Перейти до змісту

Поділіться контактами де можна замовити дитячий майданчик для садочка


businka

Рекомендовані повідомлення

Поділіться контактами і відгуками де можна замовити дитячий майданчик для садочка, цікавить ціна, якість самого майданчика і роботи.  Дякую всім хто відгукнеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Років з 10 тому мій давній друг займався питанням сертифікації та ГОСТами для дитячих майданчиків, а також розпочав їх випуск у комплексі. Потім "продав" цей бізнес з усіма документами. Наскільки мені відомо - єдиний "легальний", зі всіма сертифікатами та ГОСТами. Зараз виробництво в Ліпінах. Контакти дам пізніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, difoto сказал:

Років з 10 тому мій давній друг займався питанням сертифікації та ГОСТами для дитячих майданчиків, а також розпочав їх випуск у комплексі. Потім "продав" цей бізнес з усіма документами. Наскільки мені відомо - єдиний "легальний", зі всіма сертифікатами та ГОСТами. Зараз виробництво в Ліпінах. Контакти дам пізніше.

Дякую,  чекатиму контакти. Скажіть а це обовязково має бути сертифікована продукція чи можна щоб це зробив якийсь гарний столяр?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, businka сказано:

а це обовязково має бути сертифікована продукція

 

за майданчик має бути хтось відповідальний...   без сертифіката не поставлять на облік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи знаю що в сусідньому садочку батьки замовляли у якогось жопорукого столяра, після встановлення ще два рази підганяли/переробляли, і через рік робили заміну декількох досок. Хотілося б не натрапити на такого. Це робитеметься коштом батьків, тому не думаю що все впреться в сертифікат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо не дай Бог ваша чи не ваша дитина покалічиться на тому несертифікованому майданчику, хто буде відповідати? 

Ви? Чи адміністрація садочка, що прийме ваш несертифікований майданчик в експлуатацію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну знаєте, це особисто для мене не показник, ми з сестрою ходили в садочок при СССР, там все було по нормам і шаблонам, але моя сестра впала на майданчику і розбила лице, накладали шви на підборідді, так що від цього ніхто не застрахований. І з рештою, якщо на чистоту, то в наших садочка половина майданчиків зроблена коштом батьків мабуть замовлялась у приватних столярів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, але не хочу переводити тему в флуд. Поглянувши на майданчик (де з кінця 80-тих  не змінювалось нічго окрім фарби) на якому грається моя дитина, чомусь в мене виникає більше страху за його життя.

Трохи уточню питання, це має бути не комплекс з гіками, а щось таке як на фото. Потрібні контакти і відгуки. Дякую.

original.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

Ну ніби восени минулого року тема була ще актуальна :) 

Дуже дякую! 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Також цікавить облаштування дитячого майданчика. Хто може порадити майстра?
Наперід дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...