Перейти до змісту

Юркін верни гроші!


Рекомендовані повідомлення

Дубль два :)

услугами юного предпринимателя пользовался и ранее, по схеме взял телефон - дал денег. Всегда все проходило четко! Цена была действительно очень дешевая а телефоны идеальные и чистенькие. Однажды прошлись по схеме утром деньги - вечером телефон, так же успешно все приехало из штатов и отец покупкой был доволен. Настало время делать себе новогодний подарок и был заказан желанный флагман стоимостью в 600$ всегда зеленых еще в ноябре 2015 г.

  То ли у Юры полоса черная пошла, то ли кушал пацан больше, чем зарабатывал, но телефон мой будущий ко мне не попал.

Юра не скрывался, завтраками правда кормил, но ситуацию обьяснил, даже часть денег вернул. Я вошел в положение, как никак поддержать то надо начинающих бизнесменов :) Было сказано: Как только заработает - сразу вернет! Пацан сказал - пацан сделал! А если не сделал - еще раз сказал!

Между делом спустя энное кол-во время были еще у меня с ним сделки по типу дал денег - взял телефон.

   И вот на днях, как на днях, 16 мая, радостные вести пришли мне в личку, барыга телефонный решил денег мне возвернуть :)

 

Да вот с 16 мая все никак не донесет....

 

Берем поп-корна и наслаждаемся шоу!

 

Долг на данный момент 550$ и плюс компенсация за утраченные нервы и сохранение репутации постояльца!

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

***ть....

чим вам не вгодив телефони вартістю 600 доларів ТУТ???  Тут за 16 000 грн можна взяти апарат - ну ніразу не гірший, ніж яблукофон! З місцевою гарантією!

Народ, я чесно! 

Я не розумію.

Я розумію ваші доходи, які дозволяють телефони купувати у половину вартості Таврії на ходу. Але я не розумію як можна наперед дати 500 баксів чоловіку, який потім не несе ніяких гарантій і відповідальності.

А  да. ще потім відвязати від акаунта треба да? Ще 200 у.о? чи 100? чи скільки?

 

І тепер "верни гроші"!

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, halcogen сказано:

 600 доларів як для пересічного 600 грн. Тіпа і граші, але єслі что то не смертельно )))

це якщо брати чи якщо віддавати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб розібратись в калькуляції.

Дав 600, зараз Юркін винен 550, тобто повернув за цей час лише 50?

І при заборгованісті 550 баксів ТС купував інші айфони в Юркіна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, yu2007 сказал:

Щоб розібратись в калькуляції.

Дав 600, зараз Юркін винен 550, тобто повернув за цей час лише 50?

І при заборгованісті 550 баксів ТС купував інші айфони в Юркіна?

саме так - віддав за цей час 50 доларів

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, paksivatova said:

саме так - віддав за цей час 50 доларів

Дякую за відповідь :) 

Я ще в минулій темі АппМарка хотів запостити ваше здається минулорічне повідомлення, де ви рекомендуєте Юркіна як продавця, але Женя чомусь вирішив поспіхом закрити ту тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клас! дякую "paksivatova", якраз футболів по тєліку немає, фільми усі передивився,і тут свіжа передача,мням....не перемикаймося! тут важна кожна деталь.))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, Zheny@ сказал:

***ть....

чим вам не вгодив телефони вартістю 600 доларів ТУТ???  Тут за 16 000 грн можна взяти апарат - ну ніразу не гірший, ніж яблукофон! З місцевою гарантією!

Народ, я чесно! 

Я не розумію.

Я розумію ваші доходи, які дозволяють телефони купувати у половину вартості Таврії на ходу. Але я не розумію як можна наперед дати 500 баксів чоловіку, який потім не несе ніяких гарантій і відповідальності.

А  да. ще потім відвязати від акаунта треба да? Ще 200 у.о? чи 100? чи скільки?

 

І тепер "верни гроші"!

 

 

 

я работаю с людьми и привык им доверять. Потому как и зачем, оставим в стороне этот вопрос.

а кто вам сказал что это яблоко и надо отвязывать? возможно это симпотичный самсунг эдж :) с закругленными краями экрана.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, halcogen сказал:

Ви не повірете, але й в Луцьку є громадяни, для яких ті 600 доларів як для пересічного 600 грн. Тіпа і граші, але єслі что то не смертельно )))

 

Шановный! Что бы мне заработать 600 баксов, надо пахать и пахать. С школьных лет - моего первого телефона, у меня их было всего 4 штуки и все их я покупал топовые флагманы за 500-600 у.е. и ходил с ними по 4-6 лет. Потому я считаю, что для вещи которая всегда с тобой и помогает зарабатывать - нормальная цена.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, yu2007 сказал:

Дякую за відповідь :) 

Я ще в минулій темі АппМарка хотів запостити ваше здається минулорічне повідомлення, де ви рекомендуєте Юркіна як продавця, але Женя чомусь вирішив поспіхом закрити ту тему.

 

а в чем собственно проблема? первая сделка у меня была где то березень 2015 року. Новенький телефон, чистый, исправный и за доступной ценой - такое найти не легко, по друзьям знаю.

вторая сделка была человеку на подарок брали - тоже все успешно и качественно! Третья покупка была с полной предоплатой - так же родне, тоже все ок было. Отчего же не рекомендовать продавца!?

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, yura-patriot сказал:

Клас! дякую "paksivatova", якраз футболів по тєліку немає, фільми усі передивився,і тут свіжа передача,мням....не перемикаймося! тут важна кожна деталь.))

