Перейти до змісту

запрошуємо менеджера, продавця, консультанта


V@Dim

Рекомендовані повідомлення

В звязку з розширенням діяльності запрошуємо на роботу: Продавець-консультант-менеджер (віконні та дверні конструкції, та супутні товари та послуги) Посадові обов’язки: Консультація покупців товару по телефону та інтернету, Продаж товару та сервісних послуг, Прийом, облік ведення складу. Вимоги до кандидатів: вміння спілкуватись та переконувати, бажання працювати з людьми, бажання навчатись новому; досвічений користувач ПК та соцмереж, Порядність, акуратність, відповідальність, цілеспрямованість, обовязковість, стресостійкість.ініціативність, позитивний склад характеру, можливість іноді працювати понаднормово та по вихідних. Досвід роботи та освіти- не обов’язково, стажування, та випробувальний термін (оплачується)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, V@Dim сказано:

Продавець-консультант-менеджер  Вимоги до кандидатів: вміння спілкуватись та переконувати, бажання працювати з людьми, бажання навчатись новому; досвічений користувач ПК та соцмереж, Порядність, акуратність, відповідальність, цілеспрямованість, обовязковість, стресостійкість.ініціативність, позитивний склад характеру, можливість іноді працювати понаднормово та по вихідних.

Цікавить оплата праці за посаду 3в1 і характеристики супермена+бетмена. Тема типу: шукаємо продавця-дизайнера+завсклад(не озвучено, з зірочкою між рядками вкінці договору). Вибачаюсь за оффтоп, нічого особистого, просто цікавість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 я надіюсь це не до тих приставал, що постійно вибирають місце, то в центрі, то біля варшавки, то біля слона.. і т д.  і дуже наполегливо намагаються тебе зупинити і втюхати тобі вікна-двері.. бісять до жуті.. а ще зараз мода пішла - приходять до квартири і прямо в дверях  питають.. у Вас всі вікна замінено? і через деякий час приходять знову і знову... кулаки стискаются самовільно... ноу комент...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, veter сказано:

Цікавить оплата праці за посаду 3в1 і характеристики супермена+бетмена. Тема типу: шукаємо продавця-дизайнера+завсклад(не озвучено, з зірочкою між рядками вкінці договору). Вибачаюсь за оффтоп, нічого особистого, просто цікавість

де тут 3в1?

Це користування ПК і соцмережами тепер уже спецнавики?

Шукають менеджера, який зможе на пальцях пояснити чим один профіль від іншого відрізняєця і який склопакет кращий... при цьому правильно введе в програму (яка доречі надзвичайно проста - помилитись нереально) розміри і прийме замовлення.

ЗП скоріше усього це відсоток від замовлень, але це теж треба вказувати в першому повідомленні.

 

Цитувати

можливість іноді працювати понаднормово та по вихідних

також бажано вказати чи це додатково оплачуєця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, keepo сказано:

де тут 3в1?

1Продавець-2консультант-3менеджер для особливо обдарованих 1-2-3 тобто 3 в 1

 

Про спецнавики взагалі мова не йшла, читайте уважніше Шановний!

 

П.с.: і взагалі цікавила оплата праці, але то таке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в свому попередньому повідомленні описав приблизні обов"язки, якщо це по вашому 3 посади, то користь з вас як працівника прямує до 0...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то назва посади звучить некоректно. Не було б суперечок, якби просто шукали "Менеджера з продажу", згідно класифікатора професій щось приблизно таке - (1453) Менеджер (управитель) в роздрібній торгівлі побутовими та непродовольчими товарами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, keepo сказано:

Я в свому попередньому повідомленні описав приблизні обов"язки, якщо це по вашому 3 посади, то користь з вас як працівника прямує до 0...

Шановний, я вам в харч нагадив? Ви намагаєтесь мене зараз цим постом принизити? Ви впевнені в своїх словах? Ви мене в очі не бачили, і з одного посту вангуєте мої здібності! Екстрасенс? Думайте трохи перед тим, як ахінєю писати...

 

Читайте уважніше, що написано Шановний, а то зміст посту не вловлюєте, а потім ще й бред пишете.

 

П.с.: і до чого тут приблизні обов'язки, я в своїх повідомлення їх словом не згадував...

 

П.п.с.: і для особливо-особливо обдарованих нагадаю ще раз, що цікавила оплата праці, але то таке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думав що просте запрошення на роботу може перерости, в такий срач, не хочу тут розводити лишні безглузді балачки, тому кому цікаво і хто справді в пошуку нового робочого місця запрошую на співбесіду 097-8614522, 095-8238909, або на електронку: [email protected]  

дякую всім за такий інтерес до нашого повідомлення :)

 

P.S.  ми не та фірма що сама по квартирах ходить і пенсіонерів з магнітом "розводить"

P.P.S.  якщо справді знайдемо бетмена-суперпродавця, оплата буде відповідною "як в Готем-сіті" :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, V@Dim сказано:

P.P.S.  якщо справді знайдемо бетмена-суперпродавця, оплата буде відповідною "як в Готем-сіті" :)

Красаучєг :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...