Перейти до змісту

правда про Amway


ksena555

Рекомендовані повідомлення

Які припарки? Те, що БАДи не сертифіковані препарати в аптеці - це не значить, що вони не лікують. Можливо повторюсь, але кажу ще раз, що аптека і традиційна медицина - це також гроші і бізнес, і якщо немає знайомих лікарів, то ой як налікуватись можна, і по грошам, і по результатам. Це перше.

А друге - щодо заторможеної чи як назвати дії антибіотиків. Якби було справді так, то другого курсу з інакшими антибіотиками мені ніхто б не призначав. Просто я вирішив, що не буду травитися. Ви почитайте перелік протипоказань, а інфекції тепер такі, що їм аптечні антибіотики точно як мертвому припарка, вони вже до них звикли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь
Які припарки? Те, що БАДи не сертифіковані препарати в аптеці - це не значить, що вони не лікують.

Ті БАДи це антибіотики ? Якщо ні, то лікувати ними хламідії, все-рівно, що сибірську язву перцевим пластирем.

А друге - щодо заторможеної чи як назвати дії антибіотиків. Якби було справді так, то другого курсу з інакшими антибіотиками мені ніхто б не призначав.

Далекий ти від теми, далі щось доводити тобі нема сенсу. Живи з хламідіями, від них ще ніхто не вмер. :D

І не полінуйся погугли хоча б на цю тему - взнаєш для себе багато нового.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які припарки? Те, що БАДи не сертифіковані препарати в аптеці - це не значить, що вони не лікують.

Ті БАДи це антибіотики ? Якщо ні, то лікувати ними хламідії, все-рівно, що сибірську язву перцевим пластирем.

А друге - щодо заторможеної чи як назвати дії антибіотиків. Якби було справді так, то другого курсу з інакшими антибіотиками мені ніхто б не призначав.

Далекий ти від теми, далі щось доводити тобі нема сенсу. Живи з хламідіями, від них ще ніхто не вмер. :ura:

І не полінуйся погугли хоча б на цю тему - взнаєш для себе багато нового.

Послухай, ти знаєш, що є таке поняття як натуральні антибіотики? Такі наприклад, як колоїдне срібло і кора мурашиного дерева??

Про свою хворобу я знаю усе: і гуглив, і статті наукові читав. Якщо хочеш мати дитину, а в тебе ця гидота - то маєш велику проблему. Я цієї проблеми позбувся. І не завдяки аптеці, а завдяки натуральним препаратам! Перевірено на собі, тому не писав би. Вам хочеться лікуватись аптечними антибіотиками - дуже прошу, хто ж забороняє. хворійте далі на здоров'я...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ є дві різні речі: біологічні добавки і ліки.

По назві неважко що для чого призначене.

Існує багато теорій лікування, але чомусь в основному всі лікуються класичною медициною і народною.

А на рахунок аптек: якщо ти купиш товар(наразі ліки чи харчові добавки), а він виявляється неякісним, ти можеш щось оскаржити, а якщо через посередників пірамід - ні. Навіть в судовому порядку, він просто скаже що бачить тебе в перший раз і на цьому скоріш за все справу закриють. І ще аптеки постійно перевіряє санепідемстанція на дотримання норм і ще спеціальна служба (не памятаю як називається) на відповідність ліків нормам.

І не дай боже щось буде не так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

кількість тих хто ведеться на ту фігню буде збільшуватись з спадом рівня життя, дістали гади

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Amway прикольная шняга, качественная химия, не чета тем что в ширпотребном обороте у нас в магазинах и по ящику, но не стоит тех денег которые за не просят, мое имхо. при экономии средства в 5 раз по сравнению с "гражданскими аналогами" стоит оно раз в 7-10 дороже. выгоды абсолютно никакой.

Это как пылесосы эти супермодные английские за многотыщ баксов. вроде и матерый и кофе варит, а с другой стороны - а нафига оно такое надо, когда цена/качество проигрывает обычному просто качественному изделию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і чим той ГЛИСТер за 78 гривень, кращий за Colgate Total за 12 гривень? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і чим той ГЛИСТер за 78 гривень, кращий за Colgate Total за 12 гривень? ;)

Он лучше тем, что его можно впарить лоху и навариццо на этом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що дехто розумніший за інших і може роздавати поради, коли про це не просять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ще пояснити людям, які вірять в Амвей, Ньювейс та Таньши і їм подібні, що вони всього лиш кількісний показник для заробітку тих, хто стоїть на вершині піраміди.

і чим більше тих, хто ведеться - тим більше зароблять на вершині.

