Перейти до змісту

Fuko

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть, будь ласка, хто вже стикався з даною проблематикою:

Хочу подати документи на вироблення Карти Поляка. Для цього мені потрібно довести, що хтось з родичів є поляком. Моя бабуся (по татовій лінії) полька. Мені, щоб це довести потрібно відновити її документи: свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб.

Підскажіть чи хтось займався даною справою?

Як це робиться?

І скільки це коштує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя бабуся (по татовій лінії) полька.

Важливий момент, що в бабусі було написано в паспорті? Наприклад, в моєї було написано - "місце народження РП, громадянство - Українка"... так кажуть менше проблем...

з свого досвіду, можу сказати, щоб відновити свідоцтво, треба писати запит по місцю народження (бабусі), я так робив - прийшла відповідь - витяг з запису церковної книги (про народження), а також довідка про майно яким володіла сім'я на той час коли їх виселяли (це вже з архіву)...

Краще - займатись самому, по-перше - цікаво, та і будете краще знати історію свого роду, по-друге - зверніться в товариство Польської культури, або в товариство "Холмщина" і вам там все конкретно розкажуть.

P.S. Адреси - можете самі нагуглити, це не важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя бабуся (по татовій лінії) полька.

Важливий момент, що в бабусі було написано в паспорті? Наприклад, в моєї було написано - "місце народження РП, громадянство - Українка"... так кажуть менше проблем...

з свого досвіду, можу сказати, щоб відновити свідоцтво, треба писати запит по місцю народження (бабусі), я так робив - прийшла відповідь - витяг з запису церковної книги (про народження), а також довідка про майно яким володіла сім'я на той час коли їх виселяли (це вже з архіву)...

Краще - займатись самому, по-перше - цікаво, та і будете краще знати історію свого роду, по-друге - зверніться в товариство Польської культури, або в товариство "Холмщина" і вам там все конкретно розкажуть.

P.S. Адреси - можете самі нагуглити, це не важко.

Справа в тому, що усі документи бабусі втрачено. навіть паспорт. єдиний запис про те, що вона полька, залишився у татовому свідоцтві про народження у графі: Мати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому, що усі документи бабусі втрачено. навіть паспорт.

ну паспорт і так здається у відповідні органи після смерті, але документи відновити - зовсім не проблема, там мінімум коштів (на листування,нотаріуса і т.п.) - тільки час, хоча, наскільки я пам'ятаю, на відновлення пішло менше ніж півроку...

Я ж кажу, зверніться в

товариство Польської культури, або в товариство "Холмщина"

це - громадські організації, де нададуть консультації, і моя Вам порада, не користуйтесь послугами "контор", які обіцяють за гроші зробити це все швидко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...