Перейти до змісту

Київська виставка риб


keepo

Рекомендовані повідомлення

Приїжає отаке чудо.

На афіші риба-лев, пітон, щось з золотих і крокодил.

Базуватись буде в краєзнавчому музеї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоже думав про таку тему.

А якщо в двух словах, то це багато акваріумів з рибами чи як? Ніколи на такому не був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть незнаю, думаю фотографувати ніхто не заборонить. Як тільки сходжу, то викладу фотозвіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тож схожу обов"язково, напевно в суботу, а може і завтра. Але на рахунок фото, то думаю неможна буде: тіпа приходь і дивись вживу (наприклад на виставках воскових фігур фотографувати не дозволяють).

Ізюминки додає те, що рекламу по всьому місту розвішали, значить є що показати! :) чекаємо завтра....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМНО, завтра будуть тільки розкладатись... я напевно зачекаю з тиждень, поки риби прийдуть в норму після стресу переїзду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідки така впевненість? коли приїжали "гади", то фотографувати можна було без проблем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідки така впевненість? коли приїжали "гади", то фотографувати можна було без проблем...

Тююю, кто говорил про впевненисть и Я и Павел написали что "я так дамаю" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нее, просто може хтось вже на таких виставках був. то з досвіду :D а так нічого особистого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні був, можу викласти фото або для цікавості самі подивитесь, коли сходите :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні був, можу викласти фото або для цікавості самі подивитесь, коли сходите :)

То я так, зрозуміла, що сходити варто. Є на що подивитись? Як враження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) то що можна на тій виставці фотографувати? :)і як цікаво на виставці? є на що подивитись??? :rolleyes:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчора був на виставці. Є доволі цікаві екземпляри. І там не тільки риби, але і інші жителі водяного світу і не тільки водяного :rolleyes:

Думаю 10 (7) грн погоди не зроблять і варто відвідати цю виставку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виставка цікава і ціна не дорога. Тільки от краще туда сходити в будні, бо на вихідних дуже дітей багато (я їх руками відштовхував коли фоткав :rolleyes: ). А риб трохи жалко, здається той гамір і стукання тими ж дітьми по акваріумам їх не дуже подобаються. Викладаю пару фоток.

post-2346-1205700531.jpg

post-2346-1205700537.jpg

post-2346-1205700544.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мені не дуже сподобалась.

За що там 10 грн. давати, але це моя думка....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....я теж з синами ходив - чесно кажучи могло бути і краще (на мою думку), а малим сподобалось (і це основне)...

а нарахунок що йти краще в будні, я теж згідний (я був в суботу - людей було дуже багато)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 7 грн клаасно та і якщо ціни не враховувати теж цікаво! + можна попасти на екскурсію де вам розкажуть як маненькі піраньї за півтори хвилинк з"їдять тебе з потрохами і про маленьку жабку від якої з"являються галяцинації. Мені сподобалось при тому була там більше години! А нафоткала скільки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Була вчора. Згідна, що очікавання не співпали з побаченим. Але всеодно цікаво. Шкода було мавпочку. Для дітей вона найбільша втіха. В більшості акваріумів вода мутновата. Всеж зробила пару знімків.

Доповню попередніх авторів. Може буде цікаво тим хто не ходив.

post-2742-1206626071.jpg

post-2742-1206626104.jpg

post-2742-1206626137.jpg

post-2742-1206626165.jpg

post-2742-1206626184.jpg

post-2742-1206626202.jpg

post-2742-1206626216.jpg

post-2742-1206626234.jpg

post-2742-1206626262.jpg

post-2742-1206626282.jpg

post-2742-1206626310.jpg

post-2742-1206626365.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...