Це піраміда. З низу все іде нагору ВСЕ - а крихти, що падають з гори - здаються заробітками тим, хто свято вірить в піраміду.. а викарабкатися з низу на вершину, чи принаймні приблизитися до неї - НЕМОЖЛИВО..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задолбали меня уже эти агитаторы Эмвеевские

Два раза на 2-м курсе знакомые затянули на их тупую лекцию под предлогом собеседования

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Привіт! Я зробив висновок з вище перечитаного, і з власного досвіді, що продукція не всім підходить. Інколи вона не виправдовує наших сподівань, а інколи виправдовує. На рахунок ціни- ціни тут справді завищені.Можна було б і подешевше. Я і сам нею користуюся. А на рахунок бізнсу це вже зовсім інша тема. Я б сказав-це самий лицемірний лохотрон. Позаймайтесь самі і перекоайтель, є такі моменти про які вам не скажуть, напевно ніколи, навіть коли ви будете зареєстровані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Я раніше теж сміялась з сестри,але коли вона мені дала попробувати засіб для духовок,для посуди,відбілювач,і я побачила їхню дію не на словах.Я ще не зустрічала відбілювача який можна добавляти до ЧОРНИХ речей,і я його нізащо не поміняю на ас чи ваніш.Я відразу ж підписалась і беру продукцію для себе і для близьких.
А такий відбілювач дійсно рідкість,бо все перепробувала ,а цей дійсно виводить плями і НЕ ШКОДИТЬ тканинам.

ВІДБІЛЮВАЧ для ЧОРНИХ речей... :ahuet: Оце дійсно "ноу-хау"! :blink: І справді відбілює?! А ОЧОРНЮВАЧ є ? - на випадок, якщо власник "відбіленої" чорної речі передумає і захоче повернути їй первинний колір.

^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вот подумал: а эти дистрибьюторы Амвея налоги с прибыли платят? :)

Бліііін. Шура +1. В точку.

Як я зразу не додумався... Тепер мені зрозуміло чому вони розповсюджують продукцію методом кум-кумові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вот подумал: а эти дистрибьюторы Амвея налоги с прибыли платят? :)

якщо вписують її в декларацію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тож про це думав. Вони себе приватними підприємцями називають. Сумніваюсь що хоч хтось один в органах ДПІ зареєстрований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не сумніватися, потрібно знати. Є різні статуси: Незалежний підприємець Amway і Привілейований учасник. Привілейований учасник користається знижкою, продавати продукцію не має права. Незалежні підприємці мають право продавати, зобов'язані виписувати чек, платять податки згідно вибраної системи оподаткування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покажіть мені хоча б одного Незалежного підприємця...

Весь їх бізнес тримається на т.н. "Привілейованих учасниках" які і розповсюджують продукціяю аля беру собі.

І цікаво чому ж виробника не дивує, що один такий "Привілейований учасник" 2 рази на місяць набирає продукції?... А тому, що так вигідно... Не платити податки...

З.І. Я не є противником продукції Амвей, сам ДЕЯКИМИ виробами користуюся. Але мені не подобаїться їхня система збуту. Поперше тим, що вона не прозора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про уподобання не сперечаються. Що ж до того на кому бізнес тримається - питання спірне, бо привілейовані учасники не можуть досягти вищих рівнів визнання, а відповідно і заробляти справжні гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вот подумал: а эти дистрибьюторы Амвея налоги с прибыли платят? :)

яка там прибыль, аби самим з минуса вигрібти :)

весь прибуток зверху піраміди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

http://www.iriney.ru/sects/commerc/news010.htm

Уривок:"Меня зовут Эрик Шайбелер. Если вы читаете то, что я пишу, значит - у нас с вами много общего. Я был вовлечен в бизнес Amway США и потратил почти 10 лет на создание глобальной сети Amway, дойдя до высшего уровня «изумруды основателя»........А далі пан бакланить фірму емвей"

Як людині хватає наглості нести таку бредятину?!Якщо вірти всьому що він пише,то якого ж милого він сам стільки часу загнивав і банкротував в цій компанії.Побачив ,що зле,то втікай.Ніііііі він коли став одним з лідерів,лише тоді зрозумів що це лохотрон і почав піклуватися про людей.А до цього часу він не отримував ніякого прибутку,не задавав запитань свому спонсору чому його розводять і водночас відправляють на курорти за гроші компанії?

Справа кожного вірити цьому чи ні.Кожен має свою голову на плечах.Про який страшний "убыток" він говорить.Регістрація коштує 1стартовий набір 58 гривень, 2-330гривень.На протязі 6 місяців ,якщо у Вас ніц в цьому бізнесі не виходить Ви повертаєте цей другий набір матеріалів і Вам ПОВНІСТЮ,до копійки повертають ці 330 грн. І того Вам дають можливість спробувати себе в бізнесі з можливою втратою в аж 58 гривень.Не знаю як Ви,а особисто я не знаю де ще можна так "збанкротувати"!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Як же вміють ці "менеджери" полоскати мозок...

Шо за півтора року не одного повідомлення

Да-да. Проїхати по вухах вони вміють.

Так гарно у них все лягає на бумагу. Шо через пару років ти майже мільонер.

Розкажіть хто вже е незазежним підприемцем від мвей.

І як справи???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...