 

но что ж за суд, если самой смакоты нет! нет второго аппонента :( ждем с нетерпением его! :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше возилось - привозилось , дійсно продавав , і по передоплаті (повній) раніше багато хто купував у мене , і з Олексієм теж було все чітко(правда був 1 виняток з 5s(2шт)

На останній раз як замовлявся телефон . Був велечезний *вльот* на товар а в наслідки - великий борг.

Написав Олексію що є бажання розрахуватись - наразі є проблема , тому і не можу повернути.

Конкретно сказати не можу - скажу що до кінця тижня(неділі) включно.

 

Тема на борді - це не *мотивація* для мене повернути швидше , як думають топікастери. Я поверну при можливості це зробити .

 

А обсирати я гадаю всеодно будуть тут надалі . Скажу одне - Да дійсно винен гроші, поверну як буде можливість , кінцеві строки я оголосив.

п.с

з 5 останніх клієнтів що користувались на борді моїми послугами ( а саме по розлочці ) наразі винен ще 2ум людям (якщо захочуть то напишуть тут)

Ситуація в слідущому - після історії з АппМарком , маю заблокований рахунок в приват банку, ( а саме картку на яку повинно прийти повернення)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, paksivatova said:

 

а в чем собственно проблема?

 

Отчего же не рекомендовать продавца!?

 

Проблеми нема, після пояснення все зрозуміло.

 

А в чому причина недопоставки четвертого апарата?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба мати сталеві яйця, щоб організовувати бізнес на чужі гроші, не маючи можливості в разі форсмажору покрити недостачу особистими грошима

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

треба мати сталеві яйця, щоб організовувати бізнес на чужі гроші, не маючи можливості в разі форсмажору покрити недостачу особистими грошима

На жаль так зараз працює дуже багато бізнесу. Скрутні часи настали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, stoleyourjet сказал:

На жаль так зараз працює дуже багато бізнесу. Скрутні часи настали.

це не бізнес, це екстравагантний спосіб заробити на прожиття з елементами суіциду. Те що є бізнес, чи великий чи маленький - склади завалені товаром, бо скрутні часи настали й ніхто нічого не купує

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, MANJAK11 said:

треба мати сталеві яйця, щоб організовувати бізнес на чужі гроші, не маючи можливості в разі форсмажору покрити недостачу особистими грошима

І людина з двома нирками буде мені розповідати, що в неї нема грошей на повернення боргу? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, MANJAK11 сказал:

треба мати сталеві яйця, щоб організовувати бізнес на чужі гроші, не маючи можливості в разі форсмажору покрити недостачу особистими грошима

Потому я и пошёл на встречу этому юному бизнесмену. На эти деньги можно съездить в отпуск или купить ребёнку подгузников и одежды. А можно товара купить на склад. Мои поставщики тоже порой идут на встречу и ждут погашения каких либо поставок. Так что сейчас все работает на доверии и репутации. 

Я смирился с этим долгом и уже отработал его. Посему это будет приятным бонусом к семейному бюджету. 

Так что приглашаю к просмотру бордопередачи под названием " Юркин удерживает репутацию изо всех сил"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, yu2007 сказал:

І людина з двома нирками буде мені розповідати, що в неї нема грошей на повернення боргу? )))

В наше время это не сложно.  Есть и более действенные способы! Но Юра парень порядочный и потому пока ждём :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

треба мати сталеві яйця, щоб організовувати бізнес на чужі гроші, не маючи можливості в разі форсмажору покрити недостачу особистими грошима

 

весь бізнес працює і розширяється на чужі гроші (банківські кредити), рідко хто може розпочати бізнес на свої особисті.

і для повернення позиченого в разі форс-мажору є страхування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра Юра... Я думав моя ситуація з плачевним вібромоторчиком - це вийняток. А як оказується був нормальним чоловіком, і прогнив... Закругляйся з цим недобізнесом. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при чому тут ситуація з вібромоторчиком?

Ти не захотів чекати , я тобі помоєму відразу гроші перевів назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вібромоторчик десь за 30у.е не приїхав в пятницю (чи не в пятницю) ти мені казав що так справи не робляться і сказав перевести гроші назад.

Я шось тоді не так зробив? чи гроші досі не повернув за нього? Для чого це писати, Діма?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, yurkkkin said:

Раніше возилось - привозилось , дійсно продавав , і по передоплаті (повній) раніше багато хто купував у мене , і з Олексієм теж було все чітко(правда був 1 виняток з 5s(2шт)

На останній раз як замовлявся телефон . Був велечезний *вльот* на товар а в наслідки - великий борг.

Написав Олексію що є бажання розрахуватись - наразі є проблема , тому і не можу повернути.

Конкретно сказати не можу - скажу що до кінця тижня(неділі) включно.

 

Тема на борді - це не *мотивація* для мене повернути швидше , як думають топікастери. Я поверну при можливості це зробити .

 

А обсирати я гадаю всеодно будуть тут надалі . Скажу одне - Да дійсно винен гроші, поверну як буде можливість , кінцеві строки я оголосив.

п.с

з 5 останніх клієнтів що користувались на борді моїми послугами ( а саме по розлочці ) наразі винен ще 2ум людям (якщо захочуть то напишуть тут)

Ситуація в слідущому - після історії з АппМарком , маю заблокований рахунок в приват банку, ( а саме картку на яку повинно прийти повернення)

Щось не до кінця зрозуміло (мо туплю). Олексій пише, що дав гроші за телефон ще в листопаді 15го.

Юра пише, що був вльот на останній раз, як замовляв телефон (тобто ще в 15 році чи як?). І вльот на товар. Розлочка ж не товар? Чи на розлочці теж був вльот?

 

І хто рахунок заблокував? АппМарк казав, що "пожартував" на рахунок поліції. Збрехав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...