Перейти до змісту

Реєстрація на Карту Поляка


Fuko

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня усім жителям форуму.

 

Хто нещодавно реєструвався, чи збирається реєструватись на Карту Поляка через систему e-konsulat ?

 

Вже з січня місяця сиджу на e-konsulat.gov.pl, щоб зареєструвати дітей на Карту Поляка, і все безрезультатно.

19.04.2016 - консульство давало місця на Луцьк. Результат - сайт не відповідає, не доступний, або ще якусь помилку видає. Згодом десь читав (не пригадаю), що сайт було зламано.

03.06.2016 - давали місця на Рівне на 13.06. Результат - сайт знову не доступний, не відповідає...

Сьогодні давали місця на Луцьк. Результат - знову ж той самий.

Як видно на скрінах:

08:20 - немає зв'язку з сайтом;

10:54 - немає зв'язку з сайтом;

Скільки я не оновлював сайт - результат той самий

а вже о 16:44 - e-konsulat "проснувся" - місць уже немає. Наступна реєстрація 17.07.2016 року. 

Коротше кажучи, зареєструватись - не можливо!

Писав електронний лист до консульства, розкривав суть проблеми, але там запевняють, що все працює і зареєструватись реально.

Я навіть писав про те, як під носом консульства (сусідні двері, як заходити до кредо банку) людей реєструють за гроші (500 - 1500 грн). У відповідь отримував лише відмазки (мі нічого такого не знаємо; подавайте позов в поліцію, прокуратуру, якщо у вас є докази платної реєстрації; ми нічого зробити не можемо, реєструйтеся).

 

Підкажіть, допоможіть, порадьте, як мені далі бути?

 

 

08;20.png

1054.png

16.44.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти ж сам написав

Цитувати

під носом консульства (сусідні двері, як заходити до кредо банку) людей реєструють за гроші (500 - 1500 грн)

чи

Цитувати

подавайте позов в поліцію, прокуратуру, якщо у вас є докази платної реєстрації

 

чи якої поради ти чекаєш на Борді? Чи знижки? ;)

Та проблема (непрацюючий сайт) вже давно, про неї вже де тільки не писали, то чим Борда зарадить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, jack74 сказано:

якої поради ти чекаєш на Борді? Чи знижки? ;)

Та проблема (непрацюючий сайт) вже давно, про неї вже де тільки не писали, то чим Борда зарадить?

Якщо всім відомо про таку проблему, то потрібно якось з цим боротись.

Якщо знаєш таких людей, що також потерпають від такої проблеми (непрацюючий сайт), давай зберемося під консульством на пікет.

Коли зібрались тернополяни щодо віз, та заблокували роботу консульства, їх по 10 чоловік запустили і зареєстрували.

То чому не можна так зробити через проблеми з реєстрацією на Карту Поляка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynnews.com/news/society/yaki-zminy-chekaiut-na-vlasnykiv-karty-poliaka-vzhe-tsiyeyi-oseni/
Головне для Вас це - " 1. Отримати Карту Поляка можна на території Польщі у воєвудствах "
Думаю там швидше вийде чим у нас..все прогнило..за все просять гроші..візовий центр така сама корупційна структура як і інші..смислу писати щось їм нема ніякого, так само як і в посольство

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сьогодні карту поляка на території Польщі отримати неможливо! буде така змога лише з 1 січня 17-гороку. А мені потрібно зробити до початку навчального року!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Fuko сказано:

Якщо всім відомо про таку проблему, то потрібно якось з цим боротись.

Якщо знаєш таких людей, що також потерпають від такої проблеми (непрацюючий сайт), давай зберемося під консульством на пікет.

Коли зібрались тернополяни щодо віз, та заблокували роботу консульства, їх по 10 чоловік запустили і зареєстрували.

То чому не можна так зробити через проблеми з реєстрацією на Карту Поляка?

Ну тож збирались вже під консульством, і що?! Це - інша країна, і вони хочуть - пускають, не хочуть - не пускають, хочуть - роблять карти, не хочуть - не роблять! І ніякими "пікетами" тут не повпливаєш.

