Перейти до змісту

Set

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня шановне панство постало питання вибору і необхідності придбати собі для туристичних цілей GPS навігатор:

  • Карта не зручно і не практично, не хотів образити старовірів)) (суто ІМХО). Тим паче вони не завжди є, потрібно качати і друкувати. 
  • Смартфон\телефон не надовго вистачає якщо його ще як і навігатор використовувати. 

На жаль пошук нічого не дав, та сам інтернет надає інформацію 3-4 річної давності, а як кажуть техніка на місці не стоїть, тому багато чого змінилось. І так основні вимоги і бюджет:

  • Компактність і автономність до 20 годин роботи в режимі експлуатації.
  • Надійність та вологостійкість корпусу. 
  • Простота в експлуатації (заливання карт, без танців з бубном)\підтримка карт. 
  • І саме головне бюджет до 4000 гривень. 

З.І. : Розгляну всі варіанти, звичайно ж з аргументацією вибору, можливо в майбутньому тема стане ще комусь в нагоді. Дякую.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж колись не один місяць ламав собі голову вибором навігатора для таких цілей. Тому тут коротко відпишу:

За Вашими вимогами це буде або Magellan або Garmin. Але є пункт "(заливання карт, без танців з бубном)", тому Magellan відкидаємо, залишається Garmin.

Які конкретно моделі? Тут вже все залежить від того які функції потрібні, і де плануєте купувати прилад (із США, наприклад купити і привезти буде суттєво дешевше - (знаю по собі, купував там), але у випадку гарантійного випадку, може бути халепа).

Якщо купувати в Україні - варіант аж один - Garmin eTrex 20, та й то якщо раптом знайдете його дешевше 4кілогривень.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Demeter сказано:

Теж колись не один місяць ламав собі голову вибором навігатора для таких цілей. Тому тут коротко відпишу:

За Вашими вимогами це буде або Magellan або Garmin. Але є пункт "(заливання карт, без танців з бубном)", тому Magellan відкидаємо, залишається Garmin.

Які конкретно моделі? Тут вже все залежить від того які функції потрібні, і де плануєте купувати прилад (із США, наприклад купити і привезти буде суттєво дешевше - (знаю по собі, купував там), але у випадку гарантійного випадку, може бути халепа).

Якщо купувати в Україні - варіант аж один - Garmin eTrex 20, та й то якщо раптом знайдете його дешевше 4кілогривень.

 

Дякую. Чесно кажучи Ви ще раз підтвердив мій вибір, адже сама eTrex 20  я розглядав як варіант, яки підпадає під усі вимоги.Хоча ціна і завищена за рахунок бренда, але девайс виправдовує набором функціоналу. Наш hotlain пропонує доволі привабливі варіанти і до 4000к гривень. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за допис але за ті гроші можна купити нормальний телефон з GPS і залити ПО навігації з картами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Jack сказано:

Вибачте за допис але за ті гроші можна купити нормальний телефон з GPS і залити ПО навігації з картами.

Так і знав, що хтось це напише :)

Можна, але ТС писав:

20 годин тому, Set сказано:
  • Компактність і автономність до 20 годин роботи в режимі експлуатації.
  • Надійність та вологостійкість корпусу. 

Отож, який телефон пропрацює 18 годин в режимі навігації і не буде боятись ні злив ні тупого падіння в карпатське болото?

Та й порівнювати якість прийому туристичних GPS та навіть хороших сучасних смартів ніззя. Смарт без A-GPS (якого звичайно не знайти десь в непролазних хащах) дуплить в багато разів довше, ніж той самий Garmin з системою HotFix.

Варіант один - вологостійкий тел і немаленький PowerBank, тоді можливо й щось і вийде. Але чи влізе це діло в 4к?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю зараз Lenovo P780 батарея  4500мА з включеним GPS + інтернетом тримає добре вистачає на 12-15 годин разом з тим Powerbank 10500 допомагає у вирішенні питання підзарядки на 2 рази, а на на рахунок вологостійкості є варіанти   Smartfon MYPHONE Hammer Axe LTE чи дешевший варіант  Smartfon MYPHONE Hammer Axe 3G

faa3b5b79f250e1e835ca1224bb982f3.jpg

Сертифікований IP68 пилозахисний, стійкий до падінь, водостійкий, скло Corning Gorilla Glass 3
Ємність батареї [мАг] 3300

Ціна 819 Pln * 7.00 = 5733 грн (соррі в 4000 грн не вложився курс високий) та можна знайти і за 795,84 zł

Я не думаю що Ви підете у подорож без телефону, а купувати сам  GPS  не варто при покупці  Smartfon MYPHONE Hammer Axe LTE  отримаєте телефон +  GPS + фотоапарат. 

Для тих хто любить подорожі найкращий варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, 4iter сказано:

єдине програє Smartfon MYPHONE Hammer Axe LTE  по батареї 3300 за 50$ хоча на ebay or aliexpress можна купити за 159 $. Зате програє Smartfon MYPHONE Hammer Axe  по IP68.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Jack сказано:

Я не думаю що Ви підете у подорож без телефону, а купувати сам  GPS  не варто при покупці  Smartfon MYPHONE Hammer Axe LTE  отримаєте телефон +  GPS + фотоапарат. 

Для тих хто любить подорожі найкращий варіант.

Дійсно, для чого купувати нормальний брендовий навігатор:

- який придуманий для навігації і містить всі необхідні примочки для тої ж таки навігації

- яким можна користуватись в мороз -30 з вітром не знімаючи рукавиць

- який можна не боятись носити на шнурку на шиї і не переживати коли на нього "випадково" наступиш

- який підтримує АА батарейки що можна купити в самому забитому магазині самого забитого села

за 4к гривень, якщо можна купити:

- хз, що за польський бренд китайського телефону, не чув.

- з батарейкою на 1.5 дні (ці дохуаядерні телефони із 4.5 дюймовими телевізорами такі енергоефективні)

за 7к гривень

Л - логіка! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В походах тримати навігатор на шиї на шнурку?

Звичайно тримаю на на передпліччі.

А просто купити за 4 000 я б не купував заради 1 функції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Demeter сказано:

Дійсно, для чого купувати нормальний брендовий навігатор:

- який придуманий для навігації і містить всі необхідні примочки для тої ж таки навігації

- яким можна користуватись в мороз -30 з вітром не знімаючи рукавиць

- який можна не боятись носити на шнурку на шиї і не переживати коли на нього "випадково" наступиш

- який підтримує АА батарейки що можна купити в самому забитому магазині самого забитого села

за 4к гривень, якщо можна купити:

- хз, що за польський бренд китайського телефону, не чув.

- з батарейкою на 1.5 дні (ці дохуаядерні телефони із 4.5 дюймовими телевізорами такі енергоефективні)

за 7к гривень

Л - логіка! :D

Згідний... і ще троха від "себятіни",не раз замічено і не тільки на свому гнусмусі але й у друзів на смартфонах, дуже часто смарт втрачає дислокацію, якщо це не місто, і батарея тане на очах, губляться координати на раз два три, надіятись на компас який потрібно калібрувати час від часу, надоїло тому і постало питання саме в виборі надійного і простого в експлуатації ГПСа. 

З.І.: а взагалі я з тих хто фотографує на фотоапарат, телефонує з телефона, і слухає музику із старенького але вже 6тий рік вірного іРівера...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...