Перейти до змісту

правда про Amway


ksena555

Рекомендовані повідомлення

Свого часу був свідком цікавої картини:

2000надцятого року пощастило (дійсно пощастило, шкода що не було з собою відеокамери) бути присутнім на курсах однієї з подібних компаній - запросила одна "знайома" (пізно було повертатись - типу після провести домів). На промивку прийшло близько 100 дівчат/жіночок/бабусь і декілька дядьків. Їздити по вухам мала спеціяльно запрошена мега-супер-топ тітонька з Рівного, котра ледве викроїла час щоб освятити присутніх своїм пришестям і донести до їхніх вух як в найкоротші строки стати такою ж мега-супер-топ.

Для мене лекція ніякого інтересу не представляла, то ж я - навушники у вуха, увімкнув на телефоні плеєр ну і тихесенько на задніх рядах собі кимарив (себто благодатні флюїди як не силились, але так і не змогли пробитись крізь гранітну стіну важкого металу). Ото ж приблизно за годину ковиряння в носі, розглядування нігтів, відчищання з мешт налиплого бруду - підвожу погляд і спостерігаю наступну картину: 100 з лишком дорослих людей роблять приблизно ось так :0040: :0040: :0040:, при чому в унісон, ритмічно, з таким блаженним виразом на обличчях.... тітонька в масси - :0040: - вся зала гуртом - :0040: :0040: :0040: .... а в мене у вухах тим часом якраз друга частина One - Metallica почалась - пряма асоціація з :0123: :0123: :0123: - я ледве зі стільця не впав зі сміху. Ледве стримуючись попросився назовні - там вже й відсміявся вволю...

Так от сміх сміхом, та все ж моторошно якось - дійсно не зформована дитина (в мене ще у школі знайомий емвеєм промишляв) може попасти під вплив подібної секти а потім з піною на губах доказувати навіяне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

В свій час теж по троху промишляв їхньою продукцією, бізнес на їх основі будувати не збирався, а от в місяць якихось 300-400 грн. лишніми не були.Товар брав сугубо тільки по заказам, хтось замовив декілька засобів і після того вже я брав, наперед ніколи не запасався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де можна побачити їх каталог з цінами? Цікавлять деякі миючі засоби та засоби гігієни. БАДи, посуд та інша всячина не цікавить. Хочу взяти прайс в руки і тицьнути - треба конкретно оце і оце, а не слухати лишньої дурні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де можна побачити їх каталог з цінами? Цікавлять деякі миючі засоби та засоби гігієни. БАДи, посуд та інша всячина не цікавить. Хочу взяти прайс в руки і тицьнути - треба конкретно оце і оце, а не слухати лишньої дурні.

Ну каталог і прайс точно є в консультантів, на рахунок сайту не знаю чи є, а дурню не всі ж говорять, знаю багатьох таких, що підписалися щоб собі брати дешевше, а не переплачувати комусь, а не робити бізнес на цьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажіть хто вже е незалежним підприемцем від мвей.

Це ніби як взаимоисключающие параграфы поняття :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Я підприємець від емвей з березня місяця цього року. Одногрупник в мене рекетир, мене туда загітував. Продукція дуже хороша, і декоратина косметика і креми і миючі засоби. Можна користуватися. Ціни орієнтовно на євро. Чесно, хочу тільки користуатися продукцією, а від підприємця відмовитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рекетир що торгує амвеєм? круто :)

:rolleyes: так, образно сказано. Скоріше бізнесмен.

Зараз кину адресу на каталог продукції http://www.amway.ua/.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно, хочу тільки користуатися продукцією, а від підприємця відмовитися.

вже пізно, немає назад вороття :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно, хочу тільки користуатися продукцією, а від підприємця відмовитися.

вже пізно, немає назад вороття :smile3:

Нехай, я просто не буду виконувати своїх обов`язків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де можна побачити їх каталог з цінами? Цікавлять деякі миючі засоби та засоби гігієни. БАДи, посуд та інша всячина не цікавить. Хочу взяти прайс в руки і тицьнути - треба конкретно оце і оце, а не слухати лишньої дурні.

Каталог з цінами за ссилкою amway.ua

Якщо щось потрібно, замовлю по вхідній ціні - як для себе :)

Щоб побачити ціни, заходьте по ссилці, натискайте справа зверху кнопку "Відвідайте сайт для гостей Незалежних підприємців Amway", вводьте своє ім'я та мій логін william_82

Дивіться роздрібні ціни та скидайте мені в приват артикули. Товар буде доставлено вам додому. Протягом пів року можна зробити повернення, якщо щось не підійде. Вхідна ціна = роздрібна ціна / 1.3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, ви такі наївні шо просто ппц.

Є певні очевидні речі. Конкуренція одна з них.

Подібні статті пишуться напевно з якоюсь метою.

Не так давно дивився передачу про Рок музику, де якоби масон вищого рівня казав шо музику заколдовують.

НУ скажіть мені чого він раптом заговорив?

Я зараз також можу накрапати статтю про оріфлейм і підписатися іменем топ менеджера цієї компанії.І всі повірять бо я так написав?

