Перейти до змісту

Прийму в дар/куплю макулатуру, в садік...


Oli

Рекомендовані повідомлення

Не ведись! Це не обов"язково! Зняю з яким "позитивом" її збирають. Гроші за здачу все одно ніде не обліковуються тому це по суті хабар адміністрації!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Ukrainec said:

Не ведись! Це не обов"язково! Зняю...

Ну раз ти 100% зняєш, то треба вірити тобі, а не побрехенькам від ПалицяНюз.

http://www.volynnews.com/news/economics/usi-koshty-za-zibranu-makulaturu-shkoliari-lutska-peredaly-dlia-ato/

Бач но що придумали, кошти за макулатуру на АТО.

 

До ТС - скільки кг тобі треба? В районі пластмасового ще буваєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, yu2007 сказано:

Бач но що придумали, кошти за макулатуру на АТО.

При чому тут це? Ми теж брали участь у загальноукраїнській паперовій мобілізації.

Але ж якось не логічно купувати макулатуру, потім нести її в /садочок/школу - здавати і знову отримувати за це кошти. Не простіше просто гроші принести волонтерам, які представляють садочок/школу???

Нести треба папір, який є вдома. Я от, наприклад, не викидаю змальований дітьми папір і ще купу всяких зошитів/рекламок/непотрібних нотаток, а складаю в коробку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, Oksana04 said:

При чому тут це? Ми теж брали участь у загальноукраїнській паперовій мобілізації.

Але ж якось не логічно купувати макулатуру...

Навіщо купувати дітям розмальовки, потім здавати їх на макулатуру? Можна ж відразу віддати ці гроші волонтерам, а діти обійдуться.

Оксана, моє репліка стосувалась допису Українця, який ось так взяв і викрив хитру корупційну схему і найбільших крадіїв в системі дошкільної освіти. Прочитайте ще раз: "макулатура - це хабар адміністрації".

Щодо нелогічності. Дитину похвалили перед іншими дітьми в колективі, дали грамоту. В неї був гарний настрій, можливо це стало для неї ще одним мотиватором ходити в садок без ранкового плачу. Вона могла сказати: "тато, а ми можемо ще назбирати, мені так сподобалсь". 

Ну не знаю, я б в такій ситуації кожен місяць купував би макулатуру, якби це приносило радість моїй малявці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну бачте не вкурсі був, що зараз збирають на ато, каюсь. поцікавтесь хоч на що саме? всяке буває...  Моїх коли заставляли приносити тоді ще не було ато, а на всі мої питання "нашо?" вихователі відповідали, завідувачка так сказала і ми від цього ніц не отримуємо. Завідувачка в свою чергу кивала на вищі інстанції і казала що це не обов"язково. Тому моє дитя не приносить, якщо не маємо. 

Цитувати

Ну не логічно купувати макулатуру, щоб потім здати!

 

Ну бач yu2007 я не такий чудовий як ти, я не хочу дарити радість в такий спосіб. На мою думку дитині краще отримувати радість за свої вміння і вчинки, а не з дитинства привчатися "пабєда любой ценой". Дитину треба привчати збирати папір, якщо не сама вона це робить то ви при ній маєте це робити і пояснювати з якою ціллю і нащо, (в мене так  при наймі робиться і завше є що здавати) щоб потім було що здавати, при цьому дитина вже почне потроху сама усвідомлювати, що перемога це її заслуга, а не обов"язок батьків!  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Ukrainec said:

Ну бачте не вкурсі був, що зараз збирають на ато, каюсь. поцікавтесь хоч на що саме? всяке буває...  Моїх коли заставляли приносити тоді ще не було ато, а на всі мої питання "нашо?" вихователі відповідали, завідувачка так сказала і ми від цього ніц не отримуємо. Завідувачка в свою чергу кивала на вищі інстанції і казала що це не обов"язково. Тому моє дитя не приносить, якщо не маємо. 

 

Ну бач yu2007 я не такий чудовий як ти, я не хочу дарити радість в такий спосіб. На мою думку дитині краще отримувати радість за свої вміння і вчинки, а не з дитинства привчатися "пабєда любой ценой". Дитину треба привчати збирати папір, якщо не сама вона це робить то ви при ній маєте це робити і пояснювати з якою ціллю і нащо, (в мене так  при наймі робиться і завше є що здавати) щоб потім було що здавати, при цьому дитина вже почне потроху сама усвідомлювати, що перемога це її заслуга, а не обов"язок батьків!  

Молодець.

В барахолці немає плюсиків, то я плюсану якийсь твій інший допис, окей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо в іншій темі, можеш в цій; маркером по дисплею, щоб не було бажання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Ukrainec said:

Навіщо в іншій темі, можеш в цій; маркером по дисплею, щоб не було бажання...

Дотепно.

Просто мені подобаються люди, які визнають свою "неправоту". А ти як завжди в своєму репертуарі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, yu2007 сказано:

Дотепно.

Просто мені подобаються люди, які визнають свою "неправоту". А ти як завжди в своєму репертуарі.

А мені що з того? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...