Перейти до змісту

Для читання е-книг


Рекомендовані повідомлення

Потрібно щось тільки для читання е-книг.

Тому КПК в класичному вигляді не дуже влаштовує і задорого

головна вимога: - великий екран і якісне зображення. Інтернет - опціонально але не дуже обов'язково. Бажано недорого, можна б/у.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На всякий випадок нагадаю, що торги і оголошення куплю/продам тут заборонені

Plum

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хочеш спеціалізований девайс для книг то дивись тут

А огляд книжки тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось таке величезне стояло в фокстроті на Рівненській (поличка там де гаджети)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати "LBook eReader V3" более новая и более удачная модель чем "LBook eReader V8"

Конечно Sony Book Reader (http://www.the-ebook.org/forum/viewtopic.php?t=7552) вообще супер но цена.... около 460у.е.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sony Book Reader доречі не читає кирилицю, такщо після покупки треба буде його перепрошивати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

незнаю чи влаштує діслей діагоналлю, я вважаю непогана річ смарт Нокіа на 7,8 сімбіані, б\у приблизно 100-120 баксів. Інет присутній. Сам юзаю Ноку 6630, перечитав через QReader силу силенну книг, дуже зручна програма, підтримує різні кодування, має альбомну орієнтацію, прибажанні можна втулити ттф шрифти (зглажені),каро мій варіант такий:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю чи влаштує діслей діагоналлю, я вважаю непогана річ смарт Нокіа на 7,8 сімбіані

Це тіпа все одно що пробувати читати газету через замочну скважину?

Топікстартер ясно сказав: головна вимога - великий екран. А що ти пропонуєш? В сучасних смартах Nokia (не комунікаторах) найбільший екран - 2,6 дюйма, а в тих, про які ти говориш - діагональ максимум 2,2-2,4 дюйма, до того ж екран роздільною здатністю всього 176х208 точок. Це хіба що anekdot.ru почитати зранку на горщику, а не книжку...

Колись прочитав одну книжку на Нокіа Е90 (екран 800х342), і то зрозумів, що то "не то".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю на рахунок читати газету через замочну скважину, я сам не одну прочитав книжечку так, на зір, слава Богу не жаліюсь,VOD = 1; VOS = 1.Кому як зручно, для декого і кпк замалий і шрифт 20й не читабельний....

Звичайно якшо в маршрутках\поїзді, де трясе, постійно очі перевтомлюються бо не можуть сфокусуватись, то важко читати з будь чого, навіть з газети

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...