Ви ШО тут ЛОХІ ВСІ?

включіть мозги і самі вирішуйте шо юзати, а шо ні!

Чувак десять років працював і нічо не знав а тут бац взнав.

В вас шо логіки не вистачає допетрати шо це і так очевидно шо в піраміді хто вище той більше заробляє.

Інша справа шо в них все це маніакально, але товари то не просто шампуні чи ше шось. Це товари які не містять антибіотиків, eco-friendly

Для того шоб тут шось базарити треба як мінімум поюзати їх засоби.

Я не є представником цієї фірми. Я мав нагоду поюзати їх засоби для чистки зубів і миття волосся.

Можу сказати шо вони економічні і вполнє відповідають своїй ціні.І для того, щоб їх купувати зовсім не обовязково ставати дестриб"ютором.

Оці всі дебати пустий дзвін для тих кому нема чим зайнятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав нагоду поюзати їх засоби для чистки зубів і миття волосся.

Я так понимаю, это всё продавалось в одном флаконе? :jeer:

Кроме того, после помывки волос и чистки зубов использованной жидкостью можно поливать цветы (вырастают как пальмы), чистить ковры, добавлять в топливный бак (машина становится сверхзвуковым истребителем) ну и далее по тексту...

И главное:

Можу сказати шо вони економічні і вполнє відповідають своїй ціні.І для того, щоб їх купувати зовсім не обовязково ставати дестриб"ютором.

:g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого так грубо. Людина просто невдало пожартувала. В нього ж в підписі пише, що він поспішає над всім посміятись. От спішив, спішив - і людей насмішив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От спішив, спішив - і людей насмішив.

Вообще то тема называется вся правда про Amway А Правда, как известно, хорошая газета :dont: у каждого своя.

Впервые про деятельность Amway я услышал где то более 20 лет назад, с тех пор моё мнение о подобных структурных корпорациях не изменилось ни на капельку.

Да и перевод аббревиатуры как то мне чужд (American Way of Life — «американский образ жизни»)

так что просто имхо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен має право висловлювати свою думку про корпорацію та її методи роботи, але говорити про товари можуть тільки ті люди, які ними користувались і хоть щось про них знають. Свого часу я перепитав знайомих, сусідів, колег по роботі чи вони користувались amway. Виявляється всі чимось користувались і цілком задоволені якістю товарів. Мало хто зміг пояснити чому така висока ціна і як екологічно-чистий порошок без хімії відпирає складні плями, тому що ніхто не розбирався в технічних деталях, але я почув тільки схвальні відгуки :)

Тому, getto, пропоную Вам провести таке опитування серед своїх знайомих і опублікувати тут результати. Тільки без іронії і без порівняння з винищувачами :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шото тема з фінансово-морально-етично-мозгопромиватєльного впливу комерційних сект на "неокрепшие умы" на прикладі конкретної компанії переростає в "товар комерційної секти в якій я працюю самий кращий". Може пора повернути потяг на рейки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І для того, щоб їх купувати зовсім не обовязково ставати дестриб"ютором.

Можна, виключно заради зручності, придбати їх наприклад у тебе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

МЛМ - це прямі продажі, тому дя тих, хто в танку пояснюю чому нема в магазинах такої продукції чи аптеках (яку розповсюджують по системі МЛМ).

Тому що це самі ефективні продажі, і дешеві відносно, а то заключай договори з магазинами, плати "відкати" постачальникам магазинів,і так далі, тому це самий ефективний і менш затратний спосіб для компанії працювати на ринку.

І не всі МЛМ компанії тюхають конктрений і откровенний фуфляк.

Всі ми користуємся МЛМ тільки про це не замислюємся, наприклад купив товариш класну шмотку дешево і фірмову, ми запитуємо у нього де купив, він каже купив там-то, ми туди рулим і купляєм :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Простий приклад:

Оріфлейм, Ейвон, Мерікей, Тянь-ши пофіг..

Банальна помада за ХХ грн має копійчану собівартість, а в ціну кінцевого споживача забиті % дистрибютора, % його дірєхтора, % дірєхтора дірєхтора, янтарного, брильянтового, трижди мультиплатино-осмієво мегагранд директора.

Увага питання, якість там дійсно відповідна ціні?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружина нікому нічого не парить і не збирається, але в побуті сама користується лише amway.

Особисто їй подобається.

А ось вирішувати купувати чи ні, користуватись чи ні, це вже право кожного окремо!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна - якість- цієї продукції - не відповідає!Щодо миючих засобів, то вони не погані,але ціни дуже завишені, і не настільки економні, як нам це намагаються розказати.На рахунок їхньої декоративної косметики і засобами по догляду за обличчям, то вони не кращі(і не гірші!) за NIVEA,Garnier і т. п. в цій ціновій категорії.Висновок:" Зачем платить больше?"!

Тепер про ЗАРОБІТОК: У всіх, ,без виключення, сіткових бізнесах затобляють ті,хто прийшов в цей бізнес з самого початку, а інші-решта-допомагають їм у цьому!Ось для прикладу Amway: прислали 2 диска і 3 каталога- здерли за це 330 грн.,чим не заробіток?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...