Перейти до змісту

Расплата за неуплату


nikblack

Рекомендовані повідомлення

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Я вів до того, якщо хтось ще не зрозумів, що реальну вартість квартири занизили десь на 8 000 - 10 000 у.о.

Хтось її купить, за 3-5К зробить ремонт і продасть ще за 25-27К.

ще 5К матиме!

до чого тут сарказм, 33-й чи центр (де, до речі, пр-т Волі забудований якраз в основному хрущовками, як і вокзал)?

 

в даному конкретному випадку, хтось купив 56 кв.м за майже 18кілобаксів (плюс витрати на аукціон, плюс зусилля й геморой по виселенню колишніх власників).

реальна ціна продажу такої квадратури на сьогодні в Луцьку - до 500дол за квадрат (мінус "знижка" за неходовий перший поверх, мінус знижка за геморойну історію квартири, невідомо, чи не обрізані там електрика й газ) - тобто ти вірно визначив, що з ремонтом продадуть її вже за ціну, ближче до 25 кілобаксів (хоча якщо в тому ж районі продається квартира такої ж площі за 27 на 3-му поверсі, не кутова, тепла - то не факт...). Що аж ніяк не вдвічі вище її поточної ринкової ціни.

тепер порахуємо чужі гроші.

купили геморойну квартиру за 18, вклали ще 5 в ремонт, переоформлення, виселення і т.д. - всього витратили 23 тис.дол.

припустимо, через півроку-рік (ремонт, виселення через суди і т.д.) - вдалося комусь її втюхати за 25 тис.дол.

Затрат - 23, навару -2. З одного боку - заробили півсотні тисяч гривень - зовсім не маленька така саму. З іншого боку - це менше 10%. Такий же цимєс можна мати взагалі без геморою на гривневих депозитах в наших Прівєт-банках.

 

Я на попередніх сторінках написав - ціна нижча ринкової на 10-20%.

В твоїх розрахунках (надто оптимістичних) - 5К від 27К - це в тих же межах

тому наші дуби поруч аж ніяк не росли ;)

 

боржників в два рази не нагріли - на відміну від ситуацій, коли кидали з продажем майна по банківських кредитах: http://z-city.com.ua/%D0%97%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B6%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B5-%D0%B6%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%8E%D1%82-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D0%B5%D1%81%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%BA-%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D0%BE-%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%BC-02.04.2013

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, rrid сказано:

боржників в два рази не нагріли

Нагріли. Не давши змоги продати по ринковій ціні.

всі мої "розрахунки" прикинуті на вскидку.  Ясно, що "страта" показова. І ясно що все одно хтось у виграші.

ЩОдо "не ходового " першого поверху.  Також сумнівно і суперечливо. 1-й поверх над дорогою, аптека чи ще якась "шара" забере аж бігом.

Не цікавився де квартира. мені байдуже. Купувати я її не буду. Але повторюся - хтось одно значно на тому нагріється.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Таки трохи налякали божників: "Нещодавно у Луцьку продали квартиру, власник якої заборгував кругленьку суму за комунальні послуги. Це дало свої результати, - переконаний перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев. «Я розумію, що є різні ситуації. Проте, після того, як продали квартиру боржника, в наступному місяці рівень погашення заборгованості за комунальні платежі зріс на 220%. Це означає, що в людей є гроші. Вони просто не платять», - переконаний чиновник." http://www.volynpost.com/news/70082-prodazh-kvartyry-zlisnogo-borzhnyka-za-komunalku-dav-rezultat-yakovlev

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...