Перейти до змісту

Як власник служби таксі "Чумак" спілкується з водіями


Sp_RoNdo

Рекомендовані повідомлення

IMG_0034.JPG

 

Для загальної інформації: Підійшовши на стоянку в стані алкогольного спяніння директор служби таксі "Чумак" Урбанович Ольга Олексіївна у супроводі своїх колег здирає шашку з машини таксиста, обзиваючи його при цьому нецензурно, і заволодіває його майном себто відкрито здійснює крадіжку без конкретних розяснень і несе суцільну нісенітницю . Перед записом було викликано 102 але до приїзду поліцейських дана особа втілка з місця скоєння злочину.  Отак тепер себе поводять власники служб таксі з якими водії відмовляються працювати і працюють самі на себе... За рабів водіїв хочуть тримати, прийди дай їм грошей щоб вступити, купи в них все що тобі потрібно а потім в тебе це заберуть і не задумаються... По законодавству на дану особу була складена заява у відділ ПОЛІЦІі на яку як сказала винуватиця "мені всерівно, пишіть що хочете"

п.с. Для роздумів людей які зацікавленні у співпраці із службою "Чумак". Ніколи не звязуйтесь з ними, гроші ваші підуть на вітер а толку буде 0. Власники думають тільки за себе а на водіїв їм наплювати!  Причому фішка була куплена за власні кошти і з неї було здерто все брендування вищеописаної служби таксі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо ви можете вдарити трьох жінок і дитину що була з ними і відштовхувала вас то можливо ваш пост і має смисл... Даний водій так зробити не міг і я вважаю це поавельно... І ще одне, придержи свою мову і перехід на мою особистість оскільки на відео не я а мій водій. А якщо сильно багато розуму то можеш сказати мені це при зустрічі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дай Боже із хама пана  пані....

Бидло, воно і в Африці билдо.

 

@Sp_RoNdo  і от потягнуло тебе в якийсь чумак... як не в чумак, то в піонери?

І коли вас життя навчить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Sp_RoNdo сказано:

Причому фішка була куплена за власні кошти і з неї було здерто все брендування вищеописаної служби таксі.

на фото видно напис Чумак на фішці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 час назад, Sp_RoNdo сказал:

Там пише Чямак 15-86

взагалі не в темі і впринципі оффтоп, але Ви такі "безпалєвні"..)  якщо\якби товарний знак "Чумак" був запатентований, то за таку переробку з Вас причіталось би за схожість, порушення патенту, шкода іміджу, введення в оману споживача і т. д., що юрист придумає..., але то Ваші справи) так.... посміхнуло.. лише тому відписав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Sp_RoNdo сказал:

Там пише Чямак 15-86

це тіпа "грач"? чі якій  там зараз термін на  "сам на себе"

а "фішка" спецом така, щоб "патентовану чумачку" подражнити?

сурова баба :)

а я б написав "ЧУВАК" 15-86 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, d.u.a.l сказал:

Ага, китайці он теж abibas кліпають, і все ок.

ну то різні країни виробники... а тут можливо навіть сусіди по району.. або далекі родичі...)) міжнародне право теж працює, інколи платять же самсунги - еплу, а епли - самсунгу, за плагіат...)) :) а китай, то інша планета.. вона не рахується)))) :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого написана тема я писав в кінці повідомлення, щоб люди знали що і до чого твориться в тій конторі! Ніякої жалібності чи ще тому подібного, вся суть про людину яку я думаю багато хто знає!.. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна навіть не паритися з 99,9% а впевнено на всі 100% стверджувати що ніякого бренду "Чумак" немає в Луцьку, ну окрім кетчупів немісцевих. Тому навіть якби чувак написав "Чумак", то ніяка тупа тьотка йому законно нічого б не зробила. Це як відповідь про те що хтось там щось може зробити. Завжди можуть зробити і навіть не завжди причина потрібна, але за це тюрма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...