.

 

Наталка, ви моніторили сухість стіни, чи всетаки штукатурки по пінопласту ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, keepo сказал:

...

Пінопласт ізолював тепло, яке просушувало стіну, тому якщо його зараз демонтувати ви скоріше всього будете неприємно здивовані.

Ну те що я і думала. Це все ще не доведено.

 

На рахунок сухості стіни, що значить моніторили? - тож видно що суха. Обої наклеїні відразу на шар пінопласту, ніхто його не штукатурив.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, natalka) сказано:

Ну те що я і думала. Це все ще не доведено.

 

На рахунок сухості стіни, що значить моніторили? - тож видно що суха. Обої наклеїні відразу на шар пінопласту, ніхто його не штукатурив.

 

Суха не стіна, а пінопласт, який на неї наклеєний. Пінопласт дуже погано проводить вологу. Тому обої і сухі.

А доводити вам нічого не збираюсь, я пояснив фізику того, що у вас відбуваєця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, natalka) сказано:

Обої наклеїні відразу на шар пінопласту, ніхто його не штукатурив.

як то кажуть - пєчалька.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
15 годин тому, natalka) сказано:

Чого?

 

Бо пінопласт повинен стати частиною стіни. Невід'ємною.  Як пломба в зубі.

Грамотно поклеїти пінопласт. Далі сітка, шпаклівка, щоб він був як штукатурена стіна. І лише тоді шпалери.

Як мінімум - голий пінопласт колхозно і  не естетично!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Утеплення зсередини квартири пінопластом - це був вимушений і тимчасовий крок. При утепленні знали що це не правильно, і що в недалекому майбутньому буде перероблюватись. Проблему так чи інакше такі дії - вирішили (принаймні для мене візуально і на дотик).

Тому шпаклювати його щоб через декілька років здирати і ще й збивати шпаклівку - рахую абсолютно недоречно.  

А на рахунок естетики - я б поспорила, все рівненько візуально взагалі не видно, лише на дотик розумієш шо це не звичайна стіна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Цитувати

    При утепленні знали що це не правильно

    І для чого оця суперечка тоді, ще й народ підмутили що впрягся за вашу позицію)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, natalka) сказано:

тимчасовий крок. При утепленні знали що це не правильно, і що в недалекому майбутньому буде перероблюватись.

Немає нічого найбільш довговічного - як тимчасове.

Тобто навіть на кілька років треба було зробити хай тек хай так ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, romaxa11 сказал:
  • І для чого оця суперечка тоді, ще й народ підмутили що впрягся за вашу позицію)))

Нікому нічого не підмучувала )))

Просто не зрозуміла що люди мали на увазі під деякими фразами, тому хотіла почути детально. "В споре рождается истина"

Почула, залишилась при своїй думці.

І да,хватить офтопити, пора в іншу тему ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...