Перейти до змісту

Гріється плата телевізора


Рекомендовані повідомлення

Являюсь власником 32" телевізора LG з функцією Smart TV, яку постійно й використовую. Помітив, що ззаду в районі плати керування, досить сильно нагрівається кришка телевізора. В тому місці частина плати дотикається до кришки телевізора (здається через термопасту - якась сіра паста виступає в зоні контакту). Я так розумію це виробник таким чином організував охолоджененя плати - частина тепла відбирається кришкою телевізора і охолоджує плату керування. Так як плата та кришка нагріваються досить сильно - хотілося б якось організувати охолодження даної ділянки. Думаю до кришки телевізора ззовні через термопасту приклеїти алюмінієвий радіатор від процесора або з материнської плати. Хто що думає з цього приводу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Anders сказал:

досить сильно нагрівається кришка телевізора

Досить сильно це як? Такого не повинно бути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часа назад, igorgame сказал:

Досить сильно це як? Такого не повинно бути!

Градусів 50-60. Почитав про нагрівання в інтернеті - знайшов досить тем з цього приводу, пишуть що гаряча задня кришка це норма. Незважаючи на це, думаю все таки присобачити радіатор з термопастою, щось типу як на фото (але замість кулера алюмінієвий радіатор), щоб покращити відведення тепла.

vent_1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часа назад, rl72 сказал:

фото давай

через монітор важко діагнози ставити

Телевізор зібраний, фотку нормальну зробити не можу

Фото-0097.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 minutes ago, Anders said:

50-60

це не багато, якщо палець можете тримати секунд 15-30, то 50-60,

в принципі ці температури далекі від критичних,

от уже 80, якщо постійно так, тоді погано, але тут усе залежить.

перевірте чи гріється під час простою, якщо ставити радіатор+вентилятор, то вентилятор можна заживити від усб, тоді буде працювати тільки під час роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Чи беде така алюмінієва болванка ефективно відводити тепло, якщо її приклеїти через термопасту до задньої кришки?

P.S. Зовнішній вигляд не бентежить.

Фото-0106.jpg

Фото-0107.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...