Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Люди добрі поясність мені значення такої абревіатури...

DVD+RW DL

я наприклад розумію що DL - це скорочено від "двохслойний диск", але хіба звичайні приводи DVD-RW, які стоять у переважній більшості із нас не можуть писати DL-диски???

Якщо тема створена не там де потрібно то будь-ласка перенесіть її дякую....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DVD+RW DL

я наприклад розумію що DL - це скорочено від "двохслойний диск", але хіба звичайні приводи DVD-RW, які стоять у переважній більшості із нас не можуть писати DL-диски???.

Cтаріші не можуть . <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоит такое чудо около 60грн в имидже видел. Как по мне, то прозще уж купить флешку на 4гб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купиш флешку і її постійно будеш використовувати а на DL диск записав і лежить постійно там ...

В NEROInfoTool напроти підтримуючих форматів запису стоїть галочка DVD+R DL. Саме така в мене і болванка...

Але коли пробую будь-що записати на нього відразу без запису вибиває помилку - Не удалось начать Disk At Once...

може хтось знає як відключити цю опцію і можливо включити метод запису Track At Once???

post-3008-1206527827.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я про DVD+RW DL говорил, а не про DVD-R DL, думаю все это поняли, кроме тебя :0036:

А DVD-R DL пишу без проблем через Неро Микро (специальная сборка, вырезано все кроме самой нарезки дисков)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да точно видел в имидже за 60грн. Сам удивился, спросил может это двухсторонний двд-рв, продавец сказал что нет :0036:

DVD+RW DL не придумали ишшо.

ты видишь суслкика? нет, и я не вижу, а он есть(с)ДМБ

http://www.ixbt.com/news/all/index.shtml?08/76/05

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо не придумали тоді чого пишуть на брошурках таке??? Подивись брошурку "Комп"ютерний всесвіт"

І кстаті я не про ДИСК а про ПРИВОД кажу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...