Крім того, подача паперів на КП ще абсолютно не означає автоматичного отимання її. Консулу може просто щось не сподобатись на співбесіді і відмова. Без  будь-яких пояснень.

ВОНИ НІЧОГО НАМ НЕ ПОВИННІ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, jack74 сказано:

Ну тож збирались вже під консульством, і що?! Це - інша країна, і вони хочуть - пускають, не хочуть - не пускають, хочуть - роблять карти, не хочуть - не роблять! І ніякими "пікетами" тут не повпливаєш.

Крім того, подача паперів на КП ще абсолютно не означає автоматичного отимання її. Консулу може просто щось не сподобатись на співбесіді і відмова. Без  будь-яких пояснень.

ВОНИ НІЧОГО НАМ НЕ ПОВИННІ!

Коли збирались? На рхунок віз - да, було таке нещодавно. А по карті поляка - про таке не знаю.

Вони не мають права відмовляти без будь-яких пояснень. Завжди надсилають відмову листом з поясненнями.

Та й законом про карту поляка прописано, коли консул може відмовити.

Пропоную знову зібрати людей, що не можуть зареєструватись на Карту Поляка, і піти під консульство.

Тоді можливо щось і змінемо разом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Підкажіть, плз, можливо є тут хтось, хто проходив "співбесіду" з консулом для отримання карти поляка: скільки часу триває розмова? +/-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Oksana04 сказал:

Підкажіть, плз, можливо є тут хтось, хто проходив "співбесіду" з консулом для отримання карти поляка: скільки часу триває розмова? +/-

І ти Брут ? (с) :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 22.04.2017 at 19:00, Oksana04 сказано:

Підкажіть, плз, можливо є тут хтось, хто проходив "співбесіду" з консулом для отримання карти поляка: скільки часу триває розмова? +/-

відпиши в ПП, дам відповідь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Jack сказано:

відпиши в ПП, дам відповідь

Дякую. Вже була. Знаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим? Часом?

Запис є з 10ї години до 13.45. Кожна наступна людина через 15хв. Але там вже як виходить - хто трошки швидше, хто трошки довше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Oli сказано:

@Oksana04  як пройшло?

щось питає, чи у вигляді співбесіди?

 

дяк

Не дуже розумію, чим відрізняються "щось питає" і "співбесіда")))

 

1. ТРЕБА ЗНАТИ ПОЛЬСЬКУ МОВУ хоча б на базовому розмовному рівні, знати як пишуться ім'я, прізвище та місце проживання польською мовою (це відрізняється від англ. транслітерації).

В той день з нами був дядько, документи в якого були в порядку, відповіді на питання він знав українською мовою. Польською говорив жахливо. Йому відразу відмовили і сказали вивчити мову і пробувати через пів року.

Вітаєшся. Представляєшся. Кажеш яким боком ти до Польщі (бабуся, дідусь і т.д. по чиїйсь там лінії). Одночасно з цим перевіряють надані підтверджуючі документи (ВСЕ має бути оригінал + копія).

2. Є базові питання з історії та культури Польщі. Їх треба знати!!!

Особисто в мене питала переважно про релігійні свята. Я була відразу після Великодня, можливо тому більшість питань були пов'язані з ним.

 

Це не екзамен. Звичайна розмова.

Мені дали талончик з присвоєним номером і сказали через 1-3 міс перевіряти на такій-то сторінці консульства в неті. Все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oksana04 сказано:

В той день з нами був дядько, документи в якого були в порядку, відповіді на питання він знав українською мовою. Польською говорив жахливо. Йому відразу відмовили і сказали вивчити мову і пробувати через пів року.

ти ба які гади, на карту ПОЛЯКА змушують вчити ПОЛЬСЬКУ мову.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

ти ба які гади, на карту ПОЛЯКА змушують вчити ПОЛЬСЬКУ мову.......

І не кажіть, в нас можна міністром бути і мови не знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, alexvvv сказано:

І не кажіть, в нас можна міністром бути і мови не знати.

на Азірова з Аваковим натякаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Zevs_Isver сказано:

на Азірова з Аваковим натякаєш?

на авакова, бо він ще займає посаду до цього